Maskotki - Pluszaki - Przytulanki

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Maskotki - Pluszaki - Przytulanki Maskotki - Pluszaki - Przytulanki

Maskotki i przytulanki to zabawki, które towarzyszą naszym pociechom od pierwszych chwil życia. W tej kategorii proponujemy tradycyjne jak i nieco nowocześniejsze, pluszowe jaki i welurowe maskotki i przytulanki. Tradycyjne misie, kotki, pieski firmy Teddykompaniet, których jakość jest doceniana w całej Europie. Z kolei połączenie trad...

Maskotki i przytulanki to zabawki, które towarzyszą naszym pociechom od pierwszych chwil życia. W tej kategorii proponujemy tradycyjne jak i nieco nowocześniejsze, pluszowe jaki i welurowe maskotki i przytulanki. Tradycyjne misie, kotki, pieski firmy Teddykompaniet, których jakość jest doceniana w całej Europie. Z kolei połączenie tradycji i nowoczesności przez firmę Fisher-Price bardzo zaciekawia wszystkie maluszki. W pluszowych zabawkach znajdują się mechanizmy dźwiękowe, dzięki którym dzieci uczą się, rozwijają swoje zdolności poznawcze, manualne, wzrokowo – słuchowe. Specjalnością firma Label Label są welurowe przytulanki obszyte dużą ilością metek, które maluszki wprost uwielbiają, a że każda ma wyjątkowy kształt zwierzątka lub pojazdu to atrakcja tym większa!
Proponujemy zabawki tych i kilku innych firm – wszystkie starannie wykonane, wysokiej jakości i przede wszystkim bezpieczne w zabawie. Zapraszamy!

Więcej

Maskotki - Pluszaki - Przytulanki Jest 264 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 264 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 264 elementów