PLAYMOBIL Piraci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
PLAYMOBIL Piraci PLAYMOBIL Piraci

Wypłyń na szerokie wody i stań się jednym z piratów dryfujących po morskich przestworzach! Piracka łajba przetrwa każdy sztorm, a maszty ze złowieszczym emblematem odstraszą każdego, kto zechce się wam sprzeciwić! Playmobil Pirates to zestawy, których tematem przewodnim są piraci i ich codziennie życie na statku – maluchy uwielbiające morskie pr...

Wypłyń na szerokie wody i stań się jednym z piratów dryfujących po morskich przestworzach! Piracka łajba przetrwa każdy sztorm, a maszty ze złowieszczym emblematem odstraszą każdego, kto zechce się wam sprzeciwić! Playmobil Pirates to zestawy, których tematem przewodnim są piraci i ich codziennie życie na statku – maluchy uwielbiające morskie przygody z pewnością znajdą tutaj coś dla siebie! Różnorodne propozycje pozwalają na rozbudowę większych zestawów i stworzenie całej pirackiej ekipy. W ofercie znajdują się również figurki piratów i ich akcesoria codziennego użytku. Ahoj przygodo! Kto płynie z nami na podbój nowego lądu?

PLAYMOBIL PIRACI ZESTAWY

Dla młodych miłośników morskich przygód Playmobil przygotował kilka nowych, ciekawych zestawów. Wśród nich szczególną uwagę zwraca na przykład Twierdza Rotrock, w której znajdziesz armatę z wyrzutnią, skrytkę na skarby pod pokładem, łódkę piracką oraz figurki groźnych piratów. Masz tu też wiele gadżetów i akcesoriów, dzięki którym Twoja twierdza będzie wyglądała bardziej realistycznie, a wód przybrzeżnych będzie strzegł wielki rekin o ostrych zębach. Piraci znani są z tego, że zdobywają skarby i szukają dla nich kryjówek. Taką właśnie Kryjówkę skarbu piratów znajdziesz wśród nowości Playmobil na 2022 rok. Będziesz tam mógł, w dużej jaskini, ukryć swój złoty skarb. Za strażników posłużą Ci groźne jaszczury i skorpiony. Miejsce jest bardzo niebezpieczne, roi się w nim od groźnych stworów, a trupie czaszki wywołują przerażenie u każdego śmiałka, który zapragnie naruszyć spokój kryjówki. Nie boją się zagrożenia Kapitan pirackiego statku oraz inni piraci. Dotarli z mapą w odpowiednie miejsce i znaleźli ukrytą skrzynię ze złotem. Ty też poszukaj skarbu!

Zdobywanie bogactw na morzu nie jest łatwym zadaniem. Na każdym kroku czekają na nich niebezpieczeństwa w postaci morskich potworów albo marynarki wojennej, która tylko czeka, aby ich schwytać. Z zestawem Statek Rotrock będziesz mieć szansę wcielenia się w żołnierzy płynących na wielkim statku, albo pirata, który próbuje ich pokonać za pomocą działka, zamieszczonego na niewielkiej tratwie. Od Ciebie zależy, którą ze stron wybierzesz. W zestawie znajdziesz figurki żołnierzy, pirata, broń, której mogą użyć obie strony konfliktu, a także przyrządy żeglarskie.

Wielka Piracka Wyspa Skarbów kusi marynarzy wizją łatwej zdobyczy. Nie każdy marynarz będzie jednak w stanie przepłynąć między skałami aby do niej dotrzeć, a na miejscu też czeka na niego wiele niebezpieczeństw. Odkryj wszystkie niespodzianki, które kryje wyspa!

Zestawy możesz uzupełnić o dodatkowe figurki piratów i w ten sposób sprawić, że zabawa w odgrywanie ról będzie jeszcze ciekawsza!

Więcej

PLAYMOBIL Piraci Jest 26 produktów.

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów