Maskotki - Pluszaki - Przytulanki

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Maskotki - Pluszaki - Przytulanki Maskotki - Pluszaki - Przytulanki

Urocze pluszaki podbijają serca małych i dużych już od wielu, wielu lat. Maskotki wykonane z miękkiego materiału często towarzyszą nam już od narodzin i są jednymi z ulubionych zabawek z dzieciństwa. W ofercie posiadamy delikatne, pluszowe kocyki o niewielkich rozmiarach, które w szczególności przypadną do gustu kilkumiesięcznym maluszkom – jako...

Urocze pluszaki podbijają serca małych i dużych już od wielu, wielu lat. Maskotki wykonane z miękkiego materiału często towarzyszą nam już od narodzin i są jednymi z ulubionych zabawek z dzieciństwa. W ofercie posiadamy delikatne, pluszowe kocyki o niewielkich rozmiarach, które w szczególności przypadną do gustu kilkumiesięcznym maluszkom – jakość ich wykonania, jak również dbałość o szczegóły sprawia, że często stają się ulubionymi przytulankami, bez których nie sposób zasnąć. Dla nieco większych również znajdzie się coś ciekawego! Znany na całym świecie kot Pusheen właśnie pojawił się w zupełnie nowych odsłonach – tym razem jako świecący jednorożec ozdobi pokój każdej małej księżniczki! Do wyboru są również Pusheeny z różnymi dodatkowymi akcesoriami, jak pucharki lodów, kawałek pizzy czy urodzinowy tort.

Sporą popularnością cieszą się także pluszaki interaktywne, które zachowują się jak prawdziwe zwierzątka i reagują na poszczególne komendy. Kotki, pieski oraz niedźwiadki już teraz mogą towarzyszyć maluchom podczas codziennych zabaw! Kotki Coco i Bianka, piesek Lucy i szczeniaczek Goldie z pewnością staną się prawdziwymi przyjaciółmi wielu kilkulatków.

Posiadamy również wszelkiego rodzaju maskotki z bajek, jak BingŚwinka PeppaBingo i RollyPidżamersi oraz Ptasia Akademia.

Więcej

Maskotki - Pluszaki - Przytulanki Jest 838 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 838 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 838 elementów