HAMA MAXI

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
HAMA MAXI HAMA MAXI

Maxi to największy rozmiar koralików Hama. Każdy z koralików ma 10mm średnicy, dzięki czemu mogę je układać już dzieci, które skończyły trzy latka. Koraliki układamy na specjalnie dopasowanych podkładkach z wypustkami. Dzieci mogą realizować własne pomysły lub inspiracje producenta. Po skończonej pracy koraliki należy przykryć specjalnym papiere...

Maxi to największy rozmiar koralików Hama. Każdy z koralików ma 10mm średnicy, dzięki czemu mogę je układać już dzieci, które skończyły trzy latka. Koraliki układamy na specjalnie dopasowanych podkładkach z wypustkami. Dzieci mogą realizować własne pomysły lub inspiracje producenta. Po skończonej pracy koraliki należy przykryć specjalnym papierem i zaprasować żelazkiem (niezbędna będzie oczywiście pomoc rodzica). Koraliki są w pełni bezpieczne dla zdrowia dziecka. Ich układnie wpływa pozytywnie na rozwój malucha – stymuluje wyobraźnię, kreatywność, a także umiejętności motoryczne, manualne i koordynacyjne. W ten sposób dziecko może nauczyć się także rozróżniania i nazywania kolorów oraz ich zestawiania. Pozna podstawowe kształty oraz nowe słowa. Koraliki z serii maxi sprzedawane są w zestawach z podkładkami bądź oddzielnie – w paczkach, tubach i pudełkach. Osobno można nabyć także zestawy podkładek. 

Więcej

HAMA MAXI Jest 94 produktów.

Podkategorie

  • Podkładki

    Podkładki są niezbędne do układania koralików Hama. Są wyposażone w wypustki, dzięki którym łatwiej ułożyć kolorowe elementy. Po skończonej pracy, całość należy przykryć specjalnym papierem oraz zaprasować, używając w tym celu odpowiednio nagrzanego żelazka. Gdy koraliki stopią się ze sobą, obrazek można oderwać, a podkładkę wykorzystać ponownie. Podkładki z serii maxi sprzedawane są pojedynczo lub w zestawach. Znajdziemy je także w zestawach tematycznych z koralikami, papierem do prasowania i instrukcją. 

  • Koraliki uzupełniające

    Pakowane w zestawy koraliki (jednokolorowe lub mix kolorystyczny) w rozmiarze maxi to świetne uzupełnienia dla dziecka, które miało już z nimi wcześniej styczność. Ten rozmiar przeznaczony jest dla maluchów powyżej trzeciego roku życia i jest dla nich w pełni bezpieczny. Koraliki układamy na  specjalnych podkładkach (sprzedawane oddzielnie), przykrywamy specjalnym papierem i stapiamy podczas zaprasowywania  żelazkiem. Układanie koralików Hama rozwija wyobraźnię i kreatywność malucha oraz jego zdolności manualne i koordynacyjne. Koraliki uzupełniające kupimy w zestawach w różnej ilości stuk. 

  • Zestawy

    Zestawy z koralikami maxi zawierają wszystko, czego dziecko potrzebuje do ułożenia konkretnej pracy: koraliki w odpowiednim kolorze, podkładki, papier do zaprasowywania i instrukcję. Dostępne zestawy maja konkretne wątki tematyczne – np. zwierzęta lub pojazdy, więc łatwo trafić w zainteresowania malucha. Oferta obejmuje zarówno większe jak i mniejsze zestawy, dopasowane do wieku i poziomu rozwoju dzieci. Układanie koralików Hama to niezwykle kreatywne zajęcie, które doskonale rozwija u małych dzieci zdolności manualne, koordynacyjne, a także wyobraźnię. 

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 94 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 94 elementów