ZESTAWY EDUKACYJNE - Czytamy, Liczymy, Zgadujemy, Poznajemy!

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
ZESTAWY EDUKACYJNE - Czytamy, Liczymy, Zgadujemy, Poznajemy! ZESTAWY EDUKACYJNE - Czytamy, Liczymy, Zgadujemy, Poznajemy!

Nauka poprzez zabawę

... nauka i zabawa w jednym miejscu! W tej kategorii znajdziemy mnóstwo ciekawych zestawów i gier, które mają na celu wprowadzić zarówno maluszki, jak i starsze dzieci w świat, który w tym momencie powinni poznać. KAPITAN NAUKA, CZUCZU - oto główni bohaterowie tej wyjątkowej kategorii! Proponują komplety do zabawy i jednocze...

Nauka poprzez zabawę

... nauka i zabawa w jednym miejscu! W tej kategorii znajdziemy mnóstwo ciekawych zestawów i gier, które mają na celu wprowadzić zarówno maluszki, jak i starsze dzieci w świat, który w tym momencie powinni poznać. KAPITAN NAUKA, CZUCZU - oto główni bohaterowie tej wyjątkowej kategorii! Proponują komplety do zabawy i jednoczesnej nauki pierwszych cyferek, podstawowego liczenia i prostych działań matematycznych, a także zestawy, które przybliżają świat literek, uczą czytania, poszerzają zasób słownictwa i zakres mowy, oraz karty zadań i quizów dla starszaków, którzy są ciekawi świata i chcą poszerzać wiedzę szkolną, uzupełnić poznane zagadnienia lub wiedzieć więcej niż rówieśnicy! Nie zabraknie również w tej kategorii prostych gier i zestawów quizowych, idealnych do kreatywnego spędzania czasu podczas podróży, na spacerach, wyjazdach wakacyjnych i w różnych nietypowych miejscach, gdzie wkrada się nuda. Podczas szybkich rozgrywek dzieci ćwiczą pamięć, koncentrację, szybkość, bystrość i postrzeganie, czyli wszystko to, co niezbędne dla dobrej pracy umysłu i większego wchłaniania wiedzy! ALEXANDER, TREFL, GRANNA - to producenci, którzy proponują wspaniałe gry, tradycyjne lub nowoczesne, inspirowane metodą Domana, gdzie niepostrzeżenie, podczas super zabawy, dziecko zdobywa i utrwala podstawowe umiejętności!

Coś dla maluszków

Wśród zestawów edukacyjnych znajdziecie książeczki oraz karty kontrastowe, które są przeznaczone dla maluszków już od pierwszych dni życia. Składają się na nie ilustracje z reguły utrzymane w czarno-białej kolorystyce. Według psychologów stymulują one wzrok, słuch oraz mowę maluszka. Tematyka tych obrazków może być bardzo różna: zwierzęta, pojazdy czy po prostu nieskomplikowane wzory. Wraz z tymi kompletami możecie zadbać o rozwój Waszego maluszka! A gdy Wasze smyki odrobinę podrosną, możecie stopniowo zaopatrywać się w komplety przeznaczone dla coraz starszych dzieci. Zestawy z serii "Odkrywam Świat" od Kapitana Nauki są dedykowane dzieciom już powyżej 1. roku życia. Są to karty obrazkowe, dzięki którym maluch pozna różne elementy rzeczywistości. Będzie wskazywał je na obrazku, a kolejno przyswajać ich nazwy. A co powiecie na książeczki z serii "100 Pierwszych Słówek"? Maluchy już od pierwszego roku życia mogą rozpocząć swoją naukę wraz z nimi! To z pewnością zaspokoi ciekawość chłonnego umysłu!

Piszę i zmazuję

Ciekawą opcją jest seria "Piszę i zmazuję", która jest propozycją nauki i zabawy dla dzieci. Wraz z tymi książeczkami dzieciaki zdobywają różną wiedzę poprzez pisanie cyfr, literek lub innych elementów po śladach. Najlepsze jest to, że po skończonej zabawie możecie zmazać linie i zacząć zabawę od nowa! Zabawa poprzez naukę to najlepszy sposób na poznawanie świata i utrwalanie wiadomości o nim.

Znacie Montessori?

Montessori to bardzo efektowna metoda wychowawcza dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, która skupia się na wszechstronnym rozwoju dziecka. Metoda Montessori skupia się na poszerzaniu zdolności społecznych, poznawczych oraz kształtowaniu emocjonalności, koordynacji i sprawności fizycznej dzieci. Bardzo ważną rolę pełni tutaj opiekun/wychowawca, którego zadaniem jest wspieranie dziecka, aby stopniowo wzmacniało poczucie swojej wartości. Seria zestawów edukacyjnych od Clementoni kształtuje swój naukowy przekaz w oparciu o metodę Montessori, wspierając tym samym rozwój malucha podczas zabawy. Tematy przewodnie kompletów są bardzo różne: zwierzęta, figury, kolory, ciało ludzkie, słownictwo, cyferki i inne.

  

Opcji edukacyjnej i rozwijającej zabawy jest naprawdę wiele. Dzieciaki mogą rozwijać swoją wiedzę w oparciu o różne ćwiczenia, książki, karty obrazkowe, quizy, zgadywanki czy zadania. Jest tak wiele możliwości, więc nie ma mowy o nudzie. Nauka poprzez zabawę to jest to, co kochamy najbardziej!

Więcej

ZESTAWY EDUKACYJNE - Czytamy, Liczymy, Zgadujemy, Poznajemy! Jest 247 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 247 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 247 elementów