Książki, Książeczki dla Dzieci i Młodzieży

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Książki, Książeczki dla Dzieci i Młodzieży Książki, Książeczki dla Dzieci i Młodzieży

W tej kategorii proponujemy książki, książeczki... dla małych i większych miłośników czytania, oglądania i kreatywnego wykorzystywania książeczkowych zasobów. Dla najmłodszych znajdziemy w tej kategorii twarde wydania wierszyków, bajeczek oraz książeczek do nauki pierwszych słów i poznawania otoczenia – tu niezastąpione będą książeczki z wydawni...

W tej kategorii proponujemy książki, książeczki... dla małych i większych miłośników czytania, oglądania i kreatywnego wykorzystywania książeczkowych zasobów. Dla najmłodszych znajdziemy w tej kategorii twarde wydania wierszyków, bajeczek oraz książeczek do nauki pierwszych słów i poznawania otoczenia – tu niezastąpione będą książeczki z wydawnictwa ZIELONA SOWA. Dla tych, którzy lubią słuchać opowieści na dobranoc lub samodzielnie czytać i przeżywać ekscytujące przygody na pewno zainteresują propozycje z wydawnictwa DREAMS, które są wyjątkowe i niepowtarzalne, w subtelny sposób skłaniające do myślenia, a dzięki niestereotypowym bohaterom promujące dobre wartości. W kolorowych książeczkach HAMA znajdą ciekawe inspiracje wszyscy fani kreatywnej zabawy z koralikami Hama, które układane na specjalnych podstawkach otrzymują niesamowite kształty.

Więcej

Książki, Książeczki dla Dzieci i Młodzieży Jest 83 produktów.

Podkategorie

  • WYDAWNICTWO DREAMS

    DREAMS... INNA STRONA MARZEŃ

    WYDAWNICTWO DREAMS – rzeszowskie wydawnictwo, które od kilku lat cieszy się wciąż rosnącym zainteresowaniem i trafia na pozytywny odbiór w coraz większym gronie czytelników. Dzieje się to za sprawą powieści które są wydawane przez DREAMS - wyjątkowe i niepowtarzalne, w subtelny sposób skłaniające do myślenia, a dzięki niestereotypowym bohaterom promujące dobre wartości. Szczególne miejsce wśród wydań DREAMS zajmuje literatura dla dzieci i młodzieży.
    Wydawane przez wydawnictwo książki mają za zadanie kształtować charakter i propagować właściwe postawy ludzkie. Aby oferta DREAMS była bogata i różnorodna wydawnictwo nieustannie współpracuje z gronem uznanych polskich autorów, jak również z wieloma twórcami zagranicznymi, m.in. z Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Holandii, Australii oraz Stanów Zjednoczonych, dzięki którym stale poszerza się ofertę polskiej i światowej beletrystyki.

  • KSIĄŻECZKI INSPIRACJE...
  • KSIĄŻECZKI TWARDE
na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 83 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 83 elementów