LEGO® Overwatch

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
LEGO® Overwatch LEGO® Overwatch

Overwatch® to klasyczna strzelanka stworzona przez Blizzard Entertainment w 2016 roku. Gra sukcesywnie zyskiwała coraz większą liczbę fanów – wszystko dzięki wyjątkowo ciekawej fabule osadzonej w przyszłości, kiedy to sztuczna inteligencja zaczęła wymykać się spod kontroli. Każda rozgrywka to walka między dwiema sześcioosobowymi drużynami, mając...

Overwatch® to klasyczna strzelanka stworzona przez Blizzard Entertainment w 2016 roku. Gra sukcesywnie zyskiwała coraz większą liczbę fanów – wszystko dzięki wyjątkowo ciekawej fabule osadzonej w przyszłości, kiedy to sztuczna inteligencja zaczęła wymykać się spod kontroli. Każda rozgrywka to walka między dwiema sześcioosobowymi drużynami, mająca miejsce w realnych lokalizacjach, jak np. Starożytny Egipt czy Japonia.

Zestawy LEGO® Overwatch® nawiązują do scenek z poszczególnych rozgrywek. Niektóre zestawy przedstawiają przeróżne postacie, które można spotkać w grze – dzięki temu można w realu odgrywać to, co zostało przedstawione podczas gry. Fani z pewnością znajdą dla siebie coś interesującego, a różnorodna wielkość zestawów pozwoli dobrać coś najbardziej odpowiedniego.

Więcej

LEGO® Overwatch Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów