Zabawki Plastyczne

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Zabawki Plastyczne Zabawki Plastyczne
W naszym sklepie znajduje się najpopularniejsza ciastolina  na rynku, czyli Play-doh firmy Hasbro. W sprzedaży posiadamy między innymi zestawy, takie jak: Doskonała Lodziarnia, Fabryka Cukierków czy Słodka Kuchenka. Posiadamy również produkty firmy Melissa and Doug. Ta marka posiada szeroką ofertę zabawek plastycznych. Od pieczątek, rozwijają...
W naszym sklepie znajduje się najpopularniejsza ciastolina  na rynku, czyli Play-doh firmy Hasbro. W sprzedaży posiadamy między innymi zestawy, takie jak: Doskonała Lodziarnia, Fabryka Cukierków czy Słodka Kuchenka. Posiadamy również produkty firmy Melissa and Doug. Ta marka posiada szeroką ofertę zabawek plastycznych. Od pieczątek, rozwijających wyobraźnię i kreatywność dziecka, poprzez naklejki, wyklejanki, malowanki. Znajduje się tutaj wiele zestawów, które pozwalają młodym artystom udekorować dzieło według własnego uznania. Dziecko samodzielnie tworzy niepowtarzalne prace, rozwijając przy tym swoje umiejętności plastyczne oraz kształtując kreatywne myślenie. 
 
Więcej

Zabawki Plastyczne Jest 2146 produktów.

Podkategorie

 • Ciastolina
  PLAY- DOH ciastolina czyli miękka masa plastyczna, która pobudza kreatywność i duszę artystyczną dziecka. Pociechy mogą wyczarować co tylko zechcą. Przy tym rozwijają swoją wyobraźnię i doskonalą umiejętności manualne. Jest to również przydatny produkt do nauki rozróżniania kolorów i kształtów. Ciastolina Play-Doh nie wysycha, jest bezpieczna podczas zabawy jak i w przypadku ewentualnego połknięcia. Jeśli Wasza pociecha zachęcona przyjemnym zapachem postanowi skosztować odrobinę ciastoliny – nic mu się nie stanie!
   
 • Pieczątki
  Zebrane są tutaj zestawy pieczątek, które pozwalają na stworzenie prac wypływających prosto z wyobraźni dziecka. Melissa & Doug oferuje różnorodne pieczątki z wielu kategorii. Dzięki kolorowym kredkom, które dołączone są w wielu zestawach dziecko może dodać szczegóły i kolory na swoich obrazkach. Pieczątki dostarczają dzieciom mnóstwo frajdy. Rozwijają kreatywność, ćwiczą wyobraźnię i rozwijają umiejętności plastyczne dzieci. 
   
 • Malowanie - Rysowanie...

  Kredki, ołówki, farby, flamastry, kreda, naklejki... a do tego papier, karty zdrapki, drewno, gips - to tylko niektóre plastyczne zestawienia jakie proponujemy w tej kategorii!
  Zapraszamy do wypróbowania wodnych kolorowanek dla najmłodszych, gdzie jednym flamastrem z odrobiną wody kolorować można przepiękne rysunki. Drewniane szkatułki, skarbonki do samodzielnego zdobienia brokatem i naklejkami czy gipsowe odlewy zwierząt czekają na pomalowanie farbkami. Wszystko to z ekologicznych materiałów, bezpiecznych i dobrej jakości od Melissa & Doug. Słynne Scratch Art - czyli seria kart - zdrapek, pod którymi schowane są przepiękne kolory, tęczowe czy srebrne hologramy, a z nich powstaną piękne zdrapywane rysunki! Zaczarowane flamastry, którymi można malować w nieznany dotąd sposób od Dumel Discovery! Seria Sprayza to flamastry - dmuchanki, z którymi można tworzyć wspaniałe rysunki wydmuchując je przez specjalną tubę. Blendy Pens z koleii mają specjalna tubę do mieszania kolorów i tym samym tęczowego malowania, a Trio - to grube, trzy - kolorowe linie za jednym pociągnięciem! Poza tym malowanie twarzy, palcami... każdy znajdzie coś dla siebie!
  Zapraszamy wszystkich małych artystów!

 • Naklejanie - Ozdabianie

  Każde dziecko kocha naklejki! Znajdują się tutaj zabawki, które pomogą dziecku rozwijać jego zdolności manualne i kreatywność. Na uwagę zasługują naklejki wielokrotnego użytku firmy „Melissa & Doug”. Ich zaletą jest to, że można je wielokrotnie naklejać i odklejać, a naklejki nie tracą przy tym na jakości. Także wielką popularnością cieszą się naklejki dekoracyjne firmy RoomMates. One także są do wielokrotnego (!) użytku. Można je w każdej chwili odkleić i nakleić ponownie w innym miejscu. Mimo ciągłego odklejania i naklejania nie tracą one swoich właściwości! A co najważniejsze nie pozostawiają po sobie żadnych śladów. Z naklejkami RoomMates w kilka chwil udekoruje się pokój dziecka! Jeśli się aranżacja znudzi można szybko ją zmienić albo próbować różnych kompozycji. Znajdują się tutaj także zabawki do ozdabiania, w których każdy mały artysta może wykazać się kreatywnością i pomysłowością. Za pomocą umieszczonych pisaków, naklejek i brokatów można udekorować i stworzyć niepowtarzalną rzecz. Dokonana praca dostarczy dziecku wiele frajdy i radości.

 • Nawlekanie - Przewlekanie
  Zgromadzone tutaj zabawki znakomicie rozwijają umiejętności manualne, koncentrację oraz wyobraźnię dziecka. Z „ Tablicą podstawowych umiejętności” pociecha nauczy się wiązać sznurowadło. "Drewniany but do nauki sznurowania" także pomoże w opanowaniu tej ważnej umiejętności. Znajdują się tutaj produkty dzięki, którym każda dziewczynka stworzy swoją niepowtarzalną biżuterię. Nawlekanie koralików na sznureczek jest wspaniałą okazją do ćwiczenia koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz sprawności manualnej rąk. 
   
 • Mozaiki
  W tej kategorii zebrane są produkty, z których dziecko stworzy przepiękne mozaiki. Z małych elementów powstanie ciekawa kompozycja, która może być ozdobą w niejednym pokoju. Mozaiki firmy „Melissa & Doug” dostarczają wiele satysfakcji z dokonanego dzieła. Zaś „Magiczne mozaiki” firmy Alexander dają nieskończoną ilość kombinacji co sprawia, że zabawa jest kreatywna i nigdy się nie nudzi. Wszystkie zabawki zebrane w tej kategorii rozwijają zręczność dziecka.  
   
 • AQUABEADS Koraliki Wodne

   

  Woda i koraliki? Takie połączenie nie jest często spotykane, ale jeśli jest ...to fantastyczna zabawa gwarantowana!!!! Firma EPOCH po raz kolejny zaskakuje swoją pomysłowością i przedstawia nam magiczne koraliki AQUABEADS! Kolorowe, okrągłe, tęczowe, błyszczące, a wszystkie lubią wodę! Układane na specjalnych podkładkach w najróżniejsze wzory pod wpływem wody, którą artyści z wielką ochotą je spryskują, przyklejają się do siebie i tak z obrazka powstaje figurka! Jednym zdaniem: układamy, spryskujemy, chwila cierpliwości... i gotowe! Ta skrócona instrukcja jest wystarczająca, aby zacząć przygodę z AQUABEADS, którą znają i kochają już miliony dzieci w wielu krajach świata! Japońskie koralik podbiły serca, a właściwie dłonie nie tylko najmłodszych smyków na całym świecie i niewątpliwie należą do liderów wśród koralikowych, manualnych zabaw. Zestawy AQUABEADS to przede wszystkim kreatywna, zajmująca zabawa, która rozwija zdolności manualne, ćwiczy koordynację wzrokowo - ruchową, spostrzegawczość, bystrość, cierpliwość oraz koncentrację. Powstałe podczas pracy twórczej elementy służą dalszej fantastycznej zabawie, połączone z niezliczonymi, dziecięcymi pomysłami. Często stają się ulubionymi bohaterami bajek w teatrzykach i wymyślanych scenkach, scenografią w nich, ozdobą w dziecięcych pokoikach lub fantastycznym, własnoręcznie wykonanym prezentem.
  Zapraszamy do poznania kilku pierwszych zestawów AQUABEADS w naszym sklepie!
   

 • Wypiekanki
 • Slime
 • Modelowanie Figurek

  Kreatywne zestawy do projektowania i modelowania figurek pozwolą stworzyć fantastyczne projekty 3D od podstaw. Komplety zawierają wszystkie niezbędne do tego zadania akcesoria. Zabawa zestawami do tworzenia figurek będzie świetnym treningiem zdolności manualno-plastycznych, a także ćwiczeniem cierpliwości i dokładności.

 • Diamentowe Mozaiki

  Stwórz małe dzieło sztuki własnymi rękami! Diamentowe mozaiki to świetny pomysł na kreatywne zajęcie dla wszystkich, którzy cenią artystyczne wyzwania. Dekorowanie obrazów ćwiczy dokładność, spostrzegawczość, cierpliwość oraz rozwija wrażliwość artystyczną.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 2146 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 2146 elementów