Zabawki Kuchenne

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Zabawki Kuchenne Zabawki Kuchenne

Zapraszamy po wszystko co niezbędne, by gotowanie było ciekawe i zajmujące, a kucharze zadowoleni! Kuchenne rewolucje czas zacząć!
W tej kategorii znajdziemy zabawki związane z kuchnią, gotowaniem jak i samym jedzeniem. Zestawy naczyń kuchennych, piknikowych, kawowych, sztućce... a wszystko starannie wykonane, bardzo dobrej jakości, renomow...

Zapraszamy po wszystko co niezbędne, by gotowanie było ciekawe i zajmujące, a kucharze zadowoleni! Kuchenne rewolucje czas zacząć!
W tej kategorii znajdziemy zabawki związane z kuchnią, gotowaniem jak i samym jedzeniem. Zestawy naczyń kuchennych, piknikowych, kawowych, sztućce... a wszystko starannie wykonane, bardzo dobrej jakości, renomowanych producenntów zabawek dla dzieci - głównie z Niemiec, Wielkiej Brytanii czy USA. Proponujemy małym kucharzom również sprzęt kuchenny, między innymi miksery, czajniki, tostery  - produkowane na licencji firmy BOSCH, w każdym szczególe przypominające prawdziwy sprzęt kuchennny. Garnki - drewniane i metalowe, zestawy do pieczenia ciasteczek, fartuszki i rękawice kuchenne. Oczywiście nie brakuje w tej kategorii samego jedzenia! Zapraszamy do poznania drewnianych i filcowych owoców, warzyw, zestawów kanapkowych, pizz, tortów i mmnóstwo innego "jedzonka", a wszystko piękne, kolorowe, większość z łączeniami na rzepy, co jest fantastycznym pomysłem, ponieważ można je kroić i łączyć w nieskończoność!
Nieustannie dbamy o rozszerzenie "naszej kulinarnej kategori" i obiecujemy, że będzie tu coraz ciekawiej i więcej sie działo:)

Więcej

Zabawki Kuchenne Jest 169 produktów.

Podkategorie

  • Jedzenie

    Co włożyć do garnka? Sami zobaczcie jaki wybór! 
    W tej kategorii zapraszamy wszystkich małych kucharzy i cukierników do wspaniałej zabawy z zabawkami drewnianymi i filcowymi. Piękne, drewniane, warzywa, owoce, zestawy, kanapkowe, do robienia ciasteczek, pizzy, deski serów, suszi i torty... to tylko niektóre z drewnianych propozycji do krojenia, od tak renomowanych producentów jak Bigjigs Toys oraz Melissa & Doug. Bardzo starannie wykonane produkty, z wysokiej jakości materialów ekologicznych, bezpiecznych zarówno dla maluchów jak i środowiska. Bardzo wytrzymałe, imponujące w swojej prostocie a zarazem wzbudzające ogromne zainteresowanie i zajmujące na bardzo długo! System "łączenia na rzepy" pozwala na krojenie produktów specjalnymi nożykami, zawartymi w zestawach, przy czym słychać bardzo realistyczne odgłosy krojonych produktów. Kawałki można ponownie łączyć i kroić od nowa... wspaniałej zabawie nie ma końca!

  • Naczynia i Akcesoria...

    Naczynia i akcesoria kuchenne oraz sprzęt ułatwiający pracę każdemu kucharzowi to główne produkty w tej kategorii. Starannie wykonane, z wysokiej jakości materiałów, piękne zestawy garnków -  drewnianych, metalowych ora plastikowych od firmy Melissa & Doug, Bigjigs Toys oraz Goki. Proponujemy również śliczne zestawy piknikowe, w koszyku lub na klorowych tackach, sztućce oraz mini kuchenki z akcesoriami. Mali cukiernicy znajdą tu również foremki do ciasteczek a dbający o czystość i bezpieczeństwo zestawy kucharskie z fartuszkami i rękawicami kuchennymi. Gotowanie czas zacząć..!:)

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 169 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 169 elementów