PLAYMOBIL SPIRIT

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
PLAYMOBIL SPIRIT PLAYMOBIL SPIRIT

Spirit: Riding Free (Mustang: Duch Wolności) to wzruszająca opowieść opowiadająca o przyjaźni mustanga Spirita i małej dziewczynki Lucky. Na podstawie ich losów, Spirit i Lucky przenieśli się do krainy klocków Playmobil! Każdy zestaw pozwala przybliżyć nam się do znanych z filmowych ekranów przygód - mamy okazję poznać dom Lucky, boksy stajenne ...

Spirit: Riding Free (Mustang: Duch Wolności) to wzruszająca opowieść opowiadająca o przyjaźni mustanga Spirita i małej dziewczynki Lucky. Na podstawie ich losów, Spirit i Lucky przenieśli się do krainy klocków Playmobil! Każdy zestaw pozwala przybliżyć nam się do znanych z filmowych ekranów przygód - mamy okazję poznać dom Lucky, boksy stajenne z końmi oraz bryczki. Jak zawsze zestawy klocków są ciekawie zaprojektowane i precyzyjnie wykończone. A wszystko to z myślą o małych budowniczych i ich rodzicach, którzy mogą być pewni, że ich pociechy bawią się w kreatywny i bezpieczny sposób.

PLAYMOBIL SPIRIT ZESTAWY

Zestawy z serii Playmobil Spirit z pewnością zachwycą wszystkich miłośników popularnego serialu, ponieważ wykonane są z wielką dbałością o szczegóły i wiernie odwzorowują postacie i miejsca znane z bajki. Jednym z najciekawszych i najbardziej rozbudowanych zestawów jest Szczęśliwy Dom Lucky: piękny i wysoki budynek z werandą oraz żółtymi ścianami. Od razu się domyślisz, który pokój należy do Lucky - to ten mieszczący się w jedynej różowej wieżyczce w całym domku. Budynek jest z jednej strony otwarty, dzięki czemu możesz bawić się wewnątrz niego. Znajdziesz tu wiele pokoi i gadżety do ich wyposażenia: piec, na którym możesz gotować posiłki, krzesła z rzeźbionymi oparciami, duży stół, szafę na zastawę stołową, zlew i inne sprzęty do kuchni i jadalni. Zaprojektuj po swojemu wnętrze i ciesz się z pięknego mieszkanka. W zestawie są też figurki bohaterów serialu oraz figurka konia. 

Lucky, jak przystało na dużą dziewczynkę, ma swoją własną sypialnię. Pomóż jej ją urządzić, aby była jak najpiękniejsza dzięki zestawowi Sypialnia Lucky. Znajdziesz w nim ozdobne łóżko z rzeźbionym wezgłowiem, szafę na ubrania, uroczą toaletkę, skrzynię na Twoje skarby, krzesełko i stół. Są tu te trofea, zdobyte przez Lucky i Spirita odczas turniejów. Poustawiaj mebelki w pokoju i zaproś Lucky do jej pięknego mieszkanka. Na pewno będzie zachwycona! 

Wolne chwile Lucky lubi spędzać z przyjaciółmi w Kawiarni Miradero, gdzie zawsze znajdzie domowe słodkości: babeczki, ciastka, ciasta i lody. Spirit też lubi cukier, ale znajdą się dla niego pożywne marchewki na przekąskę. 

Wśród zestawów z tej serii znajdziesz także dodatkowe zestawy z figurkami koników i ich jeźdźców, biorących udział w Rodeo: Abigail i Pru. Dziewczynki mają piękne stroje do jazdy, a ich koniki przystrojone uprzęże. Powiększ swój wspaniały świat Spirit: Duch Wolności o te niesamowite zestawy i odgrywaj role z ulubionego serialu.

 

Więcej

PLAYMOBIL SPIRIT Jest 27 produktów.

Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów