LEGO® Architecture

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
LEGO® Architecture LEGO® Architecture

LEGO® Architecture to wyjątkowa seria duńskich klocków, która swoją tematyką nawiązuje do najbardziej znanych budowli z całego świata! Cechą charakterystyczną tej serii jest wyjątkowa dbałość o detale i próba uchwycenia wszystkich, nawet najdrobniejszych szczegółów wyjątkowych budowli. Każdy poszczególny budynek układa się na specjalnych podkład...

LEGO® Architecture to wyjątkowa seria duńskich klocków, która swoją tematyką nawiązuje do najbardziej znanych budowli z całego świata! Cechą charakterystyczną tej serii jest wyjątkowa dbałość o detale i próba uchwycenia wszystkich, nawet najdrobniejszych szczegółów wyjątkowych budowli. Każdy poszczególny budynek układa się na specjalnych podkładkach z nazwą miejsca – takie rozwiązanie sprzyja rozbudowywaniu swojej własnej kolekcji. Pierwszy klocek z tej serii powstał już w 2008 roku i od tego momentu edycja jest sukcesywnie powiększana o kolejne architektoniczne arcydzieła.

ZESTAWY LEGO ARCHITECTURE

LEGO Architecture przeznaczona jest dla dorosłych i młodzieży od dwunastego roku życia. Dzięki tej serii każdy fan układania i konstruowania może znowu poczuć dreszczyk emocji i fascynację z samodzielnej kreacji tego nadzwyczajnego świata klocków LEGO! W serii znajdziemy najsłynniejsze budynki i miejsca na świecie. Przedstawiamy zatem Biały dom, gdzie mieszka prezydent Stanów Zjednoczonych, Paryż, gdzie pod Wieżą Eiffla przechadzają się zakochani czy tętniący życiem Singapur. Egzotyczny Tadż Mahal z wysokimi wieżami już czeka na zbudowanie! Statua Wolności musi stanąć w Nowym Jorku!

Zbuduj z klocków miejsca, które chcesz odwiedzić, Twoje ulubione budynki albo miejsca, w których już byłeś. To wszystko możesz stworzyć z niepozornych klocków i podróżować z nimi dookoła świata. Zbuduj najsłynniejsze miejsca na świecie i przenieś się do takich miast jak LONDYN, NOWY JORK czy TOKYO. Odwzoruj budynki, z których znane są te miasta i stwórz z nich niesamowitą kolekcję, która stanie się ozdobą każdego pomieszczenia i pretekstem do ciekawych rozmów o podróżach.

Więcej

LEGO® Architecture Jest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów