Klocki LEGO

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Klocki LEGO Klocki LEGO

Układanie, budowanie, tworzenie, konstruowanie…, świat klocków zaprasza wszystkich kreatywnych, pomysłowych, małych i dużych, ma świetną zabawę z KLOCKAMI LEGO!
Świat LEGO to przede wszystkim realizowanie własnych pomysłów przez uczestników zabawy, rozbudzanie ich pasji i kreatywności, poznawanie świata, ćwiczenie zdolności manualnych oraz intel...

Układanie, budowanie, tworzenie, konstruowanie…, świat klocków zaprasza wszystkich kreatywnych, pomysłowych, małych i dużych, ma świetną zabawę z KLOCKAMI LEGO!
Świat LEGO to przede wszystkim realizowanie własnych pomysłów przez uczestników zabawy, rozbudzanie ich pasji i kreatywności, poznawanie świata, ćwiczenie zdolności manualnych oraz intelektualnych. Czas fantastycznej zabawy i wszechstronnego rozwoju jednocześnie!

Serie klocków LEGO

Proponujemy w tej kategorii najsłynniejsze serie klocków LEGO dla różnego wieku i zainteresowań, miedzy innymi: dla najmłodszych smyków, niespełna dwuletnich, świetną propozycją będzie, dostosowana do ich potrzeb i umiejętności seria LEGO DUPLO – gdzie klocki są dużo większe od klasycznych, elementy prostsze do połączenia, a tematyka zestawów zgodna z zainteresowaniami maluszków w tym wieku, przede wszystkim: pojazdy, zwierzątka oraz domki.

Nieco starszym proponujemy klocki z serii JUNIORS, bezpieczne dla dzieci od czwartego roku życia. Klocki z tej serii są nieco mniejszych rozmiarów, ale wciąż bezpieczne dla małych urwisów, elementy są proste w łączeniu, odpowiednie jako klocki przejściowe pomiędzy DUPLO, a klasycznymi LEGO. Kolejna ciekawa seria to CREATOR, z którym zawsze zbudujemy trzy modele z jednego zestawu. Prosta ale efektowna transformacja każdego pojazdu w dwa inne: zwierzęta, roboty, pojazdy, śmigłowce, budynki.

Z myślą o pięciolatkach i nieco starszych dzieciach powstały takie serie jak LEGO CITY, NINJAGO, CHIMA oraz STAR WARS. W nich różne światy, zarówno rzeczywiste jak i fantastyczne. W CITY toczy się życie miejskie, w NINJAGO trwa obrona świata przez nieustraszonych Ninja, zaś STAR WARS, to nieustanne kosmiczne podboje i odgrywanie filmowych scenek.

Dedykowane przede wszystkim dziewczynkom są serie LEGO PRINCESS, FRIENDS, oraz DISNEY, dzięki którym mogą one odkrywać fantastyczny świat bajkowy, przygody i przyjaźni oraz przenieść się na chwilę do świata najsłynniejszych bajek Disneya, jak Kraina Lodu, Moje Magiczne Encanto, zamku Belli czy Roszpunki.

Dla najstarszych fanów LEGO wprowadziło serię TECHNIC, która umożliwia tworzenie skomplikowanych mechanicznych konstrukcji, niekiedy samodzielnie poruszających się, ze światłem i dźwiękiem. Znajdzie się także coś dla całkiem dorosłych fanów konstruowania z klocków, na przykład seria ARCHITECTURE, w której będą mieli szansę zbudować najsłynniejsze miejsca na świecie, jak Biały Dom czy Tadż Mahal. Fani klockowych konstrukcji będą mogli dopełnić swoją kolekcję zestawów Lego o nowe pojazdy, gadżety z ulubionych filmów, jak na przykład Venom, Batman, Star Wars czy Avengers, a także kosmiczną rakietę rodem z misji NASA.

Nowości LEGO 2022

Co kilka miesięcy firma LEGO wypuszcza na rynek nowości. Rok 2022 to przede wszystkim czas ulubionych superbohaterów. Czekają nas nie tylko nowe zestawy z bardzo popularnych serii MARVEL czy DC, ale także całkiem nowe serie, jak na przykład Marvel Spidey and his amazing friends, skupiająca się przede wszystkim na postaci znanego wszystkim Spider-Mana. Poznamy też nową, kreatywną serię LEGO BOOST, która łączy w sobie klasyczne klocki i nowoczesną technologię. LEGO MINDSTORMS to gratka dla fanów elektroniki, która jest głównym tematem każdego z zestawów z tej serii. Do skonstruowania będą czujniki kolorów, podczerwieni czy prawdziwe roboty.
Zapraszamy do wyboru serii i zapoznania się z dostępnymi zestawami w poszczególnych podkategoriach tematycznych.

Więcej

Klocki LEGO Jest 1366 produktów.

Podkategorie

 • LEGO Duplo

  Klocki LEGO DUPLO to seria zaprojektowana dla najmłodszych dzieci w wieku od 1,5 – 5 lat. Klocki te są dwa razy większe od tych tradycyjnych, dlatego łatwo jest je montować i jest mało prawdopodobne, aby zostały połknięte. Świetnie sprawdzają się dla początkujących.

  Konstruowanie dla Najmłodszych

  Klocki LEGO DUPLO występują w pięknych kolorach przyciągających uwagę każdego małego budowniczego. Dzięki nim dziecko rozwija swoje umiejętności motoryczne i intelektualne. Z zestawami klocków LEGO DUPLO Twoje dziecko może przenieść się do świata niesamowitej, magicznej zabawy, połączonej z nauką. Zaprojektowane są z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły oraz bezpieczeństwo młodych konstruktorów. Dziecko z łatwością połączy ze sobą odpowiednie elementy, a gotowa konstrukcja posłuży mu do zabawy przez długi czas. Małe paluszki będą miały szansę wyćwiczyć się podczas budowy fantastycznych konstrukcji, a przy tym dziecko będzie mogło nauczyć się dopasowywać elementy, poznać zwierzątka, kolory, literki, cyferki, nazwy przedmiotów, pojazdów czy budowli. Dodatkowo dzięki tym zestawom dzieciaki mogą rozwinąć koordynację wzrokowo-ruchową, a także umiejętności współpracy w grupie, społeczne i emocjonalne. Wszystko dzięki niepozornym, kolorowym klockom.

  Kolorowe Zestawy Lego Duplo  

  Wśród zestawów dla początkujących konstruktorów z popularnej serii LEGO DUPLO każdy znajdzie coś dla siebie. Dla młodych fanów zwierzątek znajdą się pociągi, w których podróżują tygryski, żyrafy, pandy i słoniki. Mamy także zestawy do wody, które są nowością w tej serii i już stały się absolutnym hitem! Do złożenia będą proste konstrukcje ze zwierzakami, które unoszą się na wodzie. Świetna zabawa do kąpieli! W serii LEGO DUPLO znajdziemy także nieco bardziej rozbudowane zestawy z domkami, stadniną koni, zwierzątkami gospodarskimi, remizą strażacką czy posterunkiem policji. Aby lepiej zorganizować swój plac budowy seria LEGO DUPLO oferuje także pudełka i pojemniki na klocki, w których pomieszczą się wszystkie kolorowe klocki. Wśród zestawów LEGO DUPLO znajdują się zestawy zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek. Małe fanki bajek Disneya znajdą tu zestawy tematyczne z Krainy Lodu, Pięknej i Bestii lub zajrzą do kawiarni Myszki Minnie. Chłopców za to ucieszy informacja o pojazdach budowlanych, pociągach, buldożerach, promach kosmicznych i dinozaurach. Dla każdego coś ciekawego!

 • LEGO® Juniors

  Klocki LEGO®Juniors to seria przeznaczona dla maluchów, które skończyły przygodę z układaniem dużych elementów jak w LEGO DUPLO, ale nie są jeszcze w stanie poradzić sobie ze skomplikowanymi i małymi klockami jak chociażby w LEGO Creator czy LEGO City. Zestawy LEGO Juniors przeznaczone są dla dzieci powyżej czwartego roku życia – elementy są standardowej wielkości klocków LEGO, jednak budowle nie są tak trudne, a wszystkie części zostały odpowiednio posortowane, co zdecydowanie ułatwia złożenie całości. Zestawy te stanowią świetne przejście pomiędzy układaniem sporych elementów, a tych zupełnie małych i o wiele bardziej skomplikowanych. Obecnie bardzo popularne z tej serii są zestawy nawiązujące do najnowszej części bajki Toy Story.

 • LEGO City

  LEGO City to seria dedykowana dzieciom w wieku 5 - 12 lat. Zawiera zestawy klocków, z których można budować pojazdy i scenki z życia mieszkańców miasta. LEGO City pozwala dzieciom na pobawienie się w miasto, w którym nie ma czasu na nudę i dużo się dzieje. W miasteczku czuwa policja, która pilnuje porządku i łapie przestępców. Straż pożarna gasi pożary. Ambulans przewozi rannych do szpitala.

  Zbuduj własne miasto z LEGO CITY

  LEGO CITY to seria stworzona przede wszystkim z myślą o chłopcach, chociaż również dziewczynki będą miały frajdę z jej układania i odkrywania. Dzieci mają szansę zbudować własne miasto z klocków i powiększać je wciąż o nowe elementy. Płyty budowlane, na których odbywać się może konstrukcja miasteczka łączą się ze sobą, więc gotowe części miasta możesz układać w różnych konfiguracjach, tak aby wyglądało i funkcjonowało jak prawdziwe. Możesz tu spotkać przedstawicieli różnych zawodów i dowiedzieć się czym zajmuje się każdy z nich. Policjanci, lekarze, strażacy, budowlańcy i nauczyciele - tutaj każdy ma jakieś zadanie, a miasto nie przestaje tętnić życiem i zaskakiwać.

  Zestawy Klocków LEGO CITY

  Wśród zestawów klocków LEGO z serii LEGO CITY największą popularnością cieszą się te o tematyce POLICJI i STRAŻY POŻARNEJ. W 2022 roku Lego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom młodych klientów i powiększyło kolekcję o tej właśnie tematyce o nowe elementy. Znajdziemy tu kilka zestawów z pościgami policyjnymi, na przykład Pościg helikopterem policyjnym albo Pościg za furgonetką z lodami. Nie brakuje tu także pojazdów, które są używane do łapania przestępców: helikopterów, radiowozów, łodzi i konwojów. Znajdą się także bardziej rozbudowane zestawy, na przykład Posterunek policji czy Napad na bank z wieloelementowymi, szczegółowymi budynkami do złożenia. Straż pożarna także ma wiele zajęć w mieście LEGO CITY. Bez nich miasto nie mogłoby się obyć, więc LEGO przedstawia zestawy z Remizą strażacką, Wozem strażackim z drabiną, Jednostkę dowodzenia i wiele innych. Codzienni bohaterowie współpracują ze sobą aby miasto mogło być bezpieczne. Inni bohaterowie  będą im wdzięczni za opiekę, dzięki której mogą wykonywać swoją codzienną pracę: budować drogi i budynki, pracować na farmie, sprzedawać lody. Seria LEGO CITY to nie tylko pościgi i gaszenie pożarów ale także zestawy, które przybliżą dziecku nieco mniej niebezpieczne zawody. Znajdziemy w niej Traktor, Furgonetkę z lodami czy Ciężarówkę z betoniarką.

  Zabawa z zestawami Lego City będzie świetnym pretekstem do poznania najróżniejszych zawodów oraz rozwijania kreatywności.

 • LEGO® Friends

  LEGO FRIENDS przeniesie Cię do Heartleake City. To wyjątkowe miasteczko zamieszkiwane przez grupę przyjaciółek! Olivia, Emma, Andrea, Mia oraz Stephanie zapraszają do zabawy wszystkie dziewczynki uwielbiające składanie klocków i wspólną zabawę z najlepszą serią LEGO®, która już od 10 lat łączy dzieciaki we wspólnej zabawie.

  SERIA LEGO DLA DZIEWCZYNEK 

  Dziewczyny wiedzą, jak spędzać wolny czas, jednak nie rezygnują z codziennych obowiązków. Seria LEGO FRIENDS powstała z myślą przede wszystkim o kreatywnych dziewczynkach powyżej czwartego roku życia. Znajdziemy w niej wiele kolorowych zestawów, które po połączeniu stworzą urocze miasteczko, zamieszkane przez grupę przyjaciół. Tutaj czas nigdy się nie dłuży i zawsze znajdzie się coś do zrobienia albo miejsce do wspólnej zabawy. Magiczne miejsca, w których możesz spędzać czas z przyjaciółmi to rozrywka na długie godziny i moment na zacieśnianie więzów oraz tworzenie nowych, kreatywnych scenariuszy.

  LEGO FRIENDS DOMKI I BUDYNKI

  W serii LEGO FRIENDS znajdziemy przede wszystkim duży wybór kolorowych domków i budynków do skonstruowania. Na urlop pojedziecie do Wakacyjnego domku na plaży z wieloma pomieszczeniami oraz wodnymi atrakcjami. Miasteczko powiększy się też o Budynki przy głównej ulicy ze sklepikami, salonem fryzjerskim i straganami z jedzeniem. Obok nich może stanąć przepiękny Hotel z fontanną na głównym placu albo Centrum handlowe, gdzie możesz spędzać czas z przyjaciółmi. W pobliżu wybuduj Ekologiczną kawiarnię, w której na gości będzie czekać wielki wybór koktajli i przekąsek. Zbuduj też dla Andrei Dom rodzinny, oraz wspaniały Leśny domek, gdzie będziecie mogli wypocząć w otoczeniu natury. Z Serią LEGO FRIENDS zabawa nigdy się nie skończy!

  LEGO FRIENDS ZESTAWY

  Wśród zestawów LEGO FRIENDS znajdziesz, oprócz wspaniałych budynków, również ciekawe pojazdy: Leśny mikrobus, Samochód elektryczny Olivii albo Samochód do pielęgnacji kotów. Każdy z przyjaciół znajdzie zajęcie dla siebie, a miasto będzie funkcjonować w idealnej harmonii. Na wakacje możesz wybrać się na Kemping na plaży, albo odwiedzić Magiczne Wesołe miasteczko, które składa się z kilku różnych zestawów. Znajdziesz tam Diabelski młyn, Kolejkę górską, zestawy z akrobatami i stoiska z jedzeniem i rozrywką! Zestawy łączą się ze sobą, więc spróbuj zebrać je wszystkie, aby Wesołe miasteczko było naprawdę magiczne! Heartlake nie mogłoby obyć się również bez budynku Szkoły i Kina! Nowe zestawy LEGO FRIENDS na 2022 rok to również nowi bohaterowie, poznaj ich wszystkich.

  Powiększ swoją kolekcję i twórz nowe miejsca do zabawy w Twoim miasteczku.

   

      

 • LEGO Creator

  LEGO Creator to wspaniałe zestawy, które pozwalają na zrobienie kilku alternatywnych modeli z jednego zestawu. Możesz konstruować domki, pojazdy, zwierzęta, roboty czy okręty. Przeznaczone są dla młodych odkrywców powyżej czwartego i szóstego roku życia. 

  LEGO CREATOR 3W1 

  Zestawy LEGO CREATOR 3w1 to gwarantowany brak nudy na długie wieczory i popołudnia. Każdy z modeli, które zbudujesz można przerobić w taki sposób, że powstaną z niego dwa następne. W zestawie znajdziesz też instrukcję budowania, która pomoże Ci w łatwy sposób przebudowywać zestawy niemalże w nieskończoność. Możesz zbudować Majestatycznego tygrysa, który zmieni się w pomarańczową rybkę albo pandę czerwoną. Statek piracki stanie się jaskinią skarbów albo domem z masztem i dźwigiem. Diabelski młyn można przebudować w dwa różne miejsca rozrywki. Jeżeli Twoja wyobraźnia nie zna granic zestawy LEGO CREATOR 3w1 będą idealne dla Ciebie!

  LEGO CREATOR EXPERT

  Zestawy LEGO CREATOR EXPERT to nieco bardziej skomplikowane konstrukcje powstałe z myślą o dorosłych odbiorcach. Składają się z wielu szczegółowych elementów, a każdy z nich będzie wspaniałą ozdobą kolekcji każdego fana klocków LEGO. Powstałe z nich konstrukcje to między innymi piękna i szczegółowo zaprojektowana Księgarnia, która wygląda jak żywcem wyjęta z nowojorskiej ulicy. Fanów piłki nożnej ucieszy informacja, że w tej serii znajdują się także wiernie odwzorowane stadiony do zbudowania: FC Barcelony i Manchesteru United. Wśród zestawów z tej serii zachwyt budzą także repliki znanych, klasycznych pojazdów, na przykład Mikrobusa Volkswagena T2, białego Porsche 911, niebieskiego Forda Mustanga albo niezwykłe auto Pogromców Duchów. Znajdziemy tu także kosmiczne pojazdy i łaziki, jak również coś dla fanów raczej spokojnych zajęć: klockowy Bukiet Kwiatów, Drzewko Bonsai czy Strelicję Królewską. To wszystko i wiele więcej możesz stworzyć z niepozornych klocków i przy pomocy własnej, nieograniczonej wyobraźni. 

 • LEGO® Disney

  LEGO DISNEY to seria która przeniesie Was w baśniowy i magiczny świat najsłynniejszej wytwórni filmów animowanych na świecie. Bajkowy świat Disneya zaprasza do wspólnego układania klocków LEGO®! Każdy znajdzie tu coś dla siebie, a zestawy z tej serii przeznaczone są dla dzieci powyżej czterech i pięciu lat. Znajdziemy tu zestawy z księżniczkami, superbohaterami i Myszką Miki.

  LEGO DISNEY KRAINA LODU

  Najnowsze serie nawiązujące do ponadczasowych animacji to idealny sposób na kreatywne spędzanie wolnego czasu – w ofercie znajdują się propozycje nawiązujące do „Krainy Lodu”, gdzie spotkasz Elsę, Annę i Olafa. Zbuduj przepiękny Dziedziniec zamku Elsy z kryształową fontanną i wysoką, lodową wieżą. Zamek Anny też potrzebuje dziedzińca! W zestawach znajdziesz figurki sióstr w pięknych sukniach i wiele tematycznych dodatków. Dziewczynki będą miały frajdę przy budowaniu Lodowej Krainy czarów Anny i Elsy. Będą mogły zjeżdżać na sankach z Olafem, huśtać się z bałwankami albo wybrać się na szczyt wysokiej, lodowej wieży. Jedną z ciekawszych propozycji jest z pewnością Książka z przygodami Elsy i Nokka, która w rzeczywistości jest eleganckim pudełeczkiem, w kształcie księgi, w środku którego możesz stworzyć miejsce do zabawy dla sióstr i ich przyjaciół. Uwagę przyciągnie również Wyprawa Elsy z reniferem zaprzęgniętym do powozu oraz Szkatułka na biżuterię Elsy, która pomieści wszystkie Twoje skarby. Wypij Popołudniową herbatkę z przyjaciółmi i zaproś ich na Festiwal Lodu. W lodowej krainie zabawa nie ma końca!

  LEGO DISNEY MYSZKA MICKEY

  Z lodowej krainy przenosimy się do świata LEGO DISNEY MICKEY I PRZYJACIELE, gdzie do wspólnej zabawy szykuje się już sławna myszka, Kaczor Donald, Goofy i Myszka Minnie. Wszystkie dzieci je znają! Możesz zbudować Sklepik z lodami Myszki Minnie, w którym przyjaciele mogą zjeść przepyszne, chłodne desery, wybrać się z Mikim na wyprawę w kosmos albo akcję strażacką z Remizą i wozem strażackim. Dla młodszej grupy wiekowej LEGO przygotowało zestawy wesoły Urodzinowy pociąg oraz Dom i kawiarnię myszki Minnie. Zapowiada się super zabawa!

  LEGO MARVEL SPIDEY AND HIS AMAZING FRIENDS

  Jeszcze jedna nowość w serii LEGO DISNEY czyli zestawy skupiające się na postaci sławnego Człowieka-pająka. Spider-man i jego przyjaciele będą przeżywać wspaniałe przygody, ścigać złoczyńców i z nimi walczyć. Znajdziemy się w Laboratorium Doca Ocka, przejedziemy się z Milesem Moralesem jego Technotrójkołowcem i zobaczymy Starcie pojazdów Hulk kontra Rhino. W serii znajdziemy wielu wspaniałych bohaterów w formie minifigurek, a każdy zestaw będzie świetnym uzupełnieniem całej kolekcji.

  LEGO DISNEY KSIĘŻNICZKI 

  Spotkaj swoje ulubione księżniczki z bajek Disneya z serią od LEGO DISNEY! Rozbudowane zestawy z mnóstwem szczegółów pozwolą Ci na stworzenie tak magicznych miejsc jak: Wieża Roszpunki, Zamek Belli i Królewskiego powozu Kopciuszka. Mamy tu też kilka nieoczekiwanych spotkań bohaterek i tak na przykład Dżasmina i Mulan wybierają się na wspólną przygodę, a Bella i Roszpunka razem jeżdżą konno. Podobnie jak w przypadku zestawu z Krainy Lodu, tutaj też odnajdziemy Książkę z przygodami Arielki, Belli, Kopciuszka i Tiany. Nuda nam nie straszna z tymi fantastycznymi, bajkowymi zestawami.

   

 • LEGO® Classic

  Seria LEGO® Classic bardzo dobrze rozbudza kreatywność i wyobraźnię maluchów – wielokolorowe elementy można bowiem dowolnie łączyć, budując wszystko, co tylko przyjdzie do głowy!

  KREATYWNE KLOCKI LEGO CLASSIC 

  W ofercie znaleźć można zestawy o zróżnicowanej ilości elementów, które sprawdzą się zarówno u początkujących, jak i bardziej zaawansowanych legomaniakach. Classic to szereg pomysłów, których realizacja jest na wyciągnięcie ręki: maluchy z jednego zestawu mogą bowiem zbudować zwierzątka, pojazdy, domki czy dinozaury, tworząc jednocześnie swój własny świat LEGO! Idealną bazą do projektowania poszczególnych budowli może okazać się specjalna płytka konstrukcyjna, na której można rozpocząć budowlę wymarzonej konstrukcji. W każdym zestawie znajdziesz książeczkę z pomysłami, która pomoże Ci zainspirować się do tworzenia coraz to nowych konstrukcji. Idea klocków LEGO CLASSIC polega na prostocie kształtów, które znajdziemy w pudełku. Dzięki temu, że każdy zestaw zawiera różnokolorowe klocki o wielu kształtach, możemy łączyć je ze sobą właściwie w dowolnych konfiguracjach. Nie zostają narzucone żadne zasady czy wzory, które musimy ułożyć. Cokolwiek wymyślimy, możemy zbudować z klocków. W serii dominują zestawy z różnokolorowymi klockami, ale pojawiają się też takie z przezroczystymi klockami, tylko z białymi lub tylko z niebieskimi klockami.

  Poszczególne zestawy zapakowane są w poręczne walizki, pudełka w kształcie wielkich klocków LEGO albo klasyczne pudełeczka. Różnią się między sobą ilością elementów, a także kształtami, które można znaleźć w środku. Klocki  serii LEGO CLASSIC przeznaczone są zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek w wieku powyżej czterech lat. Są łatwe w składaniu, a prosta instrukcja poprowadzi młodych konstruktorów przez niezwykły świat wyobraźni i kreatywności. 


   

 • LEGO® NINJAGO

  LEGO® NINJAGO® to jedna z najpopularniejszych serii duńskich klocków – na jej podstawie powstał bowiem serial animowany „Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu”. Od tego momentu mali fani czterech młodych Ninja: Cole’a, Jaya, Kaia i Zane’a mogą śledzić każdą walkę między obrońcami Krainy Ninjago przed Władcą Podziemi i jego poddanymi. Wraz z każdą częścią serialu pojawiają się nowe postacie, które znaleźć można także w zestawach klocków LEGO – nie sposób przejść obojętnie przed coraz to nowszymi propozycjami, dzięki którym odgrywanie serialowych scenek może być takie wciągające.

  LEGO NINJAGO MASTERS OF SPINJITZU

  Jeśli znasz serial LEGO NINJAGO MASTERS OF SPINJITZU ro mamy dla Ciebie fantastyczną informację. Jedna z najpopularniejszych serii LEGO powraca z nowymi bohaterami i miejscami do zabawy. Twoi ulubieni bohaterowie będą mogli przeżywać nowe przygody podczas obrony świata przed złym Władcą Podziemi, a ty możesz im w tym towarzyszyć. Ekscytujące akcje, sceny walk w towarzystwie dzielnych i zabawnych Ninja możesz rozgrywać w swoim pokoju z nowymi zestawami z serii, która zachwyciła dzieciaki na całym świecie. Już od 10 lat seria LEGO NINJAGO pomaga dzieciom uwolnić ich prawdziwy potencjał i przyciąga uwagę ciekawą fabułą każdego odcinka serialu. Lego Ninjago skupia się na sztuce walki zwanej Spinjitzu, w której najważniejsza jest współpraca. Tego właśnie uczy serial o przygodach wojowników ninja.

  LEGO NINJAGO ZESTAWY

   Popularna seria doczekała się w 2022 roku swojej kontynuacji. Wśród zestawów z tej serii największą uwagę przykuwa duży zestaw DOJO NINJA W ŚWIĄTYNI, gdzie dzielni wojownicy mogą szkolić się w walce z siłami zła. Rozbudowana konstrukcja zawiera dojo z wieloma pomieszczeniami, gdzie Ninja trenują, produkują broń i wypoczywają. W serii znajdziesz również wiele pojazdów Ninja, jak na przykład Samochód wyścigowy Lloyda w kolorze zielonym z wyrzutnią pocisków, czerwony Ninjaścigacz lub Motocykl Kaia. Świrnym uzupełnieniem kolekcji będą różne wzory mechów: Energetyczny mech Zane'a, Mech Ninja Lloyda, Wielofunkcyjny ultramech Ninja czy ElectroMech Jaya. Do każdego z nich dołączona jest minifigurka jednego z wojowników oraz kolekcjonerskie sztandary, które otrzymujesz po wykonanej misji. Swój świat LEGO NINJAGO możesz powiększyć także o barwne i groźne smoki: Smoka ognia Kaia, Legendarnego smoka Lloyda czy Smoka gromu Jaya. Wojownicy Ninja zdołali ujarzmić bestie, które teraz pomagają im w utrzymaniu spokoju w krainie LEGO NINJAGO. Zestawy uzupełniane są także o figurki złośliwych węży i jaszczurek, z którymi wojownicy będą walczyć. W serii LEGO NINJAGO znajdziemy także wspaniały, szczegółowy zestaw Turniej Żywiołów z niezwykłym budynkiem o wielu pomieszczeniach, w którym odbywa się wspomniany turniej. Wszyscy wojownicy biorą w nim udział. Dołącz do nich!

 • LEGO Super Mario

  LEGO SUPERMARIO to seria klocków powstała z myślą o fanach jednaj z najpopularniejszych gier komputerowych wszechczasów, opowiadającej o przygodach wąsatego hydraulika. Klasyczna już gra, o której słyszał prawie każdy, została przeniesiona na nowy poziom - poziom klocków LEGO!

  LEGO SUPER MARIO ZESTAW STARTOWY

  Zabawę z serią LEGO SUPER MARIO najlepiej zacząć od zestawów startowych, które później można dowolnie uzupełniać wieloma dodatkami. Lego proponuje zestawy startowe z samym Mario albo jego bratem Luigim. Do Ciebie należy decyzja, z którą postacią chcesz rozpocząć przygodę w świecie gry komputerowej. Zestawy startowe zawierają interaktywną figurkę bohatera, która wydaje dźwięki, z jakich znana jest dana postać. Postacie należy przeprowadzić przez tory przeszkód, zdobywając przy tym punkty.

  LEGO SUPER MARIO UZUPEŁNIENIA

  Zestaw startowy, niezależnie od tego, z którą postacią można do woli uzupełniać dzięki wielkiemu wyborowi nowych gadżetów i przeszkód do pokonania. Mamy więc niezwykle rozbudowane zestawy z rezydencją Luigiego: Wejście do rezydencji albo Laboratorium w rezydencji, gdzie Luigi walczy z duchami. Znajdzie się też coś dla tych, którzy pragną "grać" postacią Mario: oto ulepszenia do figurki, Żaba i Pszczoła, dzięki którym Mario wydaje inne dźwięki. Do zabawy dołącza też Dorrie w zestawie Nabrzeże Dorrie oraz Yosi i dom Mario. Świetną rozrywkę zapewni Podniebny świat Lakitu, gdzie Mario unosił się będzie na chmurach. Wszystkie zestawy uzupełniające i dodatkowe nie posiadają figurki Mario ani Luigiego, które występują tylko w zestawie startowym.

  Do dzieła! Musimy przejść na kolejny poziom!

 • LEGO® Star Wars

  Dzięki najnowszym zestawom klocków LEGO® STAR WARS fani Gwiezdnych Wojen mogą stworzyć swój własny międzyplanetarny świat i odgrywać najpopularniejsze scenki filmowe! Ciemna Strona Mocy nie może zwyciężyć i przejąć panowania nad wszechświatem – skonstruuj świat, w którym sam zadecydujesz, jak potoczą się losy twoich ulubionych filmowych bohaterów! 

  LEGO STAR WARS ZESTAWY

  LEGO przygotowało wiele fantastycznych zestawów z serii LEGO STAR WARS dla wszystkich małych i dużych fanów sagi GWIEZDNE WOJNY. Wśród nich odnajdziemy między innymi Opancerzony maruder Imperium z wyrzutniami pocisków, niezwykle ciekawy zestaw Kłopoty na Tatooine, w którym Rebelianci odbywają heroiczną walkę z ziłami imperium. Uwagę przykuwają także figurki do samodzielnego złożenia BRICK HEADZ Mandalorian i Dziecko, z bohaterami serialu Star Wars: The Mandalorian. To niewielkie figurki Baby Yody i Mandaloriana, które będą świetnym uzupełnieniem Twojej kolekcji. Wśród nowości LEGO STAR WARS znajdziesz również zestawy bitewne, w których do złożenia będą ogromne maszyny z wyrzutniami pocisków: Zestaw bitewny ze szturmowcem śnieżnym i AT-AT. Z zestawami LEGO STAR WARS będziesz mieć też szansę odegrania tematycznych scenek walk w kosmosie, konstruując na przykład Imperialny Wahadłowiec, Myśliwiec TIE, Myśliwiec X-WING Luke'a Skywalkera albo gigantyczny i bardzo popularny Sokół Millenium. W serii znajdzie się także wiele pojazdów, o które możesz uzupełnić swoją kolekcję: Czołg opancerzony czy Żołnierze-klony z 501. legionu z dwoma pojazdami. 

  LEGO STAR WARS FIGURKI

  Do każdego zestawu z serii LEGO STAR WARS dołączone są figurki bohaterów znanych z sagi GWIEZDNE WOJNY i powiązanych z nią seriali i sequeli. Zbierz wszystkich bohaterów i odgrywaj scenki tematyczne z ich udziałem. Posadź Luke'a Skywalkera w jego myśliwcu, wybierz się na misję z Chewbaccą, uratuj księżniczkę Leię i pokonaj Dartha Wadera. Dodatkowo wśród zestawów znajdziesz figurki bohaterów w nieco większych rozmiarach do złożenia, jak na przykład wspomniane Dziecko i Mandalorian oraz ponad czterdziestocentymetrowego Yodę. Możesz także złożyć uroczego Baby Yodę, który stał się niekwestionowaną gwiazdą serialu The Mandalorian. 

  Stań do walki z siłami zła i rozgrywaj fantastyczne bitwy w kosmosie, rodem z Gwiezdnych Wojen.

 • LEGO® Technic

  Seria LEGO® Technic to edycja klocków, która idealnie sprawdzi się dla małych fanów konstruowania i składania pojazdów o skomplikowanej budowie. Maszyny są bowiem wyjątkowo realistyczne, a poszczególne części składowe wyglądają jak te, w realnym życiu. W konstrukcjach głównymi elementami są ośki i elementy z nimi współpracujące. Oprócz tego znajdują się także silniki elektryczne, przekładnie, sprzęgi, siłowniki czy łączniki. Dodatkowo w niektórych zestawach znajdziemy elektronikę, taką jak elementy zdalnego sterowania czy proste programowanie.

  ZESTAWY LEGO TECHNIC

  Twórcy LEGO Technic zadbali o to, aby nie zawieźć znawców motoryzacji i odpowiednio dopracować każdy szczegół poszczególnych konstrukcji. Z czasem budowanie każdego zestawu okaże się o wiele łatwiejsze niż na początku, a zaufanie własnej twórczości i zdobytej wiedzy może okazać się najlepszym rozwiązaniem. Zestawy z tej serii znajdują spore zainteresowanie nie tylko wśród dzieci, ale również wśród dorosłych. Do zbudowania są bowiem małe ciężarówki, wyścigówki, monster trucki, ale również ogromne żurawie czy wielkie maszyny budowlane! Znajdziesz tu Wytrzymałą koparkę z wielką łyżką, Ładowarkę teleskopową czy Miniładowarkę. Nie mogło zabraknąć tu najpopularniejszego modelu traktora John Deere w zielonym kolorze z pojemną przyczepą. Kolekcję uzupełnią mniejsze zestawy z różnymi pojazdami, jak Motocykl, Samolot wyścigowy albo Ścigacz Ducati Panigale. 

  LEGO TECHNIC MONSTER JAM

  LEGO wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich konsumentów, dlatego do kolekcji pojazdów z serii LEGO TECHNIC dodało sławne auta Monster Jam o wielkich kołach. Każdy z pojazdów tej serii wyglądem przypomina jakiegoś strasznego stwora: rekina czy byka, albo jest wyposażony w odstraszające nieproszonych gości elementy, jak flagi z trupią główką. Wszystkie designy wykorzystane w zestawach od LEGO mogą być Ci znane, jeśli jesteś fanem samochodzików Monster Jam, ponieważ są wierną kopią swoich pierwowzorów. Kiedy już zbudujesz swój wymarzony pojazd, możesz go przebudować, tak że z jednego zestawu powstaną dwa auta.

  LEGO TECHNIC KLASYCZNE SAMOCHODY

  Pośród wszystkich propozycji z serii LEGO TECHNIC największą popularnością cieszą się zestawy z pojazdami znanych marek samochodowych, które wiernie odzwierciedlają wygląd prawdziwych aut danej marki. Mamy więc Porshe 99X Electric z wieloma szczegółowymi elementami, znane z Formuły E. Szczególną uwagę zwraca również fantastyczny Batmobil, w którym znajdziemy świecące klocki, które będą funkcjonować jako światła w pojeździe. Znajdziemy tu także pojazdy marki JEEP, LAND ROVER czy VOLVO.

  W serii LEGO TECHNIC każdy miłośnik motoryzacji znajdzie coś dla siebie!

 • LEGO® Speed Champions

  Lubisz szybkie, sportowe auta? LEGO® wychodzi naprzeciw wszystkim fanom motoryzacji, przedstawiając zestawy z wyjątkowymi samochodami, które na torze wyścigowym nie mają sobie równych! LEGO Speed Champions to modele do zbudowania, przedstawiające fantastyczne pojazdy.

  POJAZDY LEGO SPEED CHAMPIONS 

  Seria LEGO SPEED CHAMPIONS powstała z myślą przede wszystkim o fanach motoryzacji. Znajdziemy w niej wiele fantastycznych, kultowych pojazdów do złożenia. Będą to na przykład wyjątkowe wyścigówki: na przykład niebieski McLaren Elva, wyjątkowy Mopar Dodge, Chevrolet Corvette i 1969 Chevrolet Corvette. Uwagę przyciąga również żółta Toyota GR Supra, która śmiga po miejskich drogach, a także oldschoolowy Dodge Challenger w kolorze fioletowym. 

  Współpraca LEGO z największymi markami samochodów przyniosła niesamowity efekt, który zwróci uwagę każdego fana motoryzacji. Twórz więcej niezwykłych replik wspaniałych pojazdów, które podbiły serca wielbicieli LEGO na całym świecie.

 • LEGO® Minecraft

  Seria LEGO MINECRAFT nawiązuje do znanej i lubianej na całym świecie gry komputerowej. Gracze mogą w świecie rzeczywistym odtwarzać plansze znane z wirtualnej przestrzeni. Każda rozgrywka polega na przetrwaniu w nieznanym świecie, który za każdym razem jest nieco inny – składa się z pojedynczych bloków, które można dowolnie przebudowywać, tworząc swoją własną wizję tej nieziemskiej krainy! Odkrywanie poszczególnych części świata Minecraft to niesamowita przygoda, w którą wyruszają nie tylko dzieci, ale również młodzież i dorośli. W dalszych etapach gry można przenieść się także do dwóch innych wymiarów: Netheru i Endu – to właśnie tam do zdobycia są wyjątkowe umiejętności i przedmioty, których nie można znaleźć nigdzie indziej.

  LEGO MINECRAFT ZESTAWY

  Zestawy LEGO® Minecraft nawiązują bezpośrednio do przestrzeni wirtualnej – podobnie jak tam, w realu również można budować świat niczym z kwadratowych bloków. Każdy zestaw odwołuje do znanej tematyki i przedstawia poszczególne rejony minecraftowej rzeczywistości. W ofercie znajdują się zarówno mniejsze zestawy z poszczególnymi postaciami, jak Steve czy Alex, ale również większe propozycje, dzięki którym własnymi rękoma można zbudować Pasiekę, Siedlisko Lisów czy Dom na grzybie. Wśród zestawów z serii LEGO MINECRAFT znajdziemy także bardziej rozbudowane konstrukcje, na przykład Teren szkoleniowy z wieloma pomieszczeniami i miejscami do zabawy. Możesz zbudować także duży Kreatywny Warsztat 3.0, który możesz dowolnie przebudowywać, tworząc nowe, ciekawe budynki i konstrukcje. Zajrzyj do "Opuszczonej" kopalni odegraj scenę Walki ze strażnikami albo Najazdu Złosadników. Kolekcję miejsc i budynków możesz uzupełnić o Punkt Handlowy, Stajnię albo Króliczą farmę. Zestawy, małe i duże, możesz łączyć ze sobą i, zupełnie tak jak w grze komputerowej, budować i rozbudowywać swój świat. 

  LEGO MINECRAFT FIGURKI

  W przygodach w świecie Minecrafta towarzyszyć Ci będą znani z gry bohaterowie w formie mini figurek. Znajdziesz tu Żelaznego Golema, Creepera, Szkieletowego jeźdźca czy Alexa oraz Steve'a. Nie zabrakło tu także figurek zwierząt, które są bardzo ważnym elementem świata Minecrafta. Oprócz lisów z siedliska Twój świat nawiedzą też kot, kurczak, koń, kwietna krowa czy świnia. Świnia dodatkowo występuje w formie domku z wieloma pomieszczeniami i platformami, na których możesz odgrywać tematyczne scenki. 

  Powiększaj swoją kolekcję, buduj i rozbudowuj swój świat z LEGO MINECRAFT.

 • LEGO DOTS

  Zestawy LEGO DOTS to zupełna nowość w świecie duńskich klocków. Tym razem zapraszamy do kreatywnej zabawy, w której do stworzenia będą własne, unikatowe bransoletki na rękę! Mali artyści będą mogli tworzyć według szablonu, ale akceptujemy tu również odrobinę fantazji - unikatowe projekty są mile widziane!

  ZESTAWY KREATYWNE LEGO DOTS

  Seria LEGO DOTS łączy zabawę z nauką i dodaje do tego szczyptę praktycyzmu. Stworzone z klocków zestawy będą ozdabiać wnętrza pokoju, stanowić element biżuterii oraz sprawdzać się w roli organizera na biurku! Wśród zestawów LEGO DOTS każdy znajdzie coś dla siebie. Dla lubiących porządek na biurku LEGO przygotowało pojemnik na długopisy Uroczy banan. Młodzi wielbiciele i wielbicielki biżuterii oraz dodatków odnajdą w serii bransoletki, które należy własnoręcznie ozdobić dołączonymi do zestawu klockami. Posiadane już zestawy można powiększać o kolejne fantastyczne ozdoby do bransoletek, które LEGO uzupełnia co jakiś czas o nowości. Możemy też stworzyć z klocków zawieszkę do plecaka! W pokoju przydać nam się może też klockowa Tablica ogłoszeń. Świetną ozdobą wnętrza albo spersonalizowanym prezentem będzie też Ramka na zdjęcia, którą możesz dowolnie ozdobić dodatkami z serii LEGO DOTS.

  Wszystkie zestawy można dowolnie ozdabiać specjalnie do tego celu stworzonymi klockami z literkami, emotkami i różnorodnymi kształtami, które sprawią, że Twoje działo będzie absolutnie niepowtarzalne.

  Wymyślaj nowe designy, twórz spersonalizowane prezenty, dodatki i biżuterię z zestawami LEGO DOTS. 

 • LEGO BATMAN

  Zestawy LEGO DC to gratka przede wszystkim dla fanów przygód Człowieka-nietoperza, tajemniczego, pełnego sekretów i bogatego obrońcy miasta Gotham. Batman ma pełne ręce roboty, a złoczyńcy nigdy nie przestają go zaskakiwać swoją pomysłowością w wymyślaniu coraz to nowych, niecnych planów.

  LEGO DC BATMAN

  Fani przygód Batmana będą mogli odegrać tematyczne scenki prosto z kinowego ekranu. Ta seria klocków to okazja do wzbogacenia się w rozmaite pojazdy z licznymi funkcjami, które pomogą Super Bohaterowi po raz kolejny osiągnąć sukces. Do zebrania są również Minifigurki LEGO - postacie takie jak Batman, Joker, Strach na Wróble czy Człowiek-zagadka. Zmierz się z superniebezpiecznym i szalonym Strachem na Wróble z nowym zestawem Starcie ze Strachem na Wróble, w którym odnajdziesz fantastyczny i mroczny pojazd Batmana z wieloma funkcjami i wyrzutnią pocisków. Ścigaj Selinę Kyle na swoim motocyklu w zestawie Motocyklowy pościg Batmana i Seliny Kyle. Postaraj się przechytrzyć słynnego Jokera i połącz siły z Batgirl, aby go pokonać z zestawem Batman kontra Joker: Pościg Batmobilem. w zestawach z tej serii szczególną uwagę przyciąga mocno rozbudowana Jaskinia Batmana: pojedynek z Człowiekiem-Zagadką. Znajdziesz w nim wielki komputer pokładowy, mnóstwo sprzętu, który będzie Ci służył do pokonywania złoczyńców, a także figurki Twoich wrogów, jak i pomocników: Komisarza Grodona, Alfreda oraz Człowieka-Zagadki

  LEGO BATMAN BATMOBIL

  Lego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, dlatego w nowych zestawach z serii LEGO DC BATMAN znajdziemy kilka różnych modeli kultowego już pojazdu Człowieka-nietoperza. Batmobil złożysz między innymi w zestawie Pościg za Pingwinem, w którym maszyna prezentuje się naprawdę okazale. Posiada zdejmowanych dach i przednią szybę oraz miejsce dla kierowcy i pasażera w środku pojazdu! Podczas Starcia ze Strachem na Wróble również przyda Ci się Twoja wielofunkcyjna maszyna. Ten model Batmobila zwany Tumbler, wyposażony jest w grube koła, które będą potrafiły poruszać się w każdym terenie, a także w wyrzutnię klocków. Ustrzel złośliwego Stracha na Wróble i przywróć porządek w mieście. Również w zestawie z Jokerem znajduje się nowy, superszybki model Batmobila o oryginalnym kształcie. Odpalcie silniki i ruszamy!

  LEGO DC BATMAN FIGURKI

  W zestawach z serii LEGO DC BATMAN nie mogło zabraknąć też figurek bohaterów, którzy będą towarzyszyć Ci podczas wszystkich przygód. W zestawie Tumbler: starcie ze Strachem na Wróble znajdziesz figurkę Batmana, której wyraz twarzy możesz zmieniać, dopasowując odpowiednie elementy. W innych zestawach znajdziesz między innymi mini figurki Jamesa Gordona, Batgirl, Jokera, Seliny Kyle, Pingwina czy alter ego Batmana - Driftera.

 • LEGO Super Heroes

  Fantastyczna seria inspirowana bohaterami i historiami z komiksów Marvela. W zestawach odnajdziemy figurki prawdziwych bohaterów. Występuje tu między innymi: Batman, Superman, Hulk, Iron Man, Spider–Man czy Wonder Woman. Ich przesłaniem jest motto: „Dobro zawsze zwycięża”. Bohaterowie posiadają nadzwyczajne moce, dzięki którym walczą z wrogami chcącymi zniszczyć świat lub zagarnąć cenne skarby. Linia przeznaczona jest dla grupy wiekowej 5 – 14 lat. 

 • LEGO® Architecture

  LEGO® Architecture to wyjątkowa seria duńskich klocków, która swoją tematyką nawiązuje do najbardziej znanych budowli z całego świata! Cechą charakterystyczną tej serii jest wyjątkowa dbałość o detale i próba uchwycenia wszystkich, nawet najdrobniejszych szczegółów wyjątkowych budowli. Każdy poszczególny budynek układa się na specjalnych podkładkach z nazwą miejsca – takie rozwiązanie sprzyja rozbudowywaniu swojej własnej kolekcji. Pierwszy klocek z tej serii powstał już w 2008 roku i od tego momentu edycja jest sukcesywnie powiększana o kolejne architektoniczne arcydzieła.

  ZESTAWY LEGO ARCHITECTURE

  LEGO Architecture przeznaczona jest dla dorosłych i młodzieży od dwunastego roku życia. Dzięki tej serii każdy fan układania i konstruowania może znowu poczuć dreszczyk emocji i fascynację z samodzielnej kreacji tego nadzwyczajnego świata klocków LEGO! W serii znajdziemy najsłynniejsze budynki i miejsca na świecie. Przedstawiamy zatem Biały dom, gdzie mieszka prezydent Stanów Zjednoczonych, Paryż, gdzie pod Wieżą Eiffla przechadzają się zakochani czy tętniący życiem Singapur. Egzotyczny Tadż Mahal z wysokimi wieżami już czeka na zbudowanie! Statua Wolności musi stanąć w Nowym Jorku!

  Zbuduj z klocków miejsca, które chcesz odwiedzić, Twoje ulubione budynki albo miejsca, w których już byłeś. To wszystko możesz stworzyć z niepozornych klocków i podróżować z nimi dookoła świata. Zbuduj najsłynniejsze miejsca na świecie i przenieś się do takich miast jak LONDYN, NOWY JORK czy TOKYO. Odwzoruj budynki, z których znane są te miasta i stwórz z nich niesamowitą kolekcję, która stanie się ozdobą każdego pomieszczenia i pretekstem do ciekawych rozmów o podróżach.

 • LEGO® Movie 2

  Seria nawiązująca do hitu kinowego, który podbił serca wielu dzieci na całym świecie! Druga część przenosi nas do wyjątkowego Klocburga – miejscowości zamieszkiwanej przez ludziki LEGO®. Niestety mieszkańców spotyka spore zagrożenie ze strony królowej Wisimi, najeźdźców LEGO DUPLO oraz Słodkiej Zadymy – tylko dzielny Emmet może uratować świat LEGO przed całkowitą zagładą i ocalić swoich przyjaciół. Jego pomocnikiem zostaje Rex – równie dzielny poganiacz raptorów. Dwójka przyjaciół zrobi wszystko, aby ich świata nie spotkało nic złego, szczególnie, że w niebezpieczeństwie znaleźli się już Benek, Kicia Rożek oraz Batman! Dzięki wspaniałym zestawom LEGO, maluchy będą mogły odgrywać filmowe scenki lub też tworzyć własne scenariusze! Kto wie, może wówczas historia potoczy się inaczej niż w filmie?

  Zestawy LEGO z tej edycji przeznaczone są dla dzieci powyżej szóstego roku życia, jednak propozycja Goście z planety Duplo u Emmeta i Lucy świetnie sprawdzi się już u dwuletnich maluchów. Starsze dzieci mogą zbudować Trójkołowiec Emmeta oraz Terenówkę Rexa! Na podziw zasługuje też Gwiezdny Statek Słodkiej Zadymy czy Autobus Imprezowy – zestawy zdecydowanie większe, których konstruowanie zajmie nieco więcej czasu. Wszystkie propozycje są jednak wyjątkowo ciekawe i z pewnością przyciągną uwagę małych fanów „LEGO Movie 2”!

 • LEGO® Jurassic World

  LEGO® Jurassic World! Fani kultowej ekranizacji mogą teraz samodzielnie odtworzyć scenerię znaną z serii filmów i razem z innymi bohaterami przenieść się w ten niespotykany świat, w którym rządzą dinozaury, a ludzie nie mają zbyt wiele do powiedzenia. Filmy Jurassic zyskały miano jednych z najpopularniejszych na świecie, a przygody bohaterów stały się inspiracją do stworzenia różnorodnych figurek, maskotek, czy gier. Duńska marka klocków również nie pozostała dłużna i wyszła naprzeciw oczekiwaniom swoich fanów, projektując zestawy o różnej ilości elementów i zróżnicowanym stopni trudności.

  LEGO JURASSIC WORLD ZESTAWY

  Zachowania olbrzymów nie da się przewidzieć, ale można je odtworzyć! Propozycje LEGO z tej serii to prawdziwa gratka dla fanów Jurassic World – zestawy, które idealnie odzwierciedlają filmową scenerię i nawiązują do popularnych kadrów znanych z kinowego ekranu. W ofercie znajdują się również mniejsze zestawy, które z pewnością rozbudzą ciekawość i sprawią, że seria stanie się jeszcze bardziej interesująca. Wśród zestawów z serii JURASSIC WORLD znajdziemy Pościg za kranotaurem, w którym będziemy gonić wielkiego dinozaura, który uciekł ze swojego wybiegu. Zestaw Ucieczka stygimolocha to pościg samochodem terenowym za nieco mniejszych rozmiarów gadem. Czekają w nim różne atrakcje, jak na przykład budowla ze zjeżdżalnią. Uwagę przyciąga również Wystawa skamieniałości tyranozaura, gdzie możemy przyjrzeć się kościom tej słynnej bestii. 

  Wszystkie zestawy z serii posiadają dołączone figurki bohaterów znanych z filmu. Towarzyszy nam Owen, Claire, Sammy, Kenji oraz Darius. W zestawach znajdziemy też miniaturowe figurki dinozaurów, które dodatkowo wprowadzą więcej realizmu do świata, w którym królują prehistoryczne gady. Przenieś się do miejsca pełnego przygód z najnowszymi zestawami LEGO JURASSIC WORLD.

 • LEGO® Harry Potter

  Szkoła magii i czarodziejstwa w Hogwarcie to miejsce, w którym zapewne każdy fan serii o Harrym Potterze, chciałby się znaleźć! Kto nie marzył o wyczarowaniu swojego Patronusa, naprawieniu okularów jednym machnięciem różdżki czy rozegraniu meczu quidditcha na najszybszej miotle? Z najnowszymi zestawami LEGO®Harry Potter nic nie stoi na przeszkodzie, by spełnić swoje najskrytsze marzenia i stać się prawdziwym czarodziejem. Zestawy klocków nawiązują do znanych scen z poszczególnych części filmów – można przypomnieć sobie, na jakiej zasadzie działa Błędny Rycerz, czego nie lubi Hardodziob oraz czego najbardziej boi się Ron Weasley! Wszystko to odbywa się jednak na tle walki dwóch najsilniejszych czarodziejów wszech czasów: Harry’ego Pottera i Lorda Voldemorta. Dorosły Tom Marvolo Riddle chce zapanować nad całym światem czarodziei, pozbyć się mugoli i zaprowadzić mroczne rządy, których  mieliby strzec śmierciożercy i dementorzy. Harry i jego przyjaciele zrobią jednak wszystko, by pokonać Czarnego Pana – jak zakończy się ostateczne starcie? Czy Harry’emu uda się zniszczyć wszystkie horkruksy?

  LEGO HARRY POTTER ZESTAWY 

  Każda z propozycji została zaprojektowana w taki sposób, by jak najlepiej odzwierciedlić filmowe kadry i rozbudzić wyobraźnię wszystkich fanów Harry’ego Pottera. Znajdziemy tu wielki wybór miejsc i budynków znanych z serii o Harrym Potterze, na przykład Wieżę zegarową w Hogwarcie lub słynny Domek przy Privet Drive 4. Nie mogło zabraknąć także Ekspresu do Hogwartu, który wiezie uczniów do niezwykłej szkoły. Trzeba wiedzieć, jak do niego wsiąść, ale jeśli jesteś czarodziejem na pewno sobie poradzisz! Uwagę wśród zestawów z tej serii przyciąga także wspaniały komplet, który pozwoli Ci na zbudowanie Hedwigi, sowy należącej do Harrego. Prezentuje się naprawdę okazale i ma nawet dla Ciebie list. 

  Nowością i absolutnie niezwykłym gadżetem z serii jest zestaw formie księgi: Chwile z Hogwartu: Zajęcia z wróżbiarstwa. Po otwarciu księgi oczom ukaże się sala, w której będziesz mógł nauczyć się, w jaki sposób przewidywać przyszłość. Podobnie rozbudowanym i ciekawym zestawem jest Magiczny kufer z Hogwartu, który po otwarciu stanie się placem do zbudowania trzech różnych scenek. Weź udział w Ceremonii przydziału, Uczcie w Wielkiej sali albo spędź trochę czasu w Pokoju Wspólnym. Kuferek z zewnątrz możesz ozdobić kolorami domu, do którego należysz. Jesteś mądrym Krukonem, dzielnym Gryfonem, przyjaznym Puchonem, a może ambitnym Ślizgonem? Niezależnie od wyniku Ceremonii przydziału możesz pochwalić się swoim domem dzięki temu kuferkowi.

  LEGO HARRY POTTER CHWILE W HOGWARCIE

  Ta część serii LEGO HARRY POTTER ma za zadanie przypomnienie najsłynniejszych chwil znanych z filmów o młodym czarodzieju: Przenieś się wprost na różne zajęcia, które odbywają się w Szkole Magii i Czarodziejstwa z zestawami: Zajęcia z eliksirów, Zajęcia z transmutacji, Zajęcia z obrony przed czarną magią czy Zajęcia z zaklęć i uroków. Każdy z zestawów jest wiernym odwzorowaniem scen znanych Ci z filmów i książek o Harry Potterze i pozwoli Ci na odgrywanie ról oraz przeniesienie się do magicznego świata Hogwartu.

  LEGO HARRY POTTER FIGURKI

  W każdym zestawie znajdziesz mini figurki z serii LEGO HARRY POTTER, aby zabawa mogła być jeszcze bardziej realistyczna. W Hogwarcie lekcji udzielać Ci będą Profesor McGonagall, Snape i Moody. Na wspólne przygody zabierz Hermionę, Nevilla i Rona. Z nimi żadna przeszkoda nie będzie straszna! Dodatkowo z zestawów z tej serii możesz zbudować nieco większe repliki bohaterów, takich jak Harry i Hermiona. Figurki są w całości skonstruowane z klocków, nawet różdżki, które dzierżą w dłoniach. 

  Kolekcjonuj figurki, rozbudowuj swój świat Harrego Pottera i przenieś się do magicznej krainy, w której przyjaźń i miłość są w stanie pokonać każdą przeszkodę.

 • LEGO Kraina Lodu Frozen 2

  LEGO FROZEN II zaprasza do magicznego, lodowego świata baśni. Bohaterowie Krainy Lodu są tak popularni i lubiani, że nie wyobrażamy sobie odebrania im możliwości ,,brylowania" w osobnej kategorii klocków Lego.

  LEGO FROZEN II ZAMEK

  Wśród zestawów klocków z serii LEGO FROZEN II największą uwagę wszystkich miłośników przygód Anny i Elsy przyciągają zamki, które można zbudować z niepozornych klocków. Lego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich odbiorców, przygotowało kilka propozycji bajkowych budowli. Największą i najbardziej rozbudowaną z nich jest Lodowy zamek, składający się z ponad tysiąca siedmiuset elementów. Ma on mnóstwo niezwykłych detali, odwzorowanych z niesamowitą starannością: lodowe schody i wieże oraz otwierany front. Nieco mniejszym odpowiednikiem tego zestawu będzie Zamek z Krainy Lodu z serii LEGO DUPLO z podświetlanymi elementami. Żaden zamek nie może obyć się bez dziedzińca, zatem LEGO przygotowało również coś na tę okazję: Dziedziniec zamku Anny i Dziedziniec zamku Elsy. Oba zestawy są niezwykle urocze, posiadają mini figurki bohaterek bajki i będą świetnym uzupełnieniem kolekcji LEGO FROZEN.

  LEGO FROZEN SZKATUŁKA NA BIŻUTERIĘ 

  Niesamowicie interesującą propozycją z serii LEGO FROZEN II jest zestaw Szkatułka na biżuterię Elsy. Składa się on z 300 elementów, które po ułożeniu stworzą piękny organizer na Twoją biżuterię. W zamykanej szufladce pomieścisz wszystkie swoje skarby, a w lusterku zobaczysz swoja piękne odbicie. Z tą szkatułką poczujesz się naj prawdziwa księżniczka.

  LEGO FROZEN ZESTAWY

  W serii LEGO FROZEN II znajdziemy wiele magicznych zestawów. Należy do nich z pewnością Książka z przygodami Elsy i Nokka, która po rozłożeniu stanie się placem do budowy wspaniałych konstrukcji. Lodowa kraina czarów Anny i Elsy zaprasza do zabawy na zjeżdżalniach, huśtawkach i sankach. Z zestawem Wyprawa Elsy przeżyjesz niesamowitą przygodę w towarzystwie ulubionej księżniczki. Będziesz jej towarzyszem podróży? Wskocz na sanie zaprzężone w renifera i ruszamy na przygodę!

 • LEGO Hidden Side

  LEGO® Hidden Side to stosunkowo nowa seria duńskich klocków. Świetnie odnajdują się w niej dzieci powyżej 9 roku życia, chociaż cieszą się ogromną popularnością także w niższej grupie wiekowej.

  Co przyciąga uwagę? Przede wszystkim możliwość ożywiania przedmiotów i migracja do innego wymiaru rzeczywistości. Zawdzięczamy to przede wszystkim ,,apce"  – LEGO Hidden Side AR, dzięki której miłośnicy klocków mogą rozpocząć eksplorowanie miasteczka Newbury, przyglądając mu się właśnie przez ekran telefonu. W scenariuszu gry i zabawy, która łączy układanie i oglądanie przewidziano straszne zjawy i duchy. Możliwość operowania na dwóch płaszczyznach to swego rodzaju nowum w świecie klocków LEGO - może właśnie dlatego seria Hidden Side cieszy się tak ogromną popularnością. 

 • LEGO Nexo Knighs

  Główni bohaterowie serii NEXO KNIGHTS to mali rycerze o wielkim duchu walki, odważni i dzielni, ale też weseli i zabawni kiedy trzeba. 

  Najnowsza seria klocków LEGO NEXO KNIGHTS pozwala na połączenie świata wirtualnego z otaczającą nas rzeczywistością. Wszystko za sprawą nowej, zupełnie darmowej aplikacji Merlok 2.0, za pomocą której przenosimy się do królestwa Knighton. Dostęp do ,,apki" pozwala na skanowanie tarczy, pobieranie mocy NEXO oraz ich łączenie. 

  Wyjątkowe postacie, scenki pobudzające wyobraźnię oraz połączenie dwóch różnych światów - LEGO Nexo Knights czeka na naprawdę odważnych ochotników!

 • LEGO® Avengers

  Zestawy LEGO Avengers w świetny sposób nawiązują do produkcji Marvela i pozwalają wszystkim fanom odgrywać scenki znane z wielkiego ekranu. Zestawy mają różny stopień trudności i przeznaczone są dla maluchów powyżej szóstego roku życia. Superbohaterowie znowu w akcji! Postacie znane z kinowych ekranów trafiły do wyjątkowych zestawów LEGO® z serii AvengersKapitan Ameryka, Iron Man, Hulk czy Thor znowu pokażą, co potrafią! Produkcje filmowe powstały na podstawie znanych komiksów Marvela i podobnie jak one stały się jednymi z najpopularniejszych na świecie. Ostatnia część „Avengers: Koniec gry” zyskała miano najbardziej dochodowej produkcji wszech czasów. 

  LEGO AVENGERS INFINITY WAR I KONIEC GRY

  Jednymi z najpopularniejszych, jeśli nie najpopularniejszymi, filmami z wytwórni Marvela jest niewątpliwie saga Avengers: Infinity war i Avengers: Koniec gry. Do tych właśnie produkcji między innymi nawiązują zestawy LEGO z serii LEGO AVENGERS. Znajdziemy wśród nich kilka niezwykłości: Rękawicę Nieskończoności, należącą do potężnego Thanosa, która może stać się niezwykłą ozdobą każdej półki. Dla uczczenia ofiary, jaką złożył Iron Man LEGO stworzyło Figurkę Iron Mana całkowicie wykonaną z klocków, do której dodatkowo dołączona jest plakietka z podpisem. Dużym i rozbudowanym zestawem z tej serii jest również LEGO Avengers: Koniec Gry - ostateczna bitwa. Uwagę przyciąga również zestaw Sanktuarium II: Bitwa z Końca Gry z ogromnym statkiem z czterema skrzydłami.

  LEGO AVENGERS ZESTAWY

  Pozostałe zestawy z tej serii są niemniej ciekawe! Znajdziemy tu kilka fantastycznych pojazdów, którymi sterują superbohaterowie. Przykładem może być piękny, czarny Helikopter Czarnej Pantery z mini figurkami wojowników. Drugą propozycją jest duży mech Iron Mana z zestawu Iron Man: Zadyma z Iron Mongerem. Duże wrażenie robi też Statek strażników w złotym kolorze o kosmicznym designie karoserii. 

  Zestawy z tej serii posiadają dołączone figurki superbohaterów i złoczyńców, dzięki którym odgrywanie tematycznych scenek z udziałem ulubionych bohaterów będzie jeszcze ciekawsze i fajniejsze!

 • LEGO Avatar

  Klocki Lego Avatar to seria zaprojektowana dla miłośników najnowszego i bardzo wyczekiwanego przez wielu fanów filmu fantasy Avatar: Istota wody, który do kin trafił pod koniec 2022 roku. Seria przeznaczona jest dla młodych budowniczych w wieku powyżej 9 lat.

  Inspiracje filmowe

  Seria Lego Avatar, jak wspominaliśmy, nawiązuje tematyką do najbardziej wyczekiwanej premiery filmowej 2022 roku. Film Avatar: Istota wody to kontynuacja kasowego hitu, który ukazał się na srebrnym ekranie w 2009 roku i od tego czasu święcił nieprzerwane sukcesy, zdobywając rzeszę wiernych fanów. Po latach długiego oczekiwania miłośnicy historii planety Pandora poznali datę premiery najnowszej części. Film stanowi odrębną od poprzedniej części całość fabularną, jednak równocześnie jest głęboko osadzony w świecie stworzonym przez reżysera w 2009 roku. Piękne i niezwykłe scenerie, ciekawi bohaterowie, fantastyczne stwory - to wszystko stało się podstawą do stworzenia całkiem nowej serii Lego. 

  Lego Avatar - odtwórz własną planetę Pandorę 

  Wśród zestawów z tej niesamowitej serii znajdziecie najbardziej rozpoznawalne lokalizacje z filmu Avatar: Istota Wody. Do złożenia będą między innymi Drzewo dusz, ze zwisającymi gałęziami, które świecą w ciemności, a także dużą figurką stwora o imieniu Toruk Makto. Taki zestaw będzie się pięknie prezentował w Twoim pokoju, a gdy zgasisz światło, przeniesie Cię do magicznego świata Pandory. Twoją kolekcję możesz też uzupełnić o zestaw Latające Góry ze Stanowiskiem 26 i Samsonem ZPZ, który posiada ruchome śmigła i osłonę.  Samo stanowisko 26 posiada podnoszony dach, dzięki czemu w środku możesz ustawić roślinność Pandory, a także wózek Jake'a. Kolejnym zachwycającym zestawem w tej serii jest Pierwszy lot na zmorze (inspirowanym pierwszym filmem Avatar), w którym znajdziecie przepięknie odtworzone, majestatyczne stworzenia, zamieszkujące Pandorę, z którymi główni bohaterowie: Jake i Neytiri łączy szczególna więź. Klockowe stwory są błękitne jak oceany Pandory i mają ozdobne, rozłożyste skrzydła, na których dryfują nad tętniącą życiem wyspą. Bohaterowie mogą bronić swojego domu przed chciwymi ludźmi z Ziemi dzięki dużym mechom, które zbudujecie z klocków znalezionych w zestawie Neytiri i Thanator kontra Quaritch. 

  Już dziś przenieście się na tętniącą życiem Pandorę, odkrywajcie nowe stworzenia, rośliny, bogactwo bezkresnych oceanów, badajcie przyrodę i pomóżcie mieszkańcom tego rajskiego świata stanąć w jego obronie. 

 • LEGO® Overwatch

  Overwatch® to klasyczna strzelanka stworzona przez Blizzard Entertainment w 2016 roku. Gra sukcesywnie zyskiwała coraz większą liczbę fanów – wszystko dzięki wyjątkowo ciekawej fabule osadzonej w przyszłości, kiedy to sztuczna inteligencja zaczęła wymykać się spod kontroli. Każda rozgrywka to walka między dwiema sześcioosobowymi drużynami, mająca miejsce w realnych lokalizacjach, jak np. Starożytny Egipt czy Japonia.

  Zestawy LEGO® Overwatch® nawiązują do scenek z poszczególnych rozgrywek. Niektóre zestawy przedstawiają przeróżne postacie, które można spotkać w grze – dzięki temu można w realu odgrywać to, co zostało przedstawione podczas gry. Fani z pewnością znajdą dla siebie coś interesującego, a różnorodna wielkość zestawów pozwoli dobrać coś najbardziej odpowiedniego.

 • LEGO MINIONS

  Zestawy LEGO MINIONKI to prawdziwa frajda dla małych i dużych wielbicieli żółtych stworków. Kevin, Stuart i Bob ruszają po raz kolejny do akcji i będą przeżywać fantastyczne przygody! Dołącz do nich z nowymi zestawami Lego.

  LEGO MINIONKI I GNIAZDO

  Jednym z najciekawszych i najbardziej rozbudowanych zestawów z tej serii są Minionki z klocków i ich gniazdo, w którym do ułożenia jest figurka Minionka o imieniu Kevin, którą można przebudować w taki sposób, aby powstała z niej figurka Boba ćwiczącego kung-fu. Dodatkowo możesz ułożyć również wesołego Stuarta. W środku znajdziesz wiele fajnych gadżetów, jak broń, kaski i mini figurki.

  LEGO MINIONKI ZESTAWY

  Oprócz dużych Minionków z niespodziankami do złożenia będą również fantastyczne budowle ze świata Minionków, w tym Minionki i walka kung-fu. Do zbudowania będziecie mieli piękną świątynię w Chińskim stylu, w której żółte ludziki świętują Chiński Nowy Rok. Zainteresowanie wzbudza także Nauka pilotażu Minionka z dużym, białym samolotem pasażerskim. Jeśli chcecie zwiedzić laboratorium Gru, również będziecie mieli taką możliwość. Laboratorium Gru to bardzo ciekawy zestaw z wieloma szczegółami, który przeniesie Cię do bajkowego świata żółtych rozrabiaków. Ćwiczeni sztuk walki to najwyraźniej jedno z ulubionych ich zajęć, dlatego LEGO proponuje jeszcze jeden zestaw Minionki i trening kung-fu, w którym znajdziecie kilka figurek znanych z serii o Minionkach oraz broń dla nich. Do kolekcji dwóch Minionków z klocków możecie dołożyć jeszcze trzy inne, nieco mniejsze, klockowe postacie: Gru, Stuarta i Otto

  Jeśli jesteście fanami żółtych stworków, które są zawsze wesołe i przeżywają zawsze niecodzienne przygody, z pewnością znajdziecie coś dla siebie wśród zestawów LEGO MINIONS.

 • LEGO Ideas

  LEGO® Ideas to zestawy przygotowane na podstawie pomysłów fanów i budowniczych LEGO oraz przez nich wybrane. Dorośli i młodzież powyżej 12 roku życia odkryją wśród nich kilka niezwykłości. Konstruowanie z klocków rozwija kreatywność, a z zestawami LEGO IDEAS możecie przenieść się w świat ulubionych seriali i filmów, oraz zbudować niesamowite ozdoby do swoich pomieszczeń.

  LEGO IDEAS ZESTAWY

  Najpopularniejszymi zestawami z tej serii są budynki czy plany zdjęciowe ze znanych filmów, programów i seriali. Doskonałym przykładem jest Mieszkanie Fab Five ze znanego na całym świecie programu Porady Różowej Brygady. To niezwykle rozbudowany i szczegółowy zestaw, z którego zbudujesz mieszkanie słynnych specjalistów, którzy pomagają ludziom być lepszą wersją siebie. W zestawie znajdziesz akcesoria tematyczne, znane z programu, a także figurki członków Różowej Brygady. Kolejnym zestawem, który wzbudza spore zainteresowanie jest Central Perk, z którego zbudujesz sławną kawiarnię znaną z serialu Przyjaciele. Serial ten był absolutnym hitem, a obecnie przeżywa prawdziwy renesans! Zaproś Phoebe, Chandlera, Joeya i Rachel na kawę, którą poda wam Gunther. Fanów klasycznych programów telewizyjnych zachwyci także zestaw 123 Sesame Street, z którego zbudujesz Ulicę sezamkową, na której mieszka Wielki Ptak, Elmo, Ciasteczkowy Potwór i przyjaciele.

  Oprócz zestawów z seriali i programów w serii znajdziesz też takie ciekawostki jak Międzynarodowa Stacja Kosmiczna, z mnóstwem szczegółów, wahadłowcem do dokowania i satelitą, którą wyślesz na badanie kosmosu! Wspaniałą ozdobą Twojego pokoju będzie też duży Globus z klocków z podpisanymi kontynentami i oceanami.

  Wszystkie zestawy z tej serii to prawdziwe unikaty, które powstały na podstawie pomysłów fanów klocków LEGO. Ich inspiracją jest życie codzienne ale także osobiste zainteresowania konsumentów. To wszystko sprawia, że ta seria jest tak niezwykła i unikatowa.

 • LEGO BOTANICAL COLLECTION

  LEGO po raz kolejny udowadnia, że klockami mogą bawić się nie tylko dzieci. LEGO Botanical Collection to nowa seria zestawów od LEGO dedykowana dorosłym konstruktorom, którzy nie boją się prawdziwych wyzwań. Zestawy Botanical Collection to zapierające dech w piersi modele o dużej ilości elementów, które przysporzą budowniczym nie lada radości, a po skonstruowaniu będą interesującą i wyjątkową ozdobą każdego domu. Ponadto modele wchodzące w skład tej botanicznej kolekcji zawierają elementy wykonane z plastiku pochodzenia roślinnego, pozyskanego z trzciny cukrowej ze zrównoważonego źródła. Zestaw LEGO Botanical Collection będzie także idealnym prezentem dla osób kreatywnych.

  LEGO BOTANICAL COLLECTION ZESTAWY

  Wśród zestawów LEGO BOTANICAL COLLECTION znajdziesz oczywiście zestawy o tematyce roślinnej. Do złożenia będą wspaniałe kwiaty i niezwykłe rośliny. Podaruj komuś przepiękne, żółte Słoneczniki, które własnoręcznie złożysz z klocków. Jeśli nudzą Cię zwykłe, sztuczne kwiaty i chcesz nieco urozmaicić swój wystrój wnętrza, doskonałą propozycją będą Strelicja królewska w doniczce i Drzewko Bonsai. Ukochanej osobie podaruj niezwykły Bukiet kwiatów, przy budowie którego zrelaksujesz się po długim dniu pracy. Jest to najprawdopodobniej najbardziej znany i rozpoznawalny zestaw z całej serii, który budzi prawdziwy zachwyt i nadaje się zarówno na prezent, jak i jako ozdoba pokoju.

 • Lego VIDIYO

  Lego VIDIYO to rewolucyjna seria, która łączy klasykę z nowoczesnością. Interaktywne zestawy klocków pozwolą młodym budowniczym na wykreowanie rozszerzonej rzeczywistości, w której wraz z ożywionymi bohaterami Lego, króluje muzyka! Linia VIDIYO pozwala na stworzenie autorskiego teledysku dzięki specjalnej aplikacji. Lego pragnie, aby poprzez zabawę najnowszą serią klocków, dzieci spojrzały na otaczający je świat w nowy sposób i dostrzegły jak wiele kreatywnych możliwości oferuje.

  LEGO VIDIYO ZESTAWY

  Wszystkie zestawy z tej serii mają związek z muzyką i wydarzeniami muzycznymi. Znajdziemy tu fantastyczny The Boombox z wieloma atrakcjami do odkrycia i efektami specjalnymi. Podłączając go do aplikacji mobilnej możesz przenosić się pomiędzy kilkoma różnymi światami. W zabawie towarzyszyć Ci będą figurki artystów, których występy możesz zobaczyć na estradzie.

  Przenieś się do świata muzyki Punkowej z zestawem Punk Pirate Ship. W nim także jest wiele funkcji do odkrycia. Wystąp na koncercie k-popowym, w którym udział biorą też jednorożce i zwierzaki. Zestaw K-PAWP to niezwykle kolorowa i wesoła scena. Możesz z nią nagrywać teledyski i uruchamiać efekty dźwiękowe, dzięki aplikacji. Przenieś się na cukierkową scenę Candy Castle Stage i koncertuj z przyjaciółmi.

  W tej kolekcji znajdzie się coś dla fanów każdego rodzaju muzyki: Hip Hopu, Punku, K-popu i innych. Wszystkie zestawy można podłączyć do aplikacji mobilnej i wypróbowywać nowe efekty. Poczuj się jak na prawdziwym koncercie i rozwijaj swoją pasję do muzyki. Zobacz kolorowe sceny i plany teledysków! Rozwijaj i kreuj swój świat!

 • Lego Nowości 2020

  Tym razem LEGO NOWOŚCI 2020 zaskoczy nawet najwierniejszych fanatyków duńskich klocków. Co pojawi się w sprzedaży? Przede wszystkim bogato rozwinięta linia klocków 4+, czyli tzw. ,,juniors". To ukłon w stronę małych adeptów, którzy powoli odchodzą od LEGO DUPLO i zmierzają w stronę bogato rozwiniętej tematyki LEGO.

  Powitamy całkiem nową serię LEGO DOTS, w której wykażą się przede wszystkim dziewczynki - stworzą własne bransoletki, stojaki na biżuterię oraz akcesoria do przechowywania zdjęć i długopisów. Brzmi nierealnie i zbyt optymistycznie? Zapraszamy do obejrzenia zestawów, one rozjaśnią wam koncepcję tej serii.

  Nie sposób ominąć najnowszego pomysłu z LEGO FRIENDS i zabawy Kostkami - w niewielkich zestawach ukryją się dobrze nam znane bohaterki oraz ich zwierzątka. LEGO NINJAGO zaproponuje zupełnie nową Kapsułę Graczy, a w świecie HARRY'EGO POTTER'A ponownie dojdzie do starcia najpotężniejszych czarodziejów świata.

  Odświeżone maszyny z LEGO TECHNIC, emocjonujące wyścigi z LEGO SPEED CHAMPIONS oraz prawdziwe, architektoniczne wyzwanie z klockami serii LEGO ARCHITECTURE sprawią, że każda grupa wiekowa znajdzie coś dla siebie.

 • LEGO Nowości 2021

  Fantastyczne nowości Lego 2021 już dostępne! Odkryj frajdę z kreatywnej zabawy. Buduj, projektuj i twórz wszystko, co podpowie Ci wyobraźnia. Lego, jak co roku, zaskakuje swoich fanów zestawami, które dają możliwość rozwijania swoich konstruktorskich umiejętności. Komplety z serii Duplo, Juniors, City, Technic oraz tematyczne linie Friends, Ninjago, Minecraft, Speed Champions, Avengers i inne już czekają na nowych właścicieli. Daj się ponieść kreatywnemu wyzwaniu i przenieś się do świata Lego, w którym możliwości tworzenia nie mają granic!

  Przenieś się do wspaniałych i kolorowych światów z najnowszymi seriami klocków LEGO. W nowych seriach znajdzie się coś dla dużych i dla małych, dla fanów gier, bajek, pojazdów i superbohaterów.

 • LEGO Nowości 2022

  Klocki LEGO od lat są najpopularniejszymi klockami na świecie. Różnorodność tematyki oraz poziomów zaawansowania sprawiają, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dorosły i dziecko, fani samochodów, księżniczek, gier komputerowych czy bardziej zaawansowanych technicznie konstrukcji! Dodatkowym atutem klocków jest to, że rozwijają one kreatywność, niekiedy uczą współpracy w grupie, a przede wszystkim pozwalają przenieść się do światów z ulubionych bajek, filmów i gier. Wśród zestawów znajdziemy fantastyczne budowle, te realistyczne, które możemy odwiedzić w prawdziwym życiu, jak i te znane z wielkich i małych ekranów. Mamy szansę przejechać się superszybkimi samochodami, polatać fantastycznymi modelami samolotów i helikopterów, zaprzyjaźnić się z ulubionymi bohaterami i przeżywać coraz to nowe przygody.

  Fakt, że wszystkie zestawy LEGO są ze sobą kompatybilne, co oznacza, że można łączyć je ze sobą, sprawia, że zabawa staje się jeszcze ciekawsza. Łącząc ze sobą zestawy, rozbudowujesz swój świat, który ogranicza tylko i wyłącznie Twoja wyobraźnia. 

  Fantastyczne nowości Lego 2022 już dostępne! Odkryj frajdę z kreatywnej zabawy. Buduj, projektuj i twórz wszystko, co podpowie Ci wyobraźnia. Lego, jak co roku, zaskakuje swoich fanów zestawami, które dają możliwość rozwijania swoich konstruktorskich umiejętności. Komplety z serii Duplo, Disney Mickey and Friends, City, Technic oraz tematyczne linie Friends, Ninjago, Minecraft, Marvel, Marvel Spidey and His Amazing Friends, BOOST, Harry Potter, MINDSTORMS, Star Wars, Minifigures, Minions, Disney, Speed Champions, Classic, Dots, Creator, DC, Super Mario i inne już czekają na nowych właścicieli. Daj się ponieść kreatywnemu wyzwaniu i przenieś się do świata Lego, w którym możliwości tworzenia nie mają granic!

 • LEGO NOWOŚCI 2023

  Klocki LEGO od lat są najpopularniejszymi klockami na świecie. Z małych, niepozornych elementów powstają tutaj całe krainy i światy. Do ich stworzenia potrzebna jest tylko Twoja wyobraźnia!

  Zestawy, które w tym roku znalazły się wśród nowości jest bardzo zróżnicowana pod względem tematyki oraz poziomu zaawansowania. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: fani najnowszych produkcji kinowych zachwycą się zestawami z serii Lego Avatar, a także Władca Pierścieni oraz Gwiezdne wojny. Będziecie mogli odtwarzać filmowe sceny i odgrywać najróżniejsze role ulubionych bohaterów. Nie zabraknie także nowych zestawów z bohaterami filmów z uniwersum Marvela!

  Dla fanów gier komputerowych pojawią się nowe zestawy z serii Lego Minecraft oraz Super Mario, które będą doskonałym uzupełnieniem zbiorów kolekcjonerskich, a także pozwolą na przeniesienie świata gier komputerowych do rzeczywistości.

  Także klasyczne, znane wszystkim od lat serie Lego City, Friends, Ninjago, Duplo, Classic, Dots i Creator doczekają się całkiem nowych elementów. Do zbudowania będą piękne domy, miejsca odpoczynku i rozrywki, sklepy, kawiarnie, centra handlowe, warsztaty samochodowe oraz nowe modele aut. Będziecie mogli rozbudować swoje miasta Heartlake oraz miasteczko Lego City, wcielać się w role policjantów, strażaków czy sprzedawców i poznawać sekrety życia w mieście. Najmłodszych czeka zabawa nowymi pojazdami, konstruowanie nieskomplikowanych budowli, a przy tym rozwój poprzez zabawę. Seria Lego Classic wzbogaci się o nowe elementy, z których wyczarujecie co tylko podpowie Wam wyobraźnia. Dzielni Ninja będą czekać na Waszą pomoc w pokonaniu nowych przeciwników.

  To wszystko i więcej znajdziecie wśród nowości Lego na 2023 rok. Już dziś dołączcie do rzeszy fanów niepozornych, duńskich klocków na całym świecie. Twórzcie nowe światy, realizujcie własne pomysły i rozwijajcie swoją kreatywność. Do dzieła!

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 1366 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 1366 elementów