HAMA MIDI

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
HAMA MIDI HAMA MIDI

Midi to najpopularniejszy rozmiar koralików Hama. Każdy z nich ma średnicę 5mm. Są na tyle duże, by układać je palcami, jednak na tyle małe, by skończony projekt robił wrażenie. Ten rozmiar koralików polecany jest dla dzieci powyżej piątego roku życia, ale także dla nastolatków czy osób dorosłych. Układanie prac z koralików Hama to kreatywne zaj...

Midi to najpopularniejszy rozmiar koralików Hama. Każdy z nich ma średnicę 5mm. Są na tyle duże, by układać je palcami, jednak na tyle małe, by skończony projekt robił wrażenie. Ten rozmiar koralików polecany jest dla dzieci powyżej piątego roku życia, ale także dla nastolatków czy osób dorosłych. Układanie prac z koralików Hama to kreatywne zajęcie, które rozwija wyobraźnię, doskonali umiejętności plastyczne, ale także redukuje stres. Dostępna jest cała gama kolorów i odcieni koralików, łącznie z  koralikami w prążki, neonowymi, pastelowymi czy  świecącymi w ciemności. Do nabycia są zestawy zapasowych koralików (jeden kolor lub mix kolorystyczny), pakowane po 1000, 3000 lub 6000 sztuk. Ponadto, w pudełeczkach czy tubach dostaniemy zmieszane różne kolory koralików, często również z podkładkami. Dla osób początkujących, lub jako prezent polecamy zestawy tematyczne, w których znajdziemy odpowiednią ilość koralików, podkładki i akcesoria do wykonania danego projektu. A czy wiedziałeś, że z koralików Hama można także stworzyć biżuterię, zawieszki, breloczki, podkładki pod kubek i najróżniejsze akcesoria czy ozdoby do mieszkania? 

Więcej

HAMA MIDI Jest 516 produktów.

Podkategorie

 • Podkładki

  Podobnie jak w przypadku koralików midi, tak i w przypadku podkładek – wybór jest ogromny. Kwadratowe podkładki można ze sobą łączyć, jeśli potrzebujemy dużo przestrzeni, by wykonać dany projekt. Dla ułatwienia, produkowane są także podkładki o danym kształcie – zwierzęta, rośliny czy przedmioty (pies, ciężarówka, kwiat), które są ułatwieniem dla dzieci i osób początkujących. Podkładki sprzedawane są oddzielnie lub w zestawach. Każda z nich może być użyta wielokrotnie (po zaprasowaniu koralików odrywamy stopioną całość od podkładki). 

 • Koraliki uzupełniające

  Koraliki uzupełniające Hama to nieodłączny element zakupu każdego fana tego kreatywnego zajęcia. Wskutek różnych potrzeb oraz oczekiwań, w ofercie znajdziemy różne zestawy koralików. Po pierwsze, możemy zakupić koraliki w jednym kolorze, zapakowane po 1000, 3000 lub 6000 sztuk. Po drugie, można także nabyć zmieszane kolorystycznie zestawy, a nawet zestawy w tubie lub w pudełeczku, pakowane razem z podkładkami. Największe dostępne na rynku zestawy zawierają 30000 koralików! Do układania koralików Hama niezbędne są specjalne podkładki, które można nabyć oddzielnie. 

 • Zestawy

  Hama midi to popularne, różnokolorowe koraliki, które układamy na podkładce z wypustkami. Skończoną pracę należy przykryć specjalnym papierem i zaprasować. Koraliki stapiają się ze sobą, tworząc jeden obrazek. Dla osób początkujących lub w przypadku prezentu polecamy zestawy tematyczne koralików Hama. Znajduje się w nich wszystko, co potrzebne, by ułożyć konkretny projekt – odpowiednie kolory koralików, podkładki, papier do zaprasowywania i instrukcja. W ofercie znajdują się zarówno mniejsze (w blisterach) jak i większe (w pudełkach) zestawy, które zawierają różną ilość koralików. Dostępne są zestawy ze zwierzątkami, pojazdami, księżniczkami, rycerzami lub takie, dzięki którym stworzymy ozdoby bądź biżuterię. Wybór jest duży i zależy od indywidualnych preferencji. Każdy z zestawów jest estetycznie zapakowany, dzięki czemu spisuje się w roli prezentu. 

 • SORTERY

  Sortery dla koralików Hama w rozmiarze Midi to propozycja dla dzieci, które mają już okazałą kolekcję koralików. Część z nich to puste opakowania, dzięki którym uporządkujemy swoje koraliki według kolorów, część to sortery z podkładkami i koralikami, dzięki czemu zabawa będzie trwać w nieskończoność.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 516 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 516 elementów