Książki, Książeczki dla Dzieci i Młodzieży

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Książki, Książeczki dla Dzieci i Młodzieży Książki, Książeczki dla Dzieci i Młodzieży

Książki dla dzieci

W tej kategorii proponujemy książki, książeczki... dla małych i większych miłośników czytania, oglądania i kreatywnego wykorzystywania książeczkowych zasobów. Dla najmłodszych znajdziemy w tej kategorii twarde wydania wierszyków, bajeczek oraz książeczek do nauki pierwszych słów i poznawania otoczenia – tu niezastąpione będą k...

Książki dla dzieci

W tej kategorii proponujemy książki, książeczki... dla małych i większych miłośników czytania, oglądania i kreatywnego wykorzystywania książeczkowych zasobów. Dla najmłodszych znajdziemy w tej kategorii twarde wydania wierszyków, bajeczek oraz książeczek do nauki pierwszych słów i poznawania otoczenia – tu niezastąpione będą książeczki z wydawnictwa ZIELONA SOWA, AKSJOMAT czy HARPERCOLLINS POLSKA. Dla tych, którzy lubią słuchać opowieści na dobranoc lub samodzielnie czytać i przeżywać ekscytujące przygody, na pewno interesujące okażą się propozycje od wydawnictwa DREAMS, które są wyjątkowe i niepowtarzalne, w subtelny sposób skłaniające do myślenia, a dzięki niestereotypowym bohaterom promujące dobre wartości. W kolorowych książeczkach HAMA znajdą ciekawe inspiracje wszyscy fani kreatywnej zabawy z koralikami Hama, które układane na specjalnych podstawkach otrzymują niesamowite kształty.

   

Książeczki sensoryczne

Książeczki sensoryczne stanowią idealny sposób na stymulowanie zmysłów najmłodszych. Wydawnictwo Aksjomat zaserwowało fantastyczną, kolorową serię książeczek sensorycznych dla maluchów - Zobacz, dotknij, poczuj!Są to twarde, mocne i niewielkich rozmiarów książeczki, które na kolorowych stronach zawierają krótkie wierszyczki oraz elementy silikonowe do dotykania. Znajdziecie tutaj książeczki o różnej tematyce - pojazdów, dinozaurów bądź różnych zwierząt. Są to więc książeczki służące do czytania, oglądania i dotykania. Maluchy z pewnością je pokochają!

  

Koloruj, zgaduj i wykonuj zadania!

W naszej ofercie znajdziecie też najróżniejsze kolorowanki, malowanki wodne, łamigłówki, zgadywanki, książeczki z zadaniami i temu podobne. Naprawdę czeka Was tutaj duży wybór książek. Każdy znajdzie coś dla siebie - zarówno chłopcy, jak i dziewczynki, mniejsi oraz więksi fani malowania i rozwiązywania zadań. Dzięki książeczkom dostępnym w tej kategorii będziecie mogli ćwiczyć swoje zdolności manualne, spostrzegawczość i kreatywność, rozwijać wyobraźnię, a także wykonywać najróżniejsze prace plastyczne. Nauka poprzez zabawę to jest to, co kochamy najbardziej! 

Więcej

Książki, Książeczki dla Dzieci i Młodzieży Jest 1235 produktów.

Podkategorie

 • WYDAWNICTWO DREAMS

  DREAMS... INNA STRONA MARZEŃ

  WYDAWNICTWO DREAMS – rzeszowskie wydawnictwo, które od kilku lat cieszy się wciąż rosnącym zainteresowaniem i trafia na pozytywny odbiór w coraz większym gronie czytelników. Dzieje się to za sprawą powieści które są wydawane przez DREAMS - wyjątkowe i niepowtarzalne, w subtelny sposób skłaniające do myślenia, a dzięki niestereotypowym bohaterom promujące dobre wartości. Szczególne miejsce wśród wydań DREAMS zajmuje literatura dla dzieci i młodzieży.
  Wydawane przez wydawnictwo książki mają za zadanie kształtować charakter i propagować właściwe postawy ludzkie. Aby oferta DREAMS była bogata i różnorodna wydawnictwo nieustannie współpracuje z gronem uznanych polskich autorów, jak również z wieloma twórcami zagranicznymi, m.in. z Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Holandii, Australii oraz Stanów Zjednoczonych, dzięki którym stale poszerza się ofertę polskiej i światowej beletrystyki.

 • KSIĄŻECZKI TWARDE
 • Książeczki -...

  Oto książeczki, które zachwycą każdego Malucha! Dzięki nim każdy Urwis poszczerzy swoje zdolności manualne oraz spostrzegawczość, cierpliwość i spryt! W każdej z nich czekają na Ciebie inne zadania do rozwiązywania. Kolorowana, labirynt, quiz, zestaw naklejek, które musisz dopasować do odpowiednich obrazków doskonale sprawdzą się podczas pierwszych wyzwań. W niektórych książeczkach znajdziesz elementy krótkich tekstów, wyrazów, literek, dzięki czemu nauka czytania będzie jeszcze prostsza! Natomiast znalezienie różnic pomiędzy poszczególnymi obrazkami to świetna zabawa dla mniejszych i większych Smyków! Przeżyj wspaniałą przygodę z edukacyjnymi książeczkami, które gwarantują nie tylko fantastyczną zabawę ale przede wszystkim naukę!

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 1235 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 1235 elementów