Playmobil Magic

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Playmobil Magic Playmobil Magic

Playmobil Magic zachwyca magicznym klimatem i wyjątkowymi miejscami, których nie sposób zobaczyć nigdzie indziej! Seria Playmobil Magic to najnowsze zestawy klocków, przedstawiające wspaniałe pałace, krajobrazy czy niespotykane nigdzie indziej zwierzęta. Playmobil Magic to seria utrzymana w klimacie bajkowej krainy. Zestawy szczególnie przypadną...

Playmobil Magic zachwyca magicznym klimatem i wyjątkowymi miejscami, których nie sposób zobaczyć nigdzie indziej! Seria Playmobil Magic to najnowsze zestawy klocków, przedstawiające wspaniałe pałace, krajobrazy czy niespotykane nigdzie indziej zwierzęta. Playmobil Magic to seria utrzymana w klimacie bajkowej krainy. Zestawy szczególnie przypadną do gustu dziewczynkom, których zainteresowania skupiają się na wróżkach, królewnach i bajkowym otoczeniu.

PLAYMOBIL MAGIC ZESTAWY

Wśród zestawów Playmobil Magic znajdują się naprawdę niezwykłe miejsca, rodem ze snów każdej małej księżniczki. Mamy tu Plac Zabaw Syrenek, z wieloma atrakcjami, gdzie syrenki mogą bawić się pod wodą i spędzać czas z przyjaciółmi. Do Baśniowej Krainy wiedzie Kryształowa Brama, za którą na księcia czeka piękna księżniczka. Tu spotyka się granica wiosny i zimy. W tym zestawie znajdziesz uroczą bransoletkę, która świetnie dopełni Twoje stylizacje i sprawi, że poczujesz klimat Magicznej Krainy Playmobil. Za pomocą kamienia, umieszczonego w bransolecie możesz otworzyć wrota i wpuścić gości do Zimowej Krainy.

Syrenki przeżywają w podwodnej krainie wiele wspaniałych przygód. Zestaw Królestwo Syrenek z Lśniącą Kopułą zwraca szczególną uwagę i przyciąga wzrok. Znajdziesz w nim pięć uroczych syrenek, otaczających wieżę z kopułą, która zasilana jest bateriami i świeci. Są tu też zjeżdżalnie dla syrenek i mnóstwo ciekawych miejsc do zabawy. Poszukiwacze Pereł z Płaszczkami to kolejny interesujący zestaw, w którym dwie syrenki na morskim dnie wypatrują błyszczących pereł, a wokół nich pływają płaszczki. Syrenki mają specjalne siatki na perły, które ułatwią im ich poszukiwanie.

Podróżuj po swojej podwodnej krainie magii z Syrenką w Gondoli ze Ślimaka, zestawem, w którym znajdziesz śliczną syrenkę o zielonym ogonku, płynącą przez podwodne pola pereł w gondoli wykonanej z barwnej muszli morskiego ślimaka. Podobnie piękny powóz ma Król Morza Z rekinami. Podróżuje on karetą w kształcie muszelki, którą ciągnie złoty rekin w uprzęży z wodorostów. Powóz robi naprawdę wielkie wrażenie!

Wśród nowszych zestawów z tej serii uwagę przyciąga Play Box Syrenki. Ma on formę otwieranej skrzynki, w której znajdziesz postacie syren i różne dodatki dla nich: kolorowe kamienie, siedziska z podwodnych roślin, muszelki i wodorosty. Otwarty zestaw staje się sceną, na której możesz odgrywać scenki tematyczne z samego serca morza. Zapowiada się fantastyczna, wielowymiarowa zabawa!

Dla miłośników jednorożców znajdzie się również coś fajnego! Oto Powóz Jednorożca z Pegazem, z którym pobawisz się postaciami dwóch księżniczek, których stroje możesz zmieniać, a także przejedziesz się pięknym, różowym powozem, zaprzężonym w jednorożca. Druga księżniczka woli wsiąść na grzbiet pegaza i unieść się nad krainą na jego różowych skrzydłach!

Przenieś się do magicznego świata lodowych księżniczek i syren, przeżywaj przygody, odgrywaj role i baw się świetnie z zestawami Playmobil Magic.

Więcej

Playmobil Magic Jest 20 produktów.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów