LEGO NOWOŚCI 2023

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
LEGO NOWOŚCI 2023 LEGO NOWOŚCI 2023

Klocki LEGO od lat są najpopularniejszymi klockami na świecie. Z małych, niepozornych elementów powstają tutaj całe krainy i światy. Do ich stworzenia potrzebna jest tylko Twoja wyobraźnia!

Zestawy, które w tym roku znalazły się wśród nowości jest bardzo zróżnicowana pod względem tematyki oraz poziomu zaawansowania. Każdy znajdzie tu coś dla sie...

Klocki LEGO od lat są najpopularniejszymi klockami na świecie. Z małych, niepozornych elementów powstają tutaj całe krainy i światy. Do ich stworzenia potrzebna jest tylko Twoja wyobraźnia!

Zestawy, które w tym roku znalazły się wśród nowości jest bardzo zróżnicowana pod względem tematyki oraz poziomu zaawansowania. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: fani najnowszych produkcji kinowych zachwycą się zestawami z serii Lego Avatar, a także Władca Pierścieni oraz Gwiezdne wojny. Będziecie mogli odtwarzać filmowe sceny i odgrywać najróżniejsze role ulubionych bohaterów. Nie zabraknie także nowych zestawów z bohaterami filmów z uniwersum Marvela!

Dla fanów gier komputerowych pojawią się nowe zestawy z serii Lego Minecraft oraz Super Mario, które będą doskonałym uzupełnieniem zbiorów kolekcjonerskich, a także pozwolą na przeniesienie świata gier komputerowych do rzeczywistości.

Także klasyczne, znane wszystkim od lat serie Lego City, Friends, Ninjago, Duplo, Classic, Dots i Creator doczekają się całkiem nowych elementów. Do zbudowania będą piękne domy, miejsca odpoczynku i rozrywki, sklepy, kawiarnie, centra handlowe, warsztaty samochodowe oraz nowe modele aut. Będziecie mogli rozbudować swoje miasta Heartlake oraz miasteczko Lego City, wcielać się w role policjantów, strażaków czy sprzedawców i poznawać sekrety życia w mieście. Najmłodszych czeka zabawa nowymi pojazdami, konstruowanie nieskomplikowanych budowli, a przy tym rozwój poprzez zabawę. Seria Lego Classic wzbogaci się o nowe elementy, z których wyczarujecie co tylko podpowie Wam wyobraźnia. Dzielni Ninja będą czekać na Waszą pomoc w pokonaniu nowych przeciwników.

To wszystko i więcej znajdziecie wśród nowości Lego na 2023 rok. Już dziś dołączcie do rzeszy fanów niepozornych, duńskich klocków na całym świecie. Twórzcie nowe światy, realizujcie własne pomysły i rozwijajcie swoją kreatywność. Do dzieła!

Więcej

LEGO NOWOŚCI 2023 Jest 247 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 247 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 247 elementów