Klocki

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Klocki Klocki
Klocki to nie tylko zabawa, bowiem budowanie z klocków ma wiele zalet! Zabawki, znajdujące się w tej kategorii, rozwijają umiejętność logicznego myślenia, kreatywność oraz ćwiczą koordynację wzrokowo-ruchową, a także pobudzają wyobraźnię. Posiadamy szeroki wybór drewnianych klocków. Dziecko, używając własnej wyobraźni i kreatywności, może tworzy...
Klocki to nie tylko zabawa, bowiem budowanie z klocków ma wiele zalet! Zabawki, znajdujące się w tej kategorii, rozwijają umiejętność logicznego myślenia, kreatywność oraz ćwiczą koordynację wzrokowo-ruchową, a także pobudzają wyobraźnię. Posiadamy szeroki wybór drewnianych klocków. Dziecko, używając własnej wyobraźni i kreatywności, może tworzyć naprawdę wspaniałe konstrukcje. Zarówno firma Melissa and Doug, jak i Goki posiadają klocki na najwyższym poziomie, dlatego znalazły się w ofercie naszego sklepu. Dużym zainteresowanie najmłodszych cieszą się również klocki konstrukcyjne Cobi - połączenie najwyższej jakość polskiego produktu z bardzo ciekawym i zajmującym wzornictwem jest niewątpliwie ich olbrzymim atutem. Mnóstwo tematycznych kolekcji zarówno bawi jak i uczy małych budowniczych a jednocześnie rozwija zdolności manualne i wyobraźnię!
 
Więcej

Klocki Jest 391 produktów.

Podkategorie

 • Klocki Drewniane
 • Klocki COBI

   Motto COBI:         
   "Naszym celem jest, aby wesołe słoneczko Cobi wywoływało uśmiech na buzi dziecka"...

  Klocki konstrukcyjne COBI to wspaniały, wysokiej jakości, w pełni polski produkt – skierowany dla dzieci w wieku 5 – 15 lat!
  Klocki COBI produkowane są w Polsce z materiałów pochodzenia europejskiego. Na całym etapie produkcji obowiązują surowe normy jakościowe, na co dowodem są wszelkie wymagane certyfikaty. Klocki COBI to wspaniała zabawa dla małych konstruktorów! Każdy zestaw zawiera ilustrowaną instrukcję składania modeli, co powoduje, że zabawa jest zajmująca i przyjemna. Ciekawie opracowane kolekcje są dopasowane do różnych zainteresowań małych budowniczych. Jedna z najnowszych kolekcji  klocków  to Pingwiny z Madagaskaru. Dzieci mogą nimi budować świat przepełniony kolorami i światłem. Mają do dyspozycji figurki Pingwinów, które są dostępne również w oddzielnych opakowaniach z zabawkami. Wszystkie postaci mają ruchome elementy (nogi, skrzydełka). Wszystkie komplety klocków z serii Pingwiny z Madagaskaru wykonane są bardzo dokładnie, z najwyższą starannością i wiernym oddaniem szczegółów budowli i innych elementów. W największych zestawach klocków są odzwierciedlone prawdziwe sceny z filmu i serialu Pingwiny z Madagaskaru. Zabawa na wiele godzin gwarantowana. Przeznaczone są dla bystrych i kreatywnych dzieci w wieku od 5 lat. Pozostałe kolekcje, takie jak Mała Armia, Miasto w Akcji czy Dzikie Historie cieszą się nieustająco olbrzymim zainteresowaniem, zaś  Piraci, Rzymianie i Barbarzyńcy czy, kolekcja Grunwald to niekwestionowane  hity COBI, które długo będziemy wspominać! Chociaż... COBI lubi zaskakiwać i dostarczać wciąż nowych emocji, zatem możemy się spodziewać wielu nowych przygód z klockami COBI!

 • Klocki Ceramiczne TEIFOC

  TEIFOC –  zabawki które cieszą, uczą i łączą!

  W tej kategorii znajdziemy zabawki konstrukcyjne TEIFOC produkowane przez niemiecką firmę Eitech. Cieszące się rosnącą popularnością zestawy budowlane TEIFOC podbijają serca małych budowniczych na całym świecie! Każdy z nich składa się z mnóstwa małych cegiełek, wodorozcieńczalnego cementu i wszystkiego co niezbędne aby samodzielnie wybudować wspaniałe budowle – zgodne z instrukcją lub własnymi pomysłami! 

 • Klocki Konstrukcyjne -...

  Najpierw zabawa podczas tworzenia, później frajda podczas zabawy!
  Tak w jednym zdaniu można by opisać zabawki konstrukcyjne. Klocki, a właściwie elementy o najróżniejszych kształtach, setki śrubek, zaczepów i innych akcesorii, a wszystko po to aby własnoręcznie zbudować specjalistyczny pojazd, maszynę budowlaną, statek kosmiczny lub inne niesamowite urządzenie zgodne z instrukcją lub naszą wyobraźnią.
  Do tej kategorii zapraszamy zarówno starszych jak i najmłodszych fanów konstruowania. Firma Alexander zaprasza do poznania serii Mały Kostruktor, to nie lada gratka dla już zaprawionych w konstruowaniu ośmio i więcej latków. Dumel Discovery proponuje coś dla maluszków - dinozaury, pieski, kotki, które można skręcać i rozkręcać za pomocą specjalnej wiertarki. Bigjigs, Melissa & Doug oraz Goki zapraszają wszystkich lubiących konstruować z drewnem i proponują zestawy stolarskie, które wspomogą małych cieśli i zainspirują do własnych twórczych prac. 

 • Klocki MEGA BLOKS

  Kategoria nowa, w trakcie budowy - niebawem większy wybór zabawek z serii Mega Bloks.

  ( zestawy Mega Bloks dostępne są chwilowo tylko w sklepie stacjonarnym, zapraszamy  )

 • Klocki K'NEX
na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 391 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 391 elementów