ZESTAWY ARTYSTYCZNO-PLASTYCZNE

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
ZESTAWY ARTYSTYCZNO-PLASTYCZNE ZESTAWY ARTYSTYCZNO-PLASTYCZNE

Malowanie, ozdabianie, kolorowanie, a może odbijanie? Drewniane zestawy artystyczno-plastyczne to zbiór zabawek dla kreatywnych dzieciaków, lubiących prace plastyczne. Znajdziemy tutaj szkatułki do ozdabiania, drewniane obrazki do kolorowania, pieczątki, stempelki, tuszowniki i wszystkie te rzeczy, które powinny znaleźć się na półce utalentowany...

Malowanie, ozdabianie, kolorowanie, a może odbijanie? Drewniane zestawy artystyczno-plastyczne to zbiór zabawek dla kreatywnych dzieciaków, lubiących prace plastyczne. Znajdziemy tutaj szkatułki do ozdabiania, drewniane obrazki do kolorowania, pieczątki, stempelki, tuszowniki i wszystkie te rzeczy, które powinny znaleźć się na półce utalentowanych plastyków. Zestawy te skierowane są dla dzieci w różnym przedziale wiekowym, o różnym stopniu zaawansowania, np. w rysowaniu i ozdabianiu. 

DREWNIANE PIECZĄTKI

Jeżeli lubisz ozdabianie i kolorowe pieczątki, mamy dla Ciebie doskonałą informację. W tej kategorii znajdziesz duży wybór różnobarwnych pieczątek o różnych kształtach i wzorach, którymi możesz ozdobić swoje zeszyty, rysunki, kartki urodzinowe. A może masz jeszcze inne pomysły, w jaki sposób wykorzystać stempelki? Ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia, więc do dzieła! Wśród zestawów z pieczątkami znajdziesz stempelki z Zaczarowanym Ogrodem, w którym pływają majestatyczne łabędzie, rosną kolorowe kwiaty i grzyby, przemykają małe zwierzątka. Młodzi wielbiciele pojazdów różnego rodzaju będą zadowoleni z informacji o tym, że dostępne są również pieczątki z pojazdami ratunkowymi, samochodami wyścigowymi czy pojazdami takimi jak łódki, samoloty i inne. Małe królewny znajdą tu stempelki z koronami, kwiatkami, serduszkami i wizerunkami księżniczek. Oprócz nich w tej kategorii uwagę przyciągają pieczątki ze zwierzakami oraz różnymi symbolami. Do każdego zestawu dołączono gąbeczkę z kolorowym tuszem, dlatego zabawę możesz zacząć od razu po otwarciu opakowania. W niektórych zestawach znajdują się dodatkowo kredki do ozdabiania Twoich stempelkowych obrazków.

Rozwijaj swoją wyobraźnię, odbijaj, rysuj i ozdabiaj swoje dzieła dzięki różnorodnym pieczątkom drewnianym i kolorowym tuszom.

DREWNIANE ZESTAWY DO OZDABIANIA

Wśród zestawów w tej kategorii szczególną uwagę zwracają fantastyczne i niesamowicie kreatywne zestawy do ozdabiania. Znajdziesz tu drewniane figurki pojazdów, do ozdobienia za pomocą specjalnych farbek, które będą stanowić świetną ozdobę Twojego pokoju, zwłaszcza, jeśli będziesz mógł pochwalić się tym, że złożyłeś i pomalowałeś je samodzielnie! Drewniane lusterka czy szkatułki do własnoręcznego ozdobienia przykują z kolei wzrok dziewczynek, które uwielbiają się stroić, a do tego mogą pochwalić się artystycznym talentem. W tej kategorii znajdziesz także przepiękne, kolorowe kwiaty do cięcia i układania w bukieciki.

Każda wykonana przez Ciebie figurka, szkatułka czy stempelkowy obrazek będzie stanowić niezwykły prezent dla bliskiej osoby, a także niepowtarzalną ozdobę Twojego pokoiku. Wyraź siebie i zaprojektuj swoje własne gadżety dokładnie tak, jak podpowiada Ci wyobraźnia. Do dzieła!

Więcej

ZESTAWY ARTYSTYCZNO-PLASTYCZNE Jest 60 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 60 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 60 elementów