Playmobil Magic

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Playmobil Magic Playmobil Magic

Zimowa Kraina zachwyca magicznym klimatem i wyjątkowymi miejscami, których nie sposób zobaczyć nigdzie indziej! Seria Playmobil Magic to najnowsze zestawy klocków, przedstawiające wspaniałe pałace, krajobrazy czy niespotykane nigdzie indziej zwierzęta. Do Zimowej Krainy prowadzi specjalna brama ozdobiona pięknymi kryształami mieniącymi się różno...

Zimowa Kraina zachwyca magicznym klimatem i wyjątkowymi miejscami, których nie sposób zobaczyć nigdzie indziej! Seria Playmobil Magic to najnowsze zestawy klocków, przedstawiające wspaniałe pałace, krajobrazy czy niespotykane nigdzie indziej zwierzęta. Do Zimowej Krainy prowadzi specjalna brama ozdobiona pięknymi kryształami mieniącymi się różnokolorową poświatą. Para Królewska spaceruje po krętych uliczkach i podróżuje wspaniałą karocą zaprzęgniętą w białego rumaka. Zimowa Kraina zamieszkiwana jest również przez Feniksa oraz Trolla, którzy chętnie służą pomocą i dbają o bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców. W centrum znajduje się Bajeczny Pałac Kryształowy zamieszkiwany przez całą rodzinę królewską i stanowiący główny punkt zainteresowania wszystkich dookoła – jest to bowiem budowla nade wszystko zachwycająca i zapierająca dech w piersiach!

Playmobil Magic to seria utrzymana w klimacie mroźnej zimy, która przeplata się z magicznymi i czarodziejskimi dodatkami. Zestawy szczególnie przypadną do gustu dziewczynkom, których zainteresowania skupiają się na wróżkach, królewnach i bajkowym otoczeniu.

Więcej

Playmobil Magic Jest 16 produktów.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów