Lalki HARRY POTTER

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Lalki HARRY POTTER Lalki HARRY POTTER

Szkoła magii i czarodziejstwa w Hogwarcie zaprasza wszystkich fanów Harry’ego Pottera do wspólnej, magicznej zabawy! Lalki przedstawiające głównych bohaterów cechują się wyjątkową dbałością o szczegóły i pozwalają odgrywać wszystkie najpopularniejsze filmowe sceny. Już teraz możesz wyczarować własnego patronusa, polatać na miotle i odwiedzić Hag...

Szkoła magii i czarodziejstwa w Hogwarcie zaprasza wszystkich fanów Harry’ego Pottera do wspólnej, magicznej zabawy! Lalki przedstawiające głównych bohaterów cechują się wyjątkową dbałością o szczegóły i pozwalają odgrywać wszystkie najpopularniejsze filmowe sceny. Już teraz możesz wyczarować własnego patronusa, polatać na miotle i odwiedzić Hagrida w jego malutkiej chatce. Hogwart kryje w sobie wiele tajemnic, które można poznać wcielając się w różne role – stań się Harrym, Hermioną, Ronem, Ginny, a nawet Draconem Malfoy’em i poznawaj szkołę z różnej perspektywy. Każdy, kto zna ten magiczny świat, już zawsze będzie chciał w nim pozostać – być może do Ciebie również przyleci sowa z tajemniczą kopertą?

Podstawowa seria to lalki ubrane w szkolne szaty, jednak w ofercie pojawiły się również postacie Harrry’ego i Dracona w stroju do gry w Quidditcha oraz lalki w przebraniach na Bal Bożonarodzeniowy, który odbywał się podczas rozgrywek Turnieju Trójmagicznego. Nie sposób pominąć wyjątkowych postaci, jakimi są Albus Dumbledore oraz Minerva McGonagall – lalki przedstawiające tych wspaniałych nauczycieli również są dostępne w sprzedaży! Każda z serii zachwyca świetnym wykonaniem i pozwala cieszyć się zabawą przez długi czas.

Więcej

Lalki HARRY POTTER Jest 43 produktów.

Pokazuje 1 - 43 z 43 elementów
Pokazuje 1 - 43 z 43 elementów