PLAYMOBIL Wild Life

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
PLAYMOBIL Wild Life PLAYMOBIL Wild Life

Świat dzikich zwierząt stoi przed tobą otworem! Jeśli chcesz go bliżej poznać, musisz wybrać się na wyprawę samochodem terenowym, przepłynąć pontonem przez rzekę lub ostrożnie zbudować domek na drzewie i spokojnie obserwować fascynujące stworzenia w swoim naturalnym środowisku. Zestawy klocków Playmobil z serii Wild Life bawią i uczą jednocześni...

Świat dzikich zwierząt stoi przed tobą otworem! Jeśli chcesz go bliżej poznać, musisz wybrać się na wyprawę samochodem terenowym, przepłynąć pontonem przez rzekę lub ostrożnie zbudować domek na drzewie i spokojnie obserwować fascynujące stworzenia w swoim naturalnym środowisku. Zestawy klocków Playmobil z serii Wild Life bawią i uczą jednocześnie, pozwalając poznać dzikie zwierzęta i  zagrożone gatunki znajdujące się pod ochroną.

PLAYMOBIL WILDLIFE ZESTAWY

Miłośnicy dzikich zwierząt i egzotycznych podróży będą zachwycenia tą serią od Playmobil. Znajdą w niej wiele rzadkich okazów, na przykład urocze Delfiny - matkę z młodym. W oceanie pływają też Rekiny o wielkich szczękach, na które musisz uważać. Orka, o czarno białym ciele, także stanowi ogromne zagrożenie, ale trzeba przyznać, że prezentuje się naprawdę okazale i pięknie. W głębinach możesz spotkać też wielkiego Kaszalota w ekskluzywnej wersji. Obroń swoich podopiecznych przed złymi kłusownikami i zamieszkaj w Domku na drzewie, skąd możesz obserwować leśne zwierzęta.

Z tą serią masz szansę poznać wiele gatunków zwierząt, którym grozi wyginięcie. Będziesz mógł dowiedzieć się więcej na ich temat, poznać ich zwyczaje i dowiedzieć się, w jaki sposób możesz je chronić. Figurki i zestawy z tej serii będą świetnym prezentem dla miłośników zwierzątek i dzikiej przyrody, którzy dodatkowo uwielbiają konstruowanie własnych światów i zbieranie kolekcji. Zostań strażnikiem dzikiej przyrody i zajmij się swoimi zwierzątkami najlepiej jak potrafisz!

Więcej

PLAYMOBIL Wild Life Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów