PLAYMOBIL Novelmore

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
PLAYMOBIL Novelmore PLAYMOBIL Novelmore

Playmobil Novelmore to seria opowiadająca historię rycerzy, mieszkańców wyspy Noveldore. Znajduje się tam ogromna twierdza, a w niej magiczna zbroja o ogromnej mocy. Strzeże jej pilnie czarodziej Timithor i rycerze Novelmore. O artefakt rycerze muszą walczyć z wrogim plemieniem wojowników Burnham, ponieważ dawna przepowiednia głosi, że moment zd...

Playmobil Novelmore to seria opowiadająca historię rycerzy, mieszkańców wyspy Noveldore. Znajduje się tam ogromna twierdza, a w niej magiczna zbroja o ogromnej mocy. Strzeże jej pilnie czarodziej Timithor i rycerze Novelmore. O artefakt rycerze muszą walczyć z wrogim plemieniem wojowników Burnham, ponieważ dawna przepowiednia głosi, że moment zdobycia zbroi przez owo plemię będzie momentem przejęcia przez nich władzy nad światem. Dołącz do walki ze złymi wojownikami i nie pozwól, aby zdobyli twierdzę. Los świata Novelmore spoczywa w Twoich rękach.

PLAYMOBIL NOVELMORE ZESTAWY

Z zestawami Playmobil Novelmore możesz wcielać się w rolę obydwu stron konfliktu. Jeśli pragniesz zostać jednym z wojowników Burnham, znajdziesz tu rozbudowane zestawy, takie jak Ognisty Duch Wojowników Burncham, a w nim figurkę ognistego potwora oraz wojownika, który próbuje go ujarzmić za pomocą maczugi z kulą ognia i siatki. Kolejnym zestawem z tej serii jest Ognisty Taran Wojowników Burnham, w którym znajdziesz wielką machinę wojenną, broń dla wojowników i ich figurki. Taka maszyna przyda Ci się podczas forsowania bram twierdzy rycerzy Novelmore. Wojownicy Burnham także mają swoją Twierdzę. To bardzo rozbudowany zestaw z wielkim budynkiem twierdzy o wysokiej wieży. Płonące proporce zdobią jej ściany, a groźni wojownicy uzbrojeni są po zęby w różnego rodzaju broń. Towarzyszą im ognisty koń o płomiennej grzywie i ogonie oraz złoty smok. Wojownicy Burnham mają też własną Kopalnię, z której wydobywają rudę złota, strzeżoną przez smoka i rycerzy wyposażonych w broń. 

Dla młodych rycerzy, chcących wcielić się w rolę mieszkańców wyspy Noveldore również znajdą się bardzo ciekawe i rozbudowane zestawy. Jest wśród nich na przykład Świątynia Czasu, w której czarodziej Timithor pod wielkim łukiem odprawia czary i rytuały. Znajdziesz tu mapy, broń a także figurki książąt i czarodzieja. Ze Świątyni Czasu przenosimy się wprost na pole bitwy. Wyposaż swoich wojowników w Mobilną Katapultę Novelmore i spróbuj ostrzelać wrogie wojsko za pomocą specjalnej wyrzutni. Katapulta prezentuje się naprawdę okazale: jest opancerzona i ma miejsce dla dwóch rycerzy, którzy będą brać udział w bitwie. Znajdziesz w niej nawet lunetę, przez którą z łatwością wypatrzysz wrogie wojska. Do bitwy szykuje się także Duży Zamek Novelmore z wielkimi wieżami, ozdobiony błękitnymi proporcami i chroniony przez rycerzy. W zamku znajduje się katapulta do ostrzeliwania wrogich sił, a także wiele rodzajów broni i szczegółowych elementów wyposażenia zamku. Jest tu nawet tron, na którym zasiada król! 

W mniejszych zestawach znajdziesz figurki rycerzy Novelmore i wojowników Burnham, którymi możesz uzupełnić swoją kolekcję, doposażyć armię i rozbudować świat dzielnych rycerzy i ognistych wojowników. Stań do walki i, niezależnie od tego, którą ze stron wybierzesz, rozgrywaj fantastyczne scenki rodem ze średniowiecznych legend i pieśni o mężnych rycerzach. 

Więcej

PLAYMOBIL Novelmore Jest 31 produktów.

Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów