PLAYMOBIL Wróżki

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
PLAYMOBIL Wróżki PLAYMOBIL Wróżki

Świat zaczarowanych wróżek mieszkających w magicznej krainie to najnowsza seria zestawów z serii Playmobil Fairies! Piękne wróżki znają wiele zaklęć, które pozwolą zaczarować każdy przedmiot i zamienić go w coś zupełnie innego. Różdżki, migoczące skrzydełka i jednorożce to dodatkowe elementy tego niezwykłego świata – która mała dziewczynka nie m...

Świat zaczarowanych wróżek mieszkających w magicznej krainie to najnowsza seria zestawów z serii Playmobil Fairies! Piękne wróżki znają wiele zaklęć, które pozwolą zaczarować każdy przedmiot i zamienić go w coś zupełnie innego. Różdżki, migoczące skrzydełka i jednorożce to dodatkowe elementy tego niezwykłego świata – która mała dziewczynka nie marzyła o tym, by się tam znaleźć? Playmobil Fairies pozwala spełnić marzenia i poznać bliżej wyjątkowy świat wróżek – dzięki poszczególnym zestawom z powodzeniem można odgrywać różne scenki, kreując własne scenariusze wydarzeń.

PLAYMOBIL WRÓŻKI ZESTAWY

Cudne, magiczne stworzenia o uroczych buziach i przejrzystych skrzydełkach czekają za zaproszenie do Twojego domu. Seria Playmobil Wróżki stworzona została z myślą zwłaszcza o dziewczynkach, które uwielbiają świat magii i czarodziejskiego pyłku. Znajdziesz w niej zestaw z całą Rodziną wróżek: mamą, tatą i dwójką dzieci. Figurki wyposażone są w specjalne akcesoria, jak harfa do gry czy berło z różowego kryształu. Uwagę przykuwa też nieco bardziej rozbudowany zestaw Małe wróżki z powozem jednorożca. Jak sama nazwa skazuje, znajdują się w nim figurki małych wróżek o kolorowych skrzydełkach, siedzące w powozie, utkanym z gałęzi i zaprzężonym w białego jednorożca. W serii możesz znaleźć też dodatkowe figurki wróżek: Wróżkę z sarenką oraz Wróżkę na szczudłach. Ta pierwsza ubrana jest w zieloną suknię, a jej brązowe włosy zdobi wianek. W jej ręku zobaczysz berło z dużym kamieniem, a towarzyszy jej leśna sceneria, w której główną bohaterką jest mała sarenka. Wróżka na szczudłach ma piękne, bardzo duże skrzydła i cyrkowy strój. Do jej rączek możesz włożyć ozdobne flagi, którymi będzie machać podczas występu.

Przenieś się do świata barwnych wróżek, magicznego pyłu i istot, które rzadko pokazują się człowiekowi. Powiększaj swoją kolekcję o nowe zestawy i odgrywaj tematyczne scenki w zaczarowanym lesie. Będzie to świetna alternatywa dla czasu spędzanego przed ekranem komputera czy telewizora.

 

Więcej

PLAYMOBIL Wróżki Jest 13 produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów