Kolejki z Bajek

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Kolejki z Bajek Kolejki z Bajek

Kolejki to nieodłączna część zabawy torami poszczególnych marek. Oprócz drewnianych zestawów, w naszej ofercie znajdują się również kolejki znane z takich bajek jak Tomek i przyjaciele czy Stacyjkowo – a więc produkcji znanych i lubianych już od wielu lat. Bajkowe kolejki przedstawiają poszczególnych bohaterów, którzy zostali odwzorowani z należ...

Kolejki to nieodłączna część zabawy torami poszczególnych marek. Oprócz drewnianych zestawów, w naszej ofercie znajdują się również kolejki znane z takich bajek jak Tomek i przyjaciele czy Stacyjkowo – a więc produkcji znanych i lubianych już od wielu lat. Bajkowe kolejki przedstawiają poszczególnych bohaterów, którzy zostali odwzorowani z należytą starannością i dbałością o szczegóły. W ofercie są także różne wersje i rozmiary kolejek – największą różnorodnością cieszą się te z bajki o Tomku, bowiem tutaj pojawiają się aż trzy rodzaje: Trackmaster, Adventures oraz Take-n-play. Warto więc zwrócić uwagę na to, którą serię kolejek chcemy zacząć kolekcjonować. Gordon, Piotruś, Merlin, Diesel i wielu innych bohaterów czekają w gotowości, by rozpocząć zabawę!

Więcej

Kolejki z Bajek Jest 309 produktów.

Podkategorie

  • Tomek i Przyjaciele

    Przygody wagoników i lokomotyw z tajemniczej wyspy Sodor nieprzerwanie trwają od ponad siedemdziesięciu lat – cieszą już trzecie pokolenie miłośników kolejek! Powstały w głowie Wilberta Awdry’ego ponad 94 lata temu, kiedy jako mały chłopiec wsłuchiwał się w kolejowe dźwięki, a wyobraźnia dodawała całą resztę. W 1943 roku ujrzały światło dzienne... zaczął opowiadać, a później spisywać historie dla swojego synka. Kiedy dla małego Krzysia, Wilbert zrobił na Święta Bożego Narodzenia lokomotywę, ten nazwał ją Tomek i poprosił, aby dla niej też powstały wspaniałe historie… i tak rozpoczęły się przygody Tomka i jego przyjaciół. Opowieści zostały wydane w 1945 roku, zaś trzydzieści lat temu powstał pierwszy film animowany o przygodach Tomka, który natychmiast podbił serca milionów widzów. Od tej pory seriale, filmy, bajkowe opowieści o mieszkańcach wyspy Sodor nieustannie zachwycają wciąż rosnące grono fanów kolejowych opowieści. Pokochali je widzowie w ponad 130 krajach świata! 

  • Stacyjkowo

    Stacyjkowo to jeden z najbardziej lubianych seriali animowanych, opowiadających o przygodach trzech młodych lokomotyw – jednej elektrycznej i dwóch spalinowych. Chociaż nie ma tak bogatej historii jak „Tomek i Przyjaciele”, bo znany jest najmłodszym widzom zaledwie od czterech lat, zdążył już podbić serca milionów kolejkowych fanów. Wilson, Koko, Bruno i cała kolejowa drużyna przenoszą najmłodszych w niesamowity świat pociągów. Każdy z bohaterów jest wierną kopią swojego serialowego odpowiednika, a dbałość o szczegóły ich wykonania zachwyci oko nawet najbardziej wymagających maluchów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 309 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 309 elementów