PLAYMOBIL Sports & Action

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
PLAYMOBIL Sports & Action PLAYMOBIL Sports & Action

Klocki z serii Sports&Action zapewniają zabawę i rozrywkę na najwyższym poziomie! Fani sportowych emocji z pewnością się nie zawiodą – maluchy mogą rozegrać mecz hokejowy czy urządzić wyścigi motocyklowe. Zestawy okażą się więc idealne dla małych fanów sportu i motoryzacji, którzy lubią odgrywać różnorodne scenki rodem z telewizyjnych kanałów sp...

Klocki z serii Sports&Action zapewniają zabawę i rozrywkę na najwyższym poziomie! Fani sportowych emocji z pewnością się nie zawiodą – maluchy mogą rozegrać mecz hokejowy czy urządzić wyścigi motocyklowe. Zestawy okażą się więc idealne dla małych fanów sportu i motoryzacji, którzy lubią odgrywać różnorodne scenki rodem z telewizyjnych kanałów sportowych! Zestawy Sports&Action sprawdzą się podczas zabawy w domu, jak również na świeżym powietrzu – czy jest coś lepszego, niż wyścig szybkich ścigaczy na nierównym terenie?

PLAYMOBIL SPORTS & ACTION ZESTAWY

Każdy młody fan i fanka sportów i aktywności fizycznej znajdzie coś dla siebie wśród zestawów z serii Sports & Action od Playmobil. Mamy tutaj zestawy o tematyce piłki nożnej, na przykład Drużyna sędziowska z trzema figurkami sędziów. Znajdziesz tu piłkarzy reprezentacji równych krajów, z którymi możesz kibicować ulubionej drużynie. Młodzi sportowcy mogą odkryć też takie sporty jak pływanie kajakiem, z zestawem Kurs pływania kajakiem, w którym znajdą dwie figurki, kajak oraz wiosło. Znajdzie się również coś dla wielbicieli sportów ekstremalnych, z udziałem samochodów. Będą mogli poćwiczyć sztuczki kaskaderskie, skoki i jazdę w trudnym terenie. Nie tylko w samochodach ale również na motocyklu. W każdym zestawie z serii znajdziesz ciekawe figurki i gadżety związane z danym sportem.

Zabawa figurkami i zestawami Playmobil Sports & Action pozwala na kreatywne spędzanie czasu, odpoczynek od wszechobecnych ekranów smartfonów, telewizorów i komputerów, a także rozwija w dzieciach pasję to sportów. Kolekcja może być ciągle uzupełniana o nowe zestawy, co daje wiele możliwości zabawy i tworzenia własnego, niepowtarzalnego świata.

Więcej

PLAYMOBIL Sports & Action Jest 19 produktów.

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów