Pojazdy SIKU

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Pojazdy SIKU Pojazdy SIKU

SIKU to marka, której początki sięgają 1920 roku, kiedy to niejaki Richard Sieper założył odlewnię, w której zajął się produkcją przedmiotów codziennego użytku. W 1950 roku po raz pierwszy marka SIKU wzięła udział w znanych targach zabawek organizowanych w Norymberdze, gdzie zaprezentowany został model zabawkowego wozu strażackiego. Pojazdy prod...

SIKU to marka, której początki sięgają 1920 roku, kiedy to niejaki Richard Sieper założył odlewnię, w której zajął się produkcją przedmiotów codziennego użytku. W 1950 roku po raz pierwszy marka SIKU wzięła udział w znanych targach zabawek organizowanych w Norymberdze, gdzie zaprezentowany został model zabawkowego wozu strażackiego. Pojazdy produkowane z odlewu zaczęły powstawać jednak dopiero w 1963 roku i od tego czasu sukcesywnie zyskują sporą popularność niemal na całym świecie.

Pojazdy marki SIKU charakteryzują się tym, że idealnie odwzorowują rzeczywiste samochody, a każdy szczegół wyglądu zawsze jest dopracowany z należytą starannością. Repliki znanych samochodów pojawiają się w różnych skalach – 1:55, 1:57, 1:32, 1:87, dzięki czemu maluchy mogą podziwiać pojazdy w różnych rozmiarach. W różnych modelach poszczególne elementy są ruchome, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnymi dla fanów tego typu zabawek. W ofercie posiadamy pojazdy rolnicze, pojazdy budowy, samochodziki, małe samoloty i helikoptery. Część propozycji została wyprodukowana na licencji znanych firm, dlatego też można znaleźć van marki DHL czy koparkę linową Liebherr.

Więcej

Pojazdy SIKU Jest 335 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 335 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 335 elementów