Podkładki

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Podkładki Podkładki

Podkładki są niezbędne do układania koralików Hama. Są wyposażone w wypustki, dzięki którym łatwiej ułożyć kolorowe elementy. Po skończonej pracy, całość należy przykryć specjalnym papierem oraz zaprasować, używając w tym celu odpowiednio nagrzanego żelazka. Gdy koraliki stopią się ze sobą, obrazek można oderwać, a podkładkę wykorzystać ponownie...

Podkładki są niezbędne do układania koralików Hama. Są wyposażone w wypustki, dzięki którym łatwiej ułożyć kolorowe elementy. Po skończonej pracy, całość należy przykryć specjalnym papierem oraz zaprasować, używając w tym celu odpowiednio nagrzanego żelazka. Gdy koraliki stopią się ze sobą, obrazek można oderwać, a podkładkę wykorzystać ponownie. Podkładki z serii maxi sprzedawane są pojedynczo lub w zestawach. Znajdziemy je także w zestawach tematycznych z koralikami, papierem do prasowania i instrukcją. 

Podkładki do koralików Hama MAXI występują w bardzo wielu wariantach, jeśli chodzi o kształty i rozmiary. Znajdziesz tu niewielkie motylki i pieski, ale także całkiem duże księżniczki, postacie chłopców i dziewczynek, pojazdy oraz zwierzątka. Wśród podkładek HAMA MAXI znajdziesz również takie w geometrycznych kształtach - koła i kwadraty, które dadzą Ci możliwość nieograniczonego projektowania. Możesz na nich układać kolorowe tęcze, mandale, spirale, słońca, gwiazdki, śnieżynki oraz prawie wszystko to, co na podkładkach o bardziej konkretnych kształtach.

Podkładki występują w wariantach przezroczystych, dlatego możesz pod nie podłożyć rysunek z inspiracją, aby ułatwić sobie pracę. Wspomnianych inspiracji możesz szukać w internecie, specjalnych książeczkach albo zestawach HAMA MAXI. .

Więcej

Podkładki Jest 35 produktów.

Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów