Teifoc

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Teifoc Teifoc

Teifoc - nieco inne "klocki"

Te niestandardowe ,,klocki" to coś dla prawdziwych fanów budowania i majsterkowania! Już teraz możesz zamienić się w kierownika budowy i samodzielnie, cegiełka po cegiełce, odtworzyć plan budowy domu, studni czy małej kapliczki. Klocki do złudzenia przypominają prawdziwe cegły o pomarańczowym kolorze – cała zabawa po...

Teifoc - nieco inne "klocki"

Te niestandardowe ,,klocki" to coś dla prawdziwych fanów budowania i majsterkowania! Już teraz możesz zamienić się w kierownika budowy i samodzielnie, cegiełka po cegiełce, odtworzyć plan budowy domu, studni czy małej kapliczki. Klocki do złudzenia przypominają prawdziwe cegły o pomarańczowym kolorze – cała zabawa polega na tym, aby je ze sobą połączyć przy pomocy specjalnej zaprawy. Już teraz dzieciaki mogą więc się poczuć jak na prawdziwym placu budowy!

Zestawy Teifoc

Każdy zestaw to inny plan do zrealizowania – do wyboru są różne domki, ogródek, młyn, garaż, kapliczka, farma, studnia, latarnia morska, wiatrak, a nawet zamek. Wewnątrz każdego opakowania znajdują się cegły, zaprawa, narzędzia oraz plan budowy, czyli absolutnie wszystko to, co potrzeba do profesjonalnej realizacji projektu. Co ciekawe, gdy powstała budowla nam się znudzi, przy pomocy wody zaprawę można zmyć i rozpocząć cały proces od początku. Klocki Zestawy Teifoc cieszą się sporą popularnością i stanowią ciekawą alternatywę dla standardowych klocków dla dzieci. Zestawy produkowane są przez niemiecką markę Eitech. Ważnym atutem zestawów Teifoc jest to, że poszczególne elementy są wykonane z naturalnych materiałów, co czyni zabawę w pełni bezpieczną.

Komplety uzupełniające

Wśród kompletów Teifoc znajdziecie zestawy uzupełniające, takie jak zestaw samych cegiełek oraz składający się wyłącznie z cementu. Kiedy więc kończą Wam się tylko poszczególne elementy, możecie zaopatrzyć się w tego typu zestaw i dalej cieszyć się wspaniałą zabawą.

Więcej

Teifoc Jest 34 produktów.

Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów