LEGO® NINJAGO

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
LEGO® NINJAGO LEGO® NINJAGO

LEGO® NINJAGO® to jedna z najpopularniejszych serii duńskich klocków – na jej podstawie powstał bowiem serial animowany „Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu”. Od tego momentu mali fani czterech młodych Ninja: Cole’a, Jaya, Kaia i Zane’a mogą śledzić każdą walkę między obrońcami Krainy Ninjago przed Władcą Podziemi i jego poddanymi. Wraz z każdą części...

LEGO® NINJAGO® to jedna z najpopularniejszych serii duńskich klocków – na jej podstawie powstał bowiem serial animowany „Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu”. Od tego momentu mali fani czterech młodych Ninja: Cole’a, Jaya, Kaia i Zane’a mogą śledzić każdą walkę między obrońcami Krainy Ninjago przed Władcą Podziemi i jego poddanymi. Wraz z każdą częścią serialu pojawiają się nowe postacie, które znaleźć można także w zestawach klocków LEGO – nie sposób przejść obojętnie przed coraz to nowszymi propozycjami, dzięki którym odgrywanie serialowych scenek może być takie wciągające.

LEGO NINJAGO MASTERS OF SPINJITZU

Jeśli znasz serial LEGO NINJAGO MASTERS OF SPINJITZU ro mamy dla Ciebie fantastyczną informację. Jedna z najpopularniejszych serii LEGO powraca z nowymi bohaterami i miejscami do zabawy. Twoi ulubieni bohaterowie będą mogli przeżywać nowe przygody podczas obrony świata przed złym Władcą Podziemi, a ty możesz im w tym towarzyszyć. Ekscytujące akcje, sceny walk w towarzystwie dzielnych i zabawnych Ninja możesz rozgrywać w swoim pokoju z nowymi zestawami z serii, która zachwyciła dzieciaki na całym świecie. Już od 10 lat seria LEGO NINJAGO pomaga dzieciom uwolnić ich prawdziwy potencjał i przyciąga uwagę ciekawą fabułą każdego odcinka serialu. Lego Ninjago skupia się na sztuce walki zwanej Spinjitzu, w której najważniejsza jest współpraca. Tego właśnie uczy serial o przygodach wojowników ninja.

LEGO NINJAGO ZESTAWY

 Popularna seria doczekała się w 2022 roku swojej kontynuacji. Wśród zestawów z tej serii największą uwagę przykuwa duży zestaw DOJO NINJA W ŚWIĄTYNI, gdzie dzielni wojownicy mogą szkolić się w walce z siłami zła. Rozbudowana konstrukcja zawiera dojo z wieloma pomieszczeniami, gdzie Ninja trenują, produkują broń i wypoczywają. W serii znajdziesz również wiele pojazdów Ninja, jak na przykład Samochód wyścigowy Lloyda w kolorze zielonym z wyrzutnią pocisków, czerwony Ninjaścigacz lub Motocykl Kaia. Świrnym uzupełnieniem kolekcji będą różne wzory mechów: Energetyczny mech Zane'a, Mech Ninja Lloyda, Wielofunkcyjny ultramech Ninja czy ElectroMech Jaya. Do każdego z nich dołączona jest minifigurka jednego z wojowników oraz kolekcjonerskie sztandary, które otrzymujesz po wykonanej misji. Swój świat LEGO NINJAGO możesz powiększyć także o barwne i groźne smoki: Smoka ognia Kaia, Legendarnego smoka Lloyda czy Smoka gromu Jaya. Wojownicy Ninja zdołali ujarzmić bestie, które teraz pomagają im w utrzymaniu spokoju w krainie LEGO NINJAGO. Zestawy uzupełniane są także o figurki złośliwych węży i jaszczurek, z którymi wojownicy będą walczyć. W serii LEGO NINJAGO znajdziemy także wspaniały, szczegółowy zestaw Turniej Żywiołów z niezwykłym budynkiem o wielu pomieszczeniach, w którym odbywa się wspomniany turniej. Wszyscy wojownicy biorą w nim udział. Dołącz do nich!

Więcej

LEGO® NINJAGO Jest 160 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 160 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 160 elementów