PLAYMOBIL KSIĘŻNICZKI

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
PLAYMOBIL KSIĘŻNICZKI PLAYMOBIL KSIĘŻNICZKI

Piękne księżniczki od firmy Playmobil to najnowsza seria klocków, która z pewnością przypadnie do gustu szczególnie dziewczynkom. Zestawy zapakowane w malutkie walizeczki to jedne z mniejszych propozycji – zawierają figurki księżniczek z bajkowymi jednorożcami lub akcesoriami codziennego użytku. Playmobil Princess to również zestawy zawierające ...

Piękne księżniczki od firmy Playmobil to najnowsza seria klocków, która z pewnością przypadnie do gustu szczególnie dziewczynkom. Zestawy zapakowane w malutkie walizeczki to jedne z mniejszych propozycji – zawierają figurki księżniczek z bajkowymi jednorożcami lub akcesoriami codziennego użytku. Playmobil Princess to również zestawy zawierające rekwizyty i aranżacje balu maskowego, przejażdżki ogromną karocą czy imprezy urodzinowej jednej z księżniczek. Każda z księżniczek w poszczególnych zestawach ma piękną suknię, fryzurę i koronę. Seria przeznaczona jest dla dzieci powyżej czwartego roku życia. Świat księżniczek Playmobil zaprasza do magicznej zabawy!

PLAYMOBIL KSIĘŻNICZKI ZESTAWY

Piękne panny zapraszają do zabawy w swoich wysokich zamkach! Jak przystało na księżniczki, dziewczęta są wszechstronnie uzdolnione, a dodatkowo lubią spędzać czas na przyjęciach i herbatkach. Mają do dyspozycji piękny, rozkładany zamek z wieżą, który znajdziemy w Zestawie Startowym. Urządź go po swojemu, wykorzystując mebelki i inne akcesoria, które znajdziesz w zestawie. Dziewczynki uwielbiają grać na instrumentach w Sali Muzyczne, spędzać czas w ogrodzie z oczkiem wodnym i altanką. Mogą tam urządzać przyjęcia dla swoich przyjaciółek i wspólnie się bawić, na przykład grając w krykieta. Księżniczki nie spoczywają na laurach i wciąż wymyślają dla siebie nowe zajęcia, jedna z nich nawet otworzyła Cukiernię Księżniczki, w której możesz kupić śliczne torty i wypieki. Ciasteczka przydadzą się na kolacji, którą urządzisz w Jadalni z wielkim stołem i kryształową zastawą. Księżniczki nie boją się pracy i w zamku wszystko robią same.

Już dziś zamień się w najprawdziwszą księżniczkę z własnym pałacem i ogrodem. Urządzaj bale, przyjęcia i spotkania z przyjaciółmi oraz wciąż rozbudowuj swoje włości o coraz to nowe zestawy. Do dzieła!

Więcej

PLAYMOBIL KSIĘŻNICZKI Jest 18 produktów.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów