ZESTAWY NAUKOWE - CHEMIK, KONSTRUKTOR

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
ZESTAWY NAUKOWE - CHEMIK, KONSTRUKTOR ZESTAWY NAUKOWE - CHEMIK, KONSTRUKTOR

"... Zabawa jest nauką, nauka zabawą. Im więcej zabawy, tym więcej nauki. ..."
                                                                                                   
                                     Glenn Doman

To wyjątkowe miejsce dla młodych naukowców, odkrywców, chemików, konstruktorów i wszystkich, których ciekawi i intryguje...

"... Zabawa jest nauką, nauka zabawą. Im więcej zabawy, tym więcej nauki. ..."
                                                                                                   
                                     Glenn Doman

To wyjątkowe miejsce dla młodych naukowców, odkrywców, chemików, konstruktorów i wszystkich, których ciekawi i intryguje otaczający świat! Proponujemy zestawy o różnej tematyce i stopniu trudności, odpowiednie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, jak i starszych. Dzięki kompletom zawartym w tej kategorii będziecie mogli samodzielnie wykonać najróżniejsze eksperymenty i doświadczenia bądź skonstruować własną maszynę! Sprawdźcie, jakie zestawy naukowe dla dzieci mamy dostępne w naszym sklepie!

Trefl Since4You

Zestawy TREFL z linii Since4You to mini laboratoria chemiczne i fabryki, z którymi można zrobić wiele ciekawych rzeczy i zdobyć mnóstwo informacji w danej dziedzinie. Fabryka Glutożelków, Moje Pierwsze SPA, Fabryka Świeczek, Mydełek, Perfum, Szminek, Kryształków, Nauka o Wodzie lub Chemia to tylko część kompletów, które zasługują na Waszą uwagę. Tutaj mali naukowcy będą mogli spróbować swoich sił i wykonać najróżniejsze eksperymenty. Jak widzicie, tematyka i ich rodzaj są bardzo różne - zarówno chłopcy, jak i dziewczynki znajdą wśród kompletów od Trefla z linii Since4You coś dla siebie. W każdym zestawie znajdziecie wszystko to, co niezbędne do fantastycznej zabawy w otoczeniu nauki! To który zestaw wybierzecie? 

Naukowa Zabawa od Clementoni

Polecamy również serię Naukowa Zabawa od CLEMENTONI, która powstawała przy dużym udziale wybitnych naukowców i badaczy takich jak prof. Guliano Menghini czy naukowców z międzynarodowej Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA). Z Naukową Zabawą poznamy świat dinozaurów, wulkanów, kosmosu, roślin oraz zwierząt. Wiele z z naszych propozycji zostało wyróżnionych i nagrodzonych na ważnych targach i konkursach branżowych, w kraju i zagranicą. Naukowa linia od Clementoni gwarantuje świetną zabawę połączoną z nauką.

Laboratorium Mechaniki

Firma Clementoni prezentuje również komplety dedykowane wszystkim młodym konstruktorom! Dzięki tym zestawom stworzycie naprawdę niesamowite rzeczy. Z reguły z jednego kompletu z tej serii będziecie mogli zbudować więcej niż jeden pojazd, co czyni zabawę jeszcze bardziej udaną i zróżnicowaną. Laboratorium Mechaniki bawi i uczy jednocześniedziecko dzięki poszczególnym kompletom może wypróbować układy napędowea także zobaczyć, w jaki sposób działają poszczególne części w różnych maszynach. Pora na długą, manualną i...niezwykle wciągającą zabawę! Laboratorium Mechaniki przeznaczone jest dla dzieci powyżej ósmego roku życia.

Więcej

ZESTAWY NAUKOWE - CHEMIK, KONSTRUKTOR Jest 278 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 278 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 278 elementów