Sortery na Figurki

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Sortery na Figurki Sortery na Figurki

Sorter porządkujący i eksponujący figurki ze świata Lego to podstawowe wyposażenie każdego kolekcjonera ,,ludzików" i postaci. W tym miejscu możemy pochwalić się zebraną kolekcją, którą udało nam się zebrać - przede wszystkim dzięki zestawom klocków Lego oraz saszetkom z figurkami. Zebrane w tym miejscu postacie będą dumnie ozdabiać pokój pasjon...

Sorter porządkujący i eksponujący figurki ze świata Lego to podstawowe wyposażenie każdego kolekcjonera ,,ludzików" i postaci. W tym miejscu możemy pochwalić się zebraną kolekcją, którą udało nam się zebrać - przede wszystkim dzięki zestawom klocków Lego oraz saszetkom z figurkami. Zebrane w tym miejscu postacie będą dumnie ozdabiać pokój pasjonatów Lego, a sam sorter będzie ,,pilnować" dziecko w dbaniu o porządek w swoim pokoju.

Sortery na figurki mają formę klocków z przezroczystymi ściankami, dzięki czemu ekspozycja Twojej kolekcji figurek będzie łatwiejsza. Design pojemniczków od razu kojarzy się z firmą LEGO ze względu na wspomnianą formę klocka. Sortery mają różne kształty. rozmiary i kolory, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Możesz do nich włożyć figurki, sortując je według tematyki: na przykład wszystkie figurki LEGO STAR WARS, wszystkie księżniczki Disneya, wszyscy superbohaterowie czy Ninja w jednym miejscu. Zbieranie figurek LEGO to wspaniałe hobby, którym warto się chwalić. Z pewnością każdy, kto wejdzie do Twojego pokoju i zobaczy tak pięknie zorganizowaną kolekcję, będzie wiedział, że ma do czynienia w prawdziwym fanem LEGO, który w dodatku potrafi dbać o porządek. Dołącz sortery na figurki LEGO do swojej kolekcji zestawów i gadżetów, wyeksponuj kolekcję figurek i zobacz, jaką fajną ozdobą pokoju mogą być pięknie poukładane figurki w stylowym pojemniczku.

Więcej

Sortery na Figurki Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów