PLAYMOBIL Rycerze

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
PLAYMOBIL Rycerze PLAYMOBIL Rycerze

Waleczni rycerze broniący swoich zamków przed natarciem wroga, dbający o honor i dobre imię to tematyka przewodnia wyjątkowej serii Playmobil Knights. Średniowieczna sceneria, na tle której mają miejsce pojedynki rycerskie, obrona twierdzy czy pokonywanie legendarnych potworów to coś dla prawdziwych fanów rycerskich klimatów. Mroczna, ale intryg...

Waleczni rycerze broniący swoich zamków przed natarciem wroga, dbający o honor i dobre imię to tematyka przewodnia wyjątkowej serii Playmobil Knights. Średniowieczna sceneria, na tle której mają miejsce pojedynki rycerskie, obrona twierdzy czy pokonywanie legendarnych potworów to coś dla prawdziwych fanów rycerskich klimatów. Mroczna, ale intrygująca seria  pozwala przenieść się kilkaset lat wstecz i odegrać scenki związane z pojedynkami, walkami z ogromnymi trollami czy smokami o niespotykanym wyglądzie. Już teraz możesz stać się dzielnym rycerzem, który stanie na czele armii i zrobi wszystko, by odnieść zwycięstwo i przewagę nad wrogiem! W poszczególnych zestawach znaleźć można również takie postacie, jak krasnoludy i duchy.

PLAYMOBIL RYCERZE ZESTAWY

Seria Playmobil Rycerze powstała przede wszystkim z myślą o dzieciach, które uwielbiają wcielać się w role obrońców średniowiecznych zamków, rozgrywać bitwy i przebywać w fantastycznych światach, wypełnionych magią. Znajdziemy w niej piękne budynki, wzorowane na tych, kojarzonych ze średniowiecznymi miastami, rycerze, duchy i trolle, które trzeba pokonać. W walce o średniowieczne zamki biorą udział waleczni Krasnoludowie, uzbrojeni po zęby, w pięknych zbrojach, zawsze gotowi do walki. 

Na rozegranie czekają epickie bitwy między ludźmi i magicznymi stworzeniami, zamki gotowe są aby przyjąć nowych mieszkańców. Zabawa zestawami Playmobil rozwija wyobraźnię dziecka, uczy współpracy i zabawy w grupie, a także jest świetną alternatywą dla czasu spędzanego przed ekranem komputera czy smartfona. 

Więcej

PLAYMOBIL Rycerze Jest 18 produktów.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów