ZESTAWY EDUKACYJNE - Czytamy, Liczymy, Zgadujemy, Poznajemy!

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
ZESTAWY EDUKACYJNE - Czytamy, Liczymy, Zgadujemy, Poznajemy! ZESTAWY EDUKACYJNE - Czytamy, Liczymy, Zgadujemy, Poznajemy!

... nauka i zabawa w jednym miejscu! W tej kategorii znajdziemy mnóstwo ciekawych zestawów i gier, które mają na celu wprowadzić maluszki jak i starsze dzieci w świat, który w tym momencie powinni poznać. KAPITAN NAUKA, CZUCZU - oto główni bohaterowie tej wyjątkowej kategorii! Proponują komplety do zabawy i jednoczesnej nauki pierwszych, cyferek...

... nauka i zabawa w jednym miejscu! W tej kategorii znajdziemy mnóstwo ciekawych zestawów i gier, które mają na celu wprowadzić maluszki jak i starsze dzieci w świat, który w tym momencie powinni poznać. KAPITAN NAUKA, CZUCZU - oto główni bohaterowie tej wyjątkowej kategorii! Proponują komplety do zabawy i jednoczesnej nauki pierwszych, cyferek, podstawowego liczenia i prostych działań matematycznych. Zestawy które przybliżają świat literek, uczą czytania, poszerzają zasób słownictwa i zakres mowy. Karty zadań i quizów dla starszaków, którzy są ciekawi świata i chcą poszerzać wiedzę szkolną, uzupełnić poznane zagadnienia lub wiedzieć więcej niż rówieśnicy! Nie zabraknie również w tej kategorii prostych gier i zestawów quizowych, idealnych do kreatywnego spędzania czasu podczas podróży, na spacerach, wyjazdach wakacyjnych i w różnych nietypowych miejscach gdzie wkrada się nuda. Podczas szybkich rozgrywek dzieci ćwiczą pamięć, koncentrację, szybkość, bystrość i postrzeganie, czyli wszystko to co niezbędne dla dobrej pracy umysłu i większego wchłaniania wiedzy! ALEXANDER, TREFL, GRANNA - to producenci, którzy proponują wspaniałe gry, tradycyjne lub nowoczesne, inspirowane metodą Domana, gdzie niepostrzeżenie, podczas super zabawy dziecko zdobywa i utrwala podstawowe umiejętności!

Więcej

ZESTAWY EDUKACYJNE - Czytamy, Liczymy, Zgadujemy, Poznajemy! Jest 199 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 199 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 199 elementów