HAMA MAXI

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
HAMA MAXI HAMA MAXI

Maxi to największy rozmiar koralików Hama. Każdy z koralików ma 10mm średnicy, dzięki czemu mogę je układać już dzieci, które skończyły trzy latka. Koraliki układamy na specjalnie dopasowanych podkładkach z wypustkami. Dzieci mogą realizować własne pomysły lub inspiracje producenta. Po skończonej pracy koraliki należy przykryć specjalnym papiere...

Maxi to największy rozmiar koralików Hama. Każdy z koralików ma 10mm średnicy, dzięki czemu mogę je układać już dzieci, które skończyły trzy latka. Koraliki układamy na specjalnie dopasowanych podkładkach z wypustkami. Dzieci mogą realizować własne pomysły lub inspiracje producenta. Po skończonej pracy koraliki należy przykryć specjalnym papierem i zaprasować żelazkiem (niezbędna będzie oczywiście pomoc rodzica). Koraliki są w pełni bezpieczne dla zdrowia dziecka. Ich układnie wpływa pozytywnie na rozwój malucha – stymuluje wyobraźnię, kreatywność, a także umiejętności motoryczne, manualne i koordynacyjne. W ten sposób dziecko może nauczyć się także rozróżniania i nazywania kolorów oraz ich zestawiania. Pozna podstawowe kształty oraz nowe słowa. Koraliki z serii maxi sprzedawane są w zestawach z podkładkami bądź oddzielnie – w paczkach, tubach i pudełkach. Osobno można nabyć także zestawy podkładek. 

KORALIKI HAMA MAXI

W naszej ofercie dostępna jest cała gama kolorów i odcieni koralików, łącznie z  koralikami w prążki, neonowymi, pastelowymi czy  świecącymi w ciemności. Do nabycia są zestawy zapasowych koralików pakowane po 500 lub w większe pudełka czy słoiczki. Koraliki mają wszystkie kolory tęczy, dlatego każdy Twój projekt możesz ozdobić dokładnie tak jak chcesz. Ułożyć możesz kolorowe kwiaty, domki, samochody, postacie albo duże projekty - mandale, gwiazdy, podkładki pod kubki. Gotowe dzieła będą pięknymi prezentami dla Twoich bliskich, ozdobą pokoju, zawieszką na choinkę.  A może masz inne pomysły, jak je wykorzystać? 

PODKŁADKI HAMA MAXI

Podkładki występują w najróżniejszych wzorach, a układanie na nich koralików w rozmiarze MAXI jest bardzo łatwe. Podkładki mają wypustki dopasowane w taki sposób, że pasują tylko do koralików w tym samym rozmiarze. W naszej ofercie znajdziesz podkładki o najróżniejszych kształtach: geometryczne kółka i kwadraty, które pozwalają na układanie najbardziej fantazyjnych wzorków, a także bardziej konkretne kształty, jak pieski, księżniczki, małpki, motylki, smoki i wiele wiele innych. Podkładki w kształcie dużych kwadratów łączą się ze sobą, tak więc możesz samodzielnie i bez wysiłku powiększyć pole swojego obrazka. 

HAMA MAXI ZESTAWY

Oprócz pojedynczych zestawów koralików i osobnych podkładek HAMA proponuje również zestawy, które łączą i podkładki i koraliki. Znajdziesz w nich koraliki dobrane kolorystycznie w taki sposób, aby projekt, który wykonasz wyszedł jak najładniejszy. Dodatkowo zestawy zawierają podkładki o tematycznych kształtach: dla dziewczynek - konik, królewna i motylek, dla chłopców dinozaury. Oczywiście wybór zestawów nie ogranicza się jedynie do tych dwóch pozycji. Każdy znajdzie tu coś dla siebie! Możesz ułożyć wielorybka, samolot, pieska, pingwinka, motyla i cokolwiek Ci się zamarzy. W zestawach znajdziesz też inspiracje, które pomogą Ci jak najlepiej odtworzyć projekt, który widnieje na pudełku. Możesz też liczyć na własna inwencję twórczą!

Więcej

HAMA MAXI Jest 108 produktów.

Podkategorie

 • Podkładki

  Podkładki są niezbędne do układania koralików Hama. Są wyposażone w wypustki, dzięki którym łatwiej ułożyć kolorowe elementy. Po skończonej pracy, całość należy przykryć specjalnym papierem oraz zaprasować, używając w tym celu odpowiednio nagrzanego żelazka. Gdy koraliki stopią się ze sobą, obrazek można oderwać, a podkładkę wykorzystać ponownie. Podkładki z serii maxi sprzedawane są pojedynczo lub w zestawach. Znajdziemy je także w zestawach tematycznych z koralikami, papierem do prasowania i instrukcją. 

  Podkładki do koralików Hama MAXI występują w bardzo wielu wariantach, jeśli chodzi o kształty i rozmiary. Znajdziesz tu niewielkie motylki i pieski, ale także całkiem duże księżniczki, postacie chłopców i dziewczynek, pojazdy oraz zwierzątka. Wśród podkładek HAMA MAXI znajdziesz również takie w geometrycznych kształtach - koła i kwadraty, które dadzą Ci możliwość nieograniczonego projektowania. Możesz na nich układać kolorowe tęcze, mandale, spirale, słońca, gwiazdki, śnieżynki oraz prawie wszystko to, co na podkładkach o bardziej konkretnych kształtach.

  Podkładki występują w wariantach przezroczystych, dlatego możesz pod nie podłożyć rysunek z inspiracją, aby ułatwić sobie pracę. Wspomnianych inspiracji możesz szukać w internecie, specjalnych książeczkach albo zestawach HAMA MAXI. .

 • Koraliki uzupełniające

  Pakowane w zestawy koraliki (jednokolorowe lub mix kolorystyczny) w rozmiarze maxi to świetne uzupełnienia dla dziecka, które miało już z nimi wcześniej styczność. Ten rozmiar przeznaczony jest dla maluchów powyżej trzeciego roku życia i jest dla nich w pełni bezpieczny. Koraliki układamy na  specjalnych podkładkach (sprzedawane oddzielnie), przykrywamy specjalnym papierem i stapiamy podczas zaprasowywania  żelazkiem. Układanie koralików Hama rozwija wyobraźnię i kreatywność malucha oraz jego zdolności manualne i koordynacyjne. Koraliki uzupełniające kupimy w zestawach w różnej ilości sztuk. 

  W naszej ofercie dostępna jest cała gama kolorów i odcieni koralików, łącznie z  koralikami w prążki, neonowymi, pastelowymi czy  świecącymi w ciemności. Do nabycia są zestawy zapasowych koralików pakowane po 500 lub w większe pudełka czy słoiczki. Koraliki mają wszystkie kolory tęczy, dlatego każdy Twój projekt możesz ozdobić dokładnie tak jak chcesz. Ułożyć możesz kolorowe kwiaty, domki, samochody, postacie albo duże projekty - mandale, gwiazdy, podkładki pod kubki. Gotowe dzieła będą pięknymi prezentami dla Twoich bliskich, ozdobą pokoju, zawieszką na choinkę.  A może masz inne pomysły, jak je wykorzystać? Uwolnij swoją kreatywność z zestawami koralików MAXI od Hama.

 • Zestawy

  Oprócz pojedynczych zestawów koralików i osobnych podkładek HAMA proponuje również zestawy, które łączą i podkładki i koraliki. Znajdziesz w nich koraliki dobrane kolorystycznie w taki sposób, aby projekt, który wykonasz wyszedł jak najładniejszy. Dodatkowo zestawy zawierają podkładki o tematycznych kształtach: dla dziewczynek - konik, królewna i motylek, dla chłopców dinozaury.

  Oczywiście wybór zestawów nie ogranicza się jedynie do tych dwóch pozycji. Każdy znajdzie tu coś dla siebie! Możesz ułożyć wielorybka, samolot, pieska, pingwinka, motyla i cokolwiek Ci się zamarzy. W zestawach znajdziesz też inspiracje, które pomogą Ci jak najlepiej odtworzyć projekt, który widnieje na pudełku. Możesz też liczyć na własna inwencję twórczą! W pudełkach znajdziesz przezroczyste podkładki, pod które możesz podłożyć rysunek z inspiracją, co ułatwi Ci odtworzenie projektu.

  Dostępne zestawy maja konkretne wątki tematyczne – np. zwierzęta lub pojazdy, więc łatwo trafić w zainteresowania malucha. Oferta obejmuje zarówno większe jak i mniejsze zestawy, dopasowane do wieku i poziomu rozwoju dzieci. Układanie koralików Hama to niezwykle kreatywne zajęcie, które doskonale rozwija u małych dzieci zdolności manualne, koordynacyjne, a także wyobraźnię. 

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 108 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 108 elementów