LEGO® Architecture

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
LEGO® Architecture LEGO® Architecture

LEGO® Architecture to wyjątkowa seria duńskich klocków, która swoją tematyką nawiązuje do najbardziej znanych budowli z całego świata! Dzięki poszczególnym zestawom można samodzielnie zbudować Statuę Wolności, Empire State Building, Wielki Mur Chiński, a nawet Trafalgar Square! Cechą charakterystyczną tej serii jest wyjątkowa dbałość o detale i ...

LEGO® Architecture to wyjątkowa seria duńskich klocków, która swoją tematyką nawiązuje do najbardziej znanych budowli z całego świata! Dzięki poszczególnym zestawom można samodzielnie zbudować Statuę Wolności, Empire State Building, Wielki Mur Chiński, a nawet Trafalgar Square! Cechą charakterystyczną tej serii jest wyjątkowa dbałość o detale i próba uchwycenia wszystkich, nawet najdrobniejszych szczegółów wyjątkowych budowli. Każdy poszczególny budynek układa się na specjalnych podkładkach z nazwą miejsca – takie rozwiązanie sprzyja rozbudowywaniu swojej własnej kolekcji. Pierwszy klocek z tej serii powstał już w 2008 roku i od tego momentu edycja jest sukcesywnie powiększana o kolejne architektoniczne arcydzieła.

LEGO Architecture przeznaczona jest dla dorosłych i młodzieży od dwunastego roku życia. Dzięki tej serii każdy fan układania i konstruowania może znowu poczuć dreszczyk emocji i fascynację z samodzielnej kreacji tego nadzwyczajnego świata klocków LEGO!

Więcej

LEGO® Architecture Jest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów