Gry

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Gry Gry
Poznaj wspaniały świat gier i sprawdź, w jaki sposób można ciekawie spędzić czas! Wspólna zabawa okaże się bardzo interesująca i przede wszystkim wciągająca! W ofercie znajduje się wiele różnych gier, zarówno klasycznych planszówek, jak również tych nieco odmienionych i ulepszonych. Już teraz możesz zagrać w Milinerów i poczuć dreszczyk emocji ...
Poznaj wspaniały świat gier i sprawdź, w jaki sposób można ciekawie spędzić czas! Wspólna zabawa okaże się bardzo interesująca i przede wszystkim wciągająca! W ofercie znajduje się wiele różnych gier, zarówno klasycznych planszówek, jak również tych nieco odmienionych i ulepszonych. Już teraz możesz zagrać w Milinerów i poczuć dreszczyk emocji związany ze zdobywaniem kolejnych sum pieniędzy, możesz przeprowadzić zabawnego karalucha przez labirynt grając w LaCucarachę, jak również przypomnieć sobie, które logo należy do danej firmy wybierając najnowszą propozycję od Trefla! Opcji jest nieskończenie wiele i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Do jednych z najpopularniejszych wyborów bez wątpienia należą Cortex i Dobble firmy Rebel, Mistakos i Grzybobranie marki Trefl, Scrabble i Ręka Zombie od Mattela oraz Sabotażysta i Halli Galli od G3!

Gry pozwalają rozwijać zdolność logicznego myślenia, koordynację wzrokowo – ruchową oraz umiejętność radzenia sobie pod presją czasu. Dodatkowo, wiele propozycji świetnie wpływa na refleks maluchów, jak również kojarzenie i łączenie poszczególnych faktów. Dla najmłodszych graczy świetnie sprawdzą się propozycje marki Alexander, które nastawione są na rozwój dzieci w różnym wieku oraz poszerzanie wiedzy z różnorodnych dziedzin.

Więcej

Gry Jest 1603 produktów.

Podkategorie

 • Edukacyjne

  Gry edukacyjne to jedne z pierwszych pozycji, po które sięgamy, jeśli myślimy o ,,zabawce rozwojowej" i edukacyjnej dla dziecka. Prym w tej kategorii wiodą zestawy od firmy Alexander oraz Trefl. Zakres tematyczny jest niezwykle rozległy - znajdziemy tu gry z zakresu matematyki, nauki zegara, poznamy zasady ortografii lub nauczymy się poprawnego odczytywania znaków drogowych.

  Gry edukacyjne przeznaczone są dla dzieci już od 3 roku życia.

 • Elektroniczne

  Przyciskaj, naciskaj i udzielaj poprawnych odpowiedzi! Gry elektroniczne w sklepie Pan Zabawka gwarantują mix nauki, zabawy oraz fantastycznej rozgrywki, która łączy pokolenia i spala zainteresowania znajomych. Znajdziemy tu m. in. edukacyjne plansze dla młodszych dzieci, w których elektroniczna marchewka/długopis może w udzielaniu poprawnych odpowiedzi; natrafimy na mikrofon i piłkę od firmy Dumel, które zabiorą nas do świata sportu i muzyki. W naszej ofercie umieszczono również elektroniczną wersję gry Państwa i Miasta oraz interaktywną rozgrywkę dla całej rodziny Prawda czy Fałsz.

 • Karciane

  Tradycyjna talia kart nigdy się nie znudzi! Karciane propozycje gier to jedne z najpopularniejszych wyborów na całym świecie. Szczególnie polecamy uno, dos oraz wszystkie odsłony Piotrusia! Karciane rozgrywki zadowolą zarówno dzieci jak i dorosłych.

 • Logiczne

  Gry logiczne wymagają nie tylko skupienia i uwagi, ale również obrania prawidłowej taktyki. Jedną z naszych ulubionych rozgrywek są oczywiście Scrabble. To popularna gra na całym świecie, która weryfikuje spójne i logiczne myślenie, a także zasób naszego słownictwa. Dużym zainteresowaniem cieszy się również Blokus, w którym najważniejsza jest taktyka i taki dobór kafelków, żeby nie tylko zapełnić planszę, ale również zablokować swojego przeciwnika. Kostka Rubika to prawdziwe wyzwanie dla bystrzaków, którzy starają się pobić rekord w układaniu kafelków w odpowiedni sposób. A dla wielbicieli myślenia, kombinowania i łączenia, doskonałą propozycja będą zestawy Gravitrax, z których układamy skomplikowane tory dla kulek.

 • Pamięciowe

  Pamięciowe rozgrywki to uczta dla naszego mózgu! W tej kategorii prym wiodą Memory - to kartoniki, które interesują zazwyczaj najmłodszych klientów naszego sklepu. Poszukiwania dwóch takich samych ilustracji ćwiczy pamięć, uczy refleksu i cierpliwości. Dużą popularnością cieszą się memory w wersji drewnianej, w której odnajdujemy takie same elementy przy pomocy dotyku.

 • Planszowe

  Oto najbardziej popularna wśród wszystkich gier kategoria. Królowa rozgrywek, czyli popularna ,,planszówka" bije rekordy wszystkich popularności! W tej grupie polecamy tradycyjnego ,,Chińczyka" oraz kilka wersji ,,Grzybobrania", które przypadną do gustu najmłodszym miłośnikom rozgrywek. Dużą popularnością cieszą się gry ,,Boom Boom", które jako nowość wkraczają na salony i nie zamierzają schodzić z piedestałów.

  Nieco bardziej rozbudowaną fabułę posiadają gry typu ,,Logo", ,,Colour Brain" oraz seria ,,Nie śmiej się". Tutaj liczy się nie tylko szczęście, ale również wiedza i pomysłowość.

 • Strategiczne

  Oto gry, w których możesz sprawdzić swoje predyspozycje strategiczne. Królują tu tradycyjne ,,statki" w nieco odświeżonych propozycjach rozgrywek - Bitwa Powietrzna, Bitwa Lądowa lub Flotylla - to tytuły, które zainteresują zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Ikoną w tej kategorii są oczywiście szachy, w których gracze muszą przewidzieć ruch przeciwnika i przy zachowaniu pokerowej twarzy rozegrać turniej życia.

 • Telewizyjne

  Gry telewizyjne cieszą się ogromną popularnością i zainteresowaniem. Przeniesienie emocji obserwowanych na ekranie telewizora do domowego zacisza jest niezwykle kuszącą opcją. Szczególnie pożądane są różne wersje Milionerów, które pozwalają weryfikować wiedzę i motywują do analitycznego myślenia. Kocham Cię Polsko to rozgrywka, dla której inspiracją był rozrywkowy program emitowany na antenie TVP2. W tej rozgrywce gracze sprawdzają swoją wiedzę związaną z naszym krajem. Zadania dotyczą takich pozycji jak film, piosenka, wiedza ogólna lub historyczna. Dla miłośników gotowania polecamy pozycję Masterchef, w której sprawdzimy swoją wiedzę z zakresu kulinariów.

 • Towarzyskie/Rodzinne

  Gry towarzyskie i rodzinne to zawsze doskonały wybór! Możliwość rozegrania emocjonującej partii w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół uatrakcyjni każde spotkanie. W tej kategorii nie zabraknie rywalizacji, kreatywności i oczywiście szybkiego refleksu.

 • Zręcznościowe

  Gry zręcznościowe odprężają, bawią, sprawdzają naszą motorykę i pomysłowość. Bawią, ćwiczą refleks i integrują. Neo-Lina to kolorowe sznurki, z których możemy stworzyć kreatywne przedmioty przy użyciu kilka palców u ręki. Seria Mistakos to rozbudowane do granic kreatywności bierki, w których roli świetnie sprawdzają się krzesełka i drabinki. Klasyczne Pchełki i coraz bardziej popularne Skoczki to propozycja dla tych, którzy uwielbiają rywalizację. Chłopcy odnajdą się w popularnych Kapslach, w których oprócz zręczności ważna jest także dobra strategia.

 • Bystrość, Szybkość,...

  Gry na szybkość, bystrość i spostrzegawczość to jedne z najchętniej wybieranych produktów. Kategoria ta dedykowana jest miłośnikom takich gier jak Halli-Galli, Dobble oraz tym, którzy dobrze czują się w rozgrywkach na czas.

 • Manualne Łamigłówki...

  Manualne Łamigłówki to trening dla naszego umysłu. Wśród wielu ciekawych propozycji czekają komplety metalowe, drewniane, a także przestrzenne puzzle. Produkty podzielone są na różne stopnie trudności, dlatego każdy znajdzie propozycję na miarę swoich umiejętności. Logiczne gry przestrzenne wyćwiczą nasze umiejętności manualne, cierpliwość i dokładność. To świetny sposób na odstresowanie i przyjemny relaks.

 • Pozostałe Gry
na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 1603 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 1603 elementów