ZESTAWY: DOM, PORZĄDKI

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
ZESTAWY: DOM, PORZĄDKI ZESTAWY: DOM, PORZĄDKI

Zabawa w domowe porządki

Ta kategoria jest poświęcona dzieciom, które pragną urządzić domowe porządki. Może chcecie poczuć się jak prawdziwa gosposia? A może macie ochotę pomóc mamie w sobotnich porządkach? Dzięki najróżniejszym kompletom, które znajdziecie właśnie tutaj, jest to teraz możliwe! W tej kategorii znajdziecie najróżniejsze zestawy d...

Zabawa w domowe porządki

Ta kategoria jest poświęcona dzieciom, które pragną urządzić domowe porządki. Może chcecie poczuć się jak prawdziwa gosposia? A może macie ochotę pomóc mamie w sobotnich porządkach? Dzięki najróżniejszym kompletom, które znajdziecie właśnie tutaj, jest to teraz możliwe! W tej kategorii znajdziecie najróżniejsze zestawy do sprzątania dla dzieci - zarówno wykonane głównie z plastiku, jak i drewna.

Zestawy do sprzątania dla dzieci Vileda

Wśród różnych kompletów do sprzątania dostępnych w naszym sklepie prawdziwą perełką są zabawki od firmy Klein, które są wzorowane na faktycznym wyglądzie akcesoriów do sprzątania Vileda. Mają oryginalne kolory oraz kształty, a jedynie ich rozmiar jest dostosowany do wzrostu smyków i ich małych rączek. Możecie zaopatrzyć Wasze maluchy zarówno w wózek do sprzątania z wszystkimi niezbędnymi do domowych porządków akcesoriami, jak i odkurzacz bądź mop z wiaderkiem. Czas na wielkie porządki!

Inne komplety

A co powiecie na miotłę dla dzieci dostosowaną wielkością do małych rączek smyków? A może wolicie szufelkę ze zmiotką? To wszystko znajdziecie w naszym sklepie! Jako że ta kategoria jest poświęcona zabawie w domowe porządki, znajdziecie tutaj również żelazka do prasowania, zestaw do prania, a nawet pralkę elektryczną! Bardzo ciekawą propozycją są odkurzacze na baterie dla dzieci. Część z nich jest wzorowana na produktach znanych firm, takich jak Vileda, Miele czy Bosch.

Więcej

ZESTAWY: DOM, PORZĄDKI Jest 35 produktów.

Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów