LEGO® NINJAGO

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
LEGO® NINJAGO LEGO® NINJAGO

LEGO® NINJAGO® to jedna z najpopularniejszych serii duńskich klocków – na jej podstawie powstał bowiem serial animowany „Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu”. Od tego momentu mali fani czterech młodych Ninja: Cole’a, Jaya, Kaia i Zane’a mogą śledzić każdą walkę między obrońcami Krainy Ninjago przed Władcą Podziemi i jego poddanymi. Wraz z każdą części...

LEGO® NINJAGO® to jedna z najpopularniejszych serii duńskich klocków – na jej podstawie powstał bowiem serial animowany „Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu”. Od tego momentu mali fani czterech młodych Ninja: Cole’a, Jaya, Kaia i Zane’a mogą śledzić każdą walkę między obrońcami Krainy Ninjago przed Władcą Podziemi i jego poddanymi. Wraz z każdą częścią serialu pojawiają się nowe postacie, które znaleźć można także w zestawach klocków LEGO – nie sposób przejść obojętnie przed coraz to nowszymi propozycjami, dzięki którym odgrywanie serialowych scenek może być takie wciągające.

Do dyspozycji dzieci są ogromne zestawy, jak np. Perła Lądu czy Zamek Zapomnianego Cesarza, zawierające ponad tysiąc elementów różnej wielkości! Dla nieco mniej zaawansowanych są także średnie i małe zestawy, które wprowadzą w ten wspaniały świat Ninjago, jak chociażby Mech – Samuraj czy Motocykl Cole’a.

 

Więcej

LEGO® NINJAGO Jest 116 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 116 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 116 elementów