Koraliki uzupełniające

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Koraliki uzupełniające Koraliki uzupełniające

Pakowane w zestawy koraliki (jednokolorowe lub mix kolorystyczny) w rozmiarze maxi to świetne uzupełnienia dla dziecka, które miało już z nimi wcześniej styczność. Ten rozmiar przeznaczony jest dla maluchów powyżej trzeciego roku życia i jest dla nich w pełni bezpieczny. Koraliki układamy na  specjalnych podkładkach (sprzedawane oddzielnie), prz...

Pakowane w zestawy koraliki (jednokolorowe lub mix kolorystyczny) w rozmiarze maxi to świetne uzupełnienia dla dziecka, które miało już z nimi wcześniej styczność. Ten rozmiar przeznaczony jest dla maluchów powyżej trzeciego roku życia i jest dla nich w pełni bezpieczny. Koraliki układamy na  specjalnych podkładkach (sprzedawane oddzielnie), przykrywamy specjalnym papierem i stapiamy podczas zaprasowywania  żelazkiem. Układanie koralików Hama rozwija wyobraźnię i kreatywność malucha oraz jego zdolności manualne i koordynacyjne. Koraliki uzupełniające kupimy w zestawach w różnej ilości sztuk. 

W naszej ofercie dostępna jest cała gama kolorów i odcieni koralików, łącznie z  koralikami w prążki, neonowymi, pastelowymi czy  świecącymi w ciemności. Do nabycia są zestawy zapasowych koralików pakowane po 500 lub w większe pudełka czy słoiczki. Koraliki mają wszystkie kolory tęczy, dlatego każdy Twój projekt możesz ozdobić dokładnie tak jak chcesz. Ułożyć możesz kolorowe kwiaty, domki, samochody, postacie albo duże projekty - mandale, gwiazdy, podkładki pod kubki. Gotowe dzieła będą pięknymi prezentami dla Twoich bliskich, ozdobą pokoju, zawieszką na choinkę.  A może masz inne pomysły, jak je wykorzystać? Uwolnij swoją kreatywność z zestawami koralików MAXI od Hama.

Więcej

Koraliki uzupełniające Jest 13 produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów