Grzechotki, Gryzaczki

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Grzechotki, Gryzaczki Grzechotki, Gryzaczki

Bolesny etap ząbkowania jest wyjątkowo trudny nie tylko dla maluszków, ale również dla ich rodziców.  W takiej sytuacji sprawdzą się gryzaki, które dzięki swoim specjalnym wypustkom masują obolałe dziąsełka, przynosząc maluszkom wyraźnie odczuwalną ulgę. W ofercie posiadamy gryzaczki takich marek jak  Mombella, B.Toys, Bright Stars czy Skip Hop....

Bolesny etap ząbkowania jest wyjątkowo trudny nie tylko dla maluszków, ale również dla ich rodziców.  W takiej sytuacji sprawdzą się gryzaki, które dzięki swoim specjalnym wypustkom masują obolałe dziąsełka, przynosząc maluszkom wyraźnie odczuwalną ulgę. W ofercie posiadamy gryzaczki takich marek jak  Mombella, B.Toys, Bright Stars czy Skip Hop. Każda z tych firm odpowiednio zadbała o to, aby produkty były w pełni bezpieczne już dla kilkumiesięcznych niemowląt. Przestrzenne formy, masujące wypustki i wyraziste kolory z pewnością przyciągną uwagę wszystkich maluszków.

Na szczególne miejsce zasługują również grzechotki, które dzięki dźwiękowym elementom potrafią zaciekawić nawet najbardziej rozbrykane pociechy. Zabawki te mają odpowiednio dobrane rozmiary, dzięki czemu malutkie rączki z łatwością poradzą sobie z ich chwyceniem. Sporym zainteresowaniem cieszą się grzechotki marki GOKI, które wyposażone są w elementy drewniane, ale również Fisher Price, Trousselier oraz Hencz Toys.

Więcej

Grzechotki, Gryzaczki Jest 178 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 178 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 178 elementów