LEGO Ideas

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
LEGO Ideas LEGO Ideas

LEGO® Ideas to zestawy przygotowane na podstawie pomysłów fanów i budowniczych LEGO oraz przez nich wybrane. Dorośli i młodzież powyżej 12 roku życia odkryją wśród nich kilka niezwykłości. Konstruowanie z klocków rozwija kreatywność, a z zestawami LEGO IDEAS możecie przenieść się w świat ulubionych seriali i filmów, oraz zbudować niesamowite ozd...

LEGO® Ideas to zestawy przygotowane na podstawie pomysłów fanów i budowniczych LEGO oraz przez nich wybrane. Dorośli i młodzież powyżej 12 roku życia odkryją wśród nich kilka niezwykłości. Konstruowanie z klocków rozwija kreatywność, a z zestawami LEGO IDEAS możecie przenieść się w świat ulubionych seriali i filmów, oraz zbudować niesamowite ozdoby do swoich pomieszczeń.

LEGO IDEAS ZESTAWY

Najpopularniejszymi zestawami z tej serii są budynki czy plany zdjęciowe ze znanych filmów, programów i seriali. Doskonałym przykładem jest Mieszkanie Fab Five ze znanego na całym świecie programu Porady Różowej Brygady. To niezwykle rozbudowany i szczegółowy zestaw, z którego zbudujesz mieszkanie słynnych specjalistów, którzy pomagają ludziom być lepszą wersją siebie. W zestawie znajdziesz akcesoria tematyczne, znane z programu, a także figurki członków Różowej Brygady. Kolejnym zestawem, który wzbudza spore zainteresowanie jest Central Perk, z którego zbudujesz sławną kawiarnię znaną z serialu Przyjaciele. Serial ten był absolutnym hitem, a obecnie przeżywa prawdziwy renesans! Zaproś Phoebe, Chandlera, Joeya i Rachel na kawę, którą poda wam Gunther. Fanów klasycznych programów telewizyjnych zachwyci także zestaw 123 Sesame Street, z którego zbudujesz Ulicę sezamkową, na której mieszka Wielki Ptak, Elmo, Ciasteczkowy Potwór i przyjaciele.

Oprócz zestawów z seriali i programów w serii znajdziesz też takie ciekawostki jak Międzynarodowa Stacja Kosmiczna, z mnóstwem szczegółów, wahadłowcem do dokowania i satelitą, którą wyślesz na badanie kosmosu! Wspaniałą ozdobą Twojego pokoju będzie też duży Globus z klocków z podpisanymi kontynentami i oceanami.

Wszystkie zestawy z tej serii to prawdziwe unikaty, które powstały na podstawie pomysłów fanów klocków LEGO. Ich inspiracją jest życie codzienne ale także osobiste zainteresowania konsumentów. To wszystko sprawia, że ta seria jest tak niezwykła i unikatowa.

Więcej

LEGO Ideas Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów