Skrzynki, Walizki

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Skrzynki, Walizki Skrzynki, Walizki

Walizki z narzędziami dla dzieci

Prawdziwy wielbiciel majsterkowania nie może pozwolić sobie na to, aby w jego kolekcji zabrakło profesjonalnej walizki. Poniżej znajdują się więc wszystkie zabawki, które zapełnią półki małych stolarzy/mechaników. Walizki wypełnione młotkami, śrubkami oraz innymi narzędziami świetnie sprawdzą się podczas pracy ,,...

Walizki z narzędziami dla dzieci

Prawdziwy wielbiciel majsterkowania nie może pozwolić sobie na to, aby w jego kolekcji zabrakło profesjonalnej walizki. Poniżej znajdują się więc wszystkie zabawki, które zapełnią półki małych stolarzy/mechaników. Walizki wypełnione młotkami, śrubkami oraz innymi narzędziami świetnie sprawdzą się podczas pracy ,,w terenie", kiedy musimy dojechać do klienta i zabrać ze sobą całe wyposażenie warsztatu.

Skrzynki z narzędziami dla dzieci

Ciekawą alternatywą dla walizek z narzędziami są skrzynki, które pełnią bardzo podobną rolę. Prawdziwy majsterkowicz powinien posiadać własną skrzynkę wypełnioną różnymi narzędziami. Wyjście "w teren", aby naprawić usterkę? Żaden problem. Wraz z tymi kompletami dzieciaki mogą bawić się w wykonywanie napraw.

Jeszcze bardziej realna zabawa

Walizki z narzędziami dla dzieci Bosch to zestawy, które z pewnością zachwycą wszystkich małych majsterkowiczów! Niemiecka firma Klein tworzy współpracę z producentem urządzeń elektrycznych Bosch. Dzięki staranności wykonania, produkty odwzorowane będą w wysokim stopniu z realnymi przyrządami. Zarówno skrzynki, jak i walizki Bosch są wypełnione najróżniejszymi przyrządami, takimi jak: wiertarka, młotek, piła, klucz, śrubki i inne. Wraz z tymi zestawami Wasza zabawa może być naprawdę realna i udana.

Więcej

Skrzynki, Walizki Jest 26 produktów.

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów