Lalki INNE

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Lalki INNE Lalki INNE

Bohaterami tej kategorii są lalki różnych firm. Znajdują się tutaj zarówno te modelki, które nie mają swoich kontynuacji jak i nowości, pozwalające łączyć zabawę i aktywności plastyczne. Prym w tej kategorii wiodą laleczki Na! Na! Na!, które  pokochały dziewczynki na całym świecie. Lalki stylizowane są na zwierzątka, a do kolekcji dziewczynek mo...

Bohaterami tej kategorii są lalki różnych firm. Znajdują się tutaj zarówno te modelki, które nie mają swoich kontynuacji jak i nowości, pozwalające łączyć zabawę i aktywności plastyczne. Prym w tej kategorii wiodą laleczki Na! Na! Na!, które  pokochały dziewczynki na całym świecie. Lalki stylizowane są na zwierzątka, a do kolekcji dziewczynek może trafić aż 6 różnych modeli.

Masza i Niedźwiedź występuje pod postacią lalek-szmacianek lub plastikowych zabawek, a jej różne wcielenia podziwiają i kolekcjonują wszyscy fani bajki. 

I oczywiście przepiękne Candylocks! Laleczki o długich, pachnących włoskach, które sięgają niemalże do samej ziemi. Występują pod postacią dużych lalek lub mniejszych wersji-niespodzianek.

Więcej

Lalki INNE Jest 235 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 235 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 235 elementów