DREWNIANE POJAZDY

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
DREWNIANE POJAZDY DREWNIANE POJAZDY

Drewniane pojazdy to zabawki dedykowane wszystkim dzieciom już od pierwszych lat życia. Wśród szerokiej oferty firm, znajdą Państwo tutaj pojazdy różnego typu - od farmerskich, po miejsce, wyścigowe i funkcyjnie. Nie zabraknie tutaj dużych transporterów, garaży oraz zestawów, dzięki którym zabawa samochodzikami będzie niezwykle emocjonująca i ro...

Drewniane pojazdy to zabawki dedykowane wszystkim dzieciom już od pierwszych lat życia. Wśród szerokiej oferty firm, znajdą Państwo tutaj pojazdy różnego typu - od farmerskich, po miejsce, wyścigowe i funkcyjnie. Nie zabraknie tutaj dużych transporterów, garaży oraz zestawów, dzięki którym zabawa samochodzikami będzie niezwykle emocjonująca i rozwojowa.

DREWNIANE POJAZDY ZESTAWY

Zestawy z tej kategorii ucieszą zapewne niejednego małego fana autek. Wykonane z trwałego drewna, niezwykle kolorowe i urocze pojazdy różnej wielkości to doskonały pomysł na prezent, który będzie cieszył dziecko długie chwile. Znajdziesz tu zestawy z karetką, samolotem, karetką safari, która przewozi dzikie zwierzęta do lecznicy. Oprócz pojedynczych autek drewnianych mamy także pakiety kilku pojazdów. Przykładem takiego zestawu jest drewniana laweta z kilkoma autkami na platformie. Podobnie sprawa wygląda z promem, na którym autka podróżują przez szerokie morze na dwóch poziomach.

Wśród zestawów z drewnianymi autkami szczególną uwagę zwraca ciężarówka z literkami, ze względu na jej walor edukacyjny. Dziecko będzie mogło układać pierwsze słowa, uczyć się literek, a wszystko podczas zabawy fantastyczną ciężarówką.

Kolorowe autka, wykonane z trwałego drewna będą stanowiły świetną zabawę dla każdego małego fana wszystkich rodzajów pojazdów. Dzięki nim maluch rozwinie zdolności manualne, nauczy się rozpoznawania kształtów, kolorów czy literek.

Więcej

DREWNIANE POJAZDY Jest 61 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 61 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 61 elementów