L.O.L SURPRISE!

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
L.O.L SURPRISE! L.O.L SURPRISE!

LOL Surprise! to kolekcjonerska seria figurek, w której skład wchodzą laleczki i zwierzątka. Dystrybutorem tych produktów jest firma MGA Entertaiment, niezwykle popularna wśród dzieci (zwłaszcza dziewczynek) na całym świecie. Główną atrakcją zestawu - w przeciwieństwie do WSZYSTKICH INNYCH zabawek - jest radość z jego otwierania. Zarówno lalki j...

LOL Surprise! to kolekcjonerska seria figurek, w której skład wchodzą laleczki i zwierzątka. Dystrybutorem tych produktów jest firma MGA Entertaiment, niezwykle popularna wśród dzieci (zwłaszcza dziewczynek) na całym świecie. Główną atrakcją zestawu - w przeciwieństwie do WSZYSTKICH INNYCH zabawek - jest radość z jego otwierania. Zarówno lalki jak i zwierzątka często stanowią niespodziankę, do której docieramy dopiero po otwarciu wszystkich warstw kuli lub niewielki pojemniczków-skrytek. Oprócz laleczek LOL, w zestawach z serii znajdziemy też zwierzątka Pets oraz młodsze siostrzyczki Lil Sisters.

Seria ciągle jest uzupełniana - obecnie w naszym sklepie są duże zestawy do zabawy, obejmujące domki, mebelki, pojazdy i głowy do czesania - oczywiście wszystkie z bohaterkami L.O.L Surprise! 

Więcej

L.O.L SURPRISE! Jest 220 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 220 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 220 elementów