Gry

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Gry Gry
Poznaj wspaniały świat gier i sprawdź, w jaki sposób można ciekawie spędzić czas! Wspólna zabawa okaże się bardzo interesująca i przede wszystkim wciągająca! W ofercie znajduje się wiele różnych gier, zarówno klasycznych planszówek, jak również tych nieco odmienionych i ulepszonych. Już teraz możesz zagrać w Milinerów i poczuć dreszczyk emocji ...
Poznaj wspaniały świat gier i sprawdź, w jaki sposób można ciekawie spędzić czas! Wspólna zabawa okaże się bardzo interesująca i przede wszystkim wciągająca! W ofercie znajduje się wiele różnych gier, zarówno klasycznych planszówek, jak również tych nieco odmienionych i ulepszonych. Już teraz możesz zagrać w Milinerów i poczuć dreszczyk emocji związany ze zdobywaniem kolejnych sum pieniędzy, możesz przeprowadzić zabawnego karalucha przez labirynt grając w LaCucarachę, jak również przypomnieć sobie, które logo należy do danej firmy wybierając najnowszą propozycję od Trefla! Opcji jest nieskończenie wiele i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Do jednych z najpopularniejszych wyborów bez wątpienia należą Cortex i Dobble firmy Rebel, Mistakos i Grzybobranie marki Trefl, Scrabble i Ręka Zombie od Mattela oraz Sabotażysta i Halli Galli od G3!

Gry pozwalają rozwijać zdolność logicznego myślenia, koordynację wzrokowo – ruchową oraz umiejętność radzenia sobie pod presją czasu. Dodatkowo, wiele propozycji świetnie wpływa na refleks maluchów, jak również kojarzenie i łączenie poszczególnych faktów. Dla najmłodszych graczy świetnie sprawdzą się propozycje marki Alexander, które nastawione są na rozwój dzieci w różnym wieku oraz poszerzanie wiedzy z różnorodnych dziedzin.

Więcej

Gry Jest 806 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 806 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 806 elementów