Książeczki z Inspiracjami

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Książeczki z Inspiracjami Książeczki z Inspiracjami

Kreatywne układanie zawsze na pierwszym miejscu, ale przychodzi taki moment, że każde dziecko potrzebuje dodatkowej inspiracji. Z pomocą przychodzą książeczki Hama, w których znajdziemy mnóstwo nowych wzorów i pomysłów na stworzenie czegoś wyjątkowego i unikatowego. Inspiracja Hama dedykowane są dzieciom w różnych kategoriach wiekowych, dotyczą ...

Kreatywne układanie zawsze na pierwszym miejscu, ale przychodzi taki moment, że każde dziecko potrzebuje dodatkowej inspiracji. Z pomocą przychodzą książeczki Hama, w których znajdziemy mnóstwo nowych wzorów i pomysłów na stworzenie czegoś wyjątkowego i unikatowego. Inspiracja Hama dedykowane są dzieciom w różnych kategoriach wiekowych, dotyczą koralików we wszystkich rozmiarach.

Co jakiś czas Hama dodaje nowe książeczki z inspiracjami do, już i tak dużej, kolekcji. Znajdziemy w nich proste obrazki, które stanowią instrukcję, jak wykonać dany wzór: jakiej użyć podkładki, jakich koralików, jak połączyć ze sobą kilka wzorów albo zmodyfikować już istniejące opcje. Zawarto w nich również pomysły na wykorzystanie gotowych obrazków z zaprasowanych koralików: może z nich powstać ozdoba na żyrandol, obrazek w ramce, naszyjnik a nawet kostium na bal karnawałowy! Pomysły nigdy się nie kończą i każdy z nich jest niesamowity i kreatywny. Zupełnie tak jak Twoje! Zainspiruj się do tworzenia noiwych, ciekawych przedmiotów, obrazków, ozdób i akcesoriów z niepozornych koraliczków. Uwolnij swoją kreatywność i do dzieła!

Więcej

Książeczki z Inspiracjami Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów