Lalki KUCYKI - My Little Pony

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Lalki KUCYKI - My Little Pony Lalki KUCYKI - My Little Pony

Equestria Girls to seria sześciu wyjątkowych przyjaciółek, które właśnie wkraczają do akcji! Twilight Sparkle, Applejack, Fluttershy, Pinkie Pie, Rainbow Dash i Rarity to zgrana paczka, która co rusz wyrusza na nowe przygody! Kontynuacja serii kultowych figurek My Little Pony przypadła do gustu wielu dziewczynkom w różnym wieku – nie sposób prze...

Equestria Girls to seria sześciu wyjątkowych przyjaciółek, które właśnie wkraczają do akcji! Twilight Sparkle, Applejack, Fluttershy, Pinkie Pie, Rainbow Dash i Rarity to zgrana paczka, która co rusz wyrusza na nowe przygody! Kontynuacja serii kultowych figurek My Little Pony przypadła do gustu wielu dziewczynkom w różnym wieku – nie sposób przejść obok nich obojętnie, bo w końcu przyjaźń to magia!

Lalki posiadają wyjątkowe stylizacje oraz przeróżne akcesoria, które z powodzeniem można wykorzystać podczas codziennej zabawy. Dostępne są także nieco większe zestawy, które z pewnością posłużą jako inspiracja do wymyślania nowych scenariuszy przygód tych fantastycznych przyjaciółek!

Więcej

Lalki KUCYKI - My Little Pony Jest 42 produktów.

Pokazuje 1 - 42 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 42 z 42 elementów