FIGURKI ZWIERZĄT

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
FIGURKI ZWIERZĄT FIGURKI ZWIERZĄT

Mali wielbiciele zwierzątek z pewnością ucieszą się na myśl, że do ich kolekcji trafią drewniane ,,okazy". Figurki będące w tej kategorii wykonane są z niezwykła starannością o szczegóły i detale. Część z nich pokryta jest teksturą, która imituje prawdziwe futerko. Znajdują się tu zarówno zwierzątka pochodzące z farmy, safari lub prehistorycznyc...

Mali wielbiciele zwierzątek z pewnością ucieszą się na myśl, że do ich kolekcji trafią drewniane ,,okazy". Figurki będące w tej kategorii wykonane są z niezwykła starannością o szczegóły i detale. Część z nich pokryta jest teksturą, która imituje prawdziwe futerko. Znajdują się tu zarówno zwierzątka pochodzące z farmy, safari lub prehistorycznych terenów, gdzie żyły dinozaury.

FIGURKI ZWIERZĄT ZESTAWY

Każdy miłośnik zwierzaków znajdzie w tej kategorii małego przyjaciela dla siebie. Figurki mają niewielkie rozmiary, z łatwością mieszczą się w małej rączce dziecka i można zabrać je ze sobą w podróż! W zestawach znajdziemy figurki zwierząt domowych, w tym koników, krówek, piesków i świnek, figurki prehistorycznych dinozaurów, a wszystko w eleganckich opakowaniach-sorterach, w których każda figurka ma swoje miejsce. Dodatkowo opakowania mają ładny nadruk, który wyglądem przypomina scenerię farmy czy środowiska życia dinozaurów

Wśród zestawów z tej kategorii szczególną uwagę zwraca zestaw zwierzątek wiejskich, zamknięty w opakowaniu, które ma formę białej stodoły z czerwonym dachem. Będzie pięknie prezentował się na Twojej półce, a zwierzaki będą miały swoje śliczne mieszkanko. W zestawie znajdziesz figurki zwierzątek wiejskich: krówkę, kozę, świnkę i konika. Dodatkowo opakowanie w kształcie stodoły posiada otwierane drzwi i okienka, wyposażone w zamki i zatrzaski, które można dowolnie otwierać i zamykać, co stanowi kolejny element zabawy i rozwija zdolności manualne dziecka.

Jeśli już mowa o zestawach ze zwierzakami i budynkami gospodarczymi, warto zwrócić uwagę na zestaw z drewnianą stajnią, w której mieszkają koniki. Znajdziesz w nim figurki koni różnych ras i maści, a także piękny budynek stajni, wykonany z drewna. Stajnia ma ściany w kolorze beżowym, a jej dach ma kolor pastelowego niebieskiego. W zestawie umieszczono także elementy zagrody dla koników, wykonane również  drewna oraz bloczki, które mają przypominać sianko dla Twoich koni.

Zbierz całą kolekcję figurek zwierzaków oraz budynków, z których powstanie wspaniała farma albo park juraski!

Więcej

FIGURKI ZWIERZĄT Jest 25 produktów.

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów