PLAYMOBIL Special Plus - Figurki

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
PLAYMOBIL Special Plus - Figurki PLAYMOBIL Special Plus - Figurki

Special Plus to seria najróżniejszych figurek z akcesoriami, ciekawymi dodatkami i niepowtarzalnymi gadżetami, które uatrakcyjnią i poszerzą zakres zabawy z dowolnym zestawem Playmobil. Każda z figurek jest standardowych rozmiarów, dlatego też będzie pasować do zestawów klocków z różnych serii, aby twoja zabawa była jeszcze ciekawsza i przyniosł...

Special Plus to seria najróżniejszych figurek z akcesoriami, ciekawymi dodatkami i niepowtarzalnymi gadżetami, które uatrakcyjnią i poszerzą zakres zabawy z dowolnym zestawem Playmobil. Każda z figurek jest standardowych rozmiarów, dlatego też będzie pasować do zestawów klocków z różnych serii, aby twoja zabawa była jeszcze ciekawsza i przyniosła jeszcze więcej frajdy!

 PLAYMOBIL SPECIAL PLUS FIGURKI

Kiedy już zbudujesz swoje miasto, domki, ośrodki wypoczynkowe, stadniny koni, kempingi i średniowieczne zamki, przyjdzie czas aby je zaludnić. Pomogą Ci w tym, oprócz figurek dołączonych do każdego zestawu, również figurki z serii Special Plus. Mamy tu przegląd naprawdę najróżniejszych postaci i indywidualności, a każda z figurek jest inna. Niektóre pochodzą z tematycznych serii, na przykład City Life. Możesz tu spotkać postaci znane z miejskich ulic: Artystę Ulicznego, który wykonuje magiczne sztuczki, Pracownika Służb Komunalnych w charakterystycznym stroju, Mamę z Dzieckiem i Psem, którzy wyszli na spacerek. W mieście nie może zabraknąć rowerzystów na Wycieczce Rowerowej, a możesz tu też spotkać Pierwszoklasistów w drodze na lekcje.

Inną serią, którą możesz uzupełnić dodatkowymi figurkami są Piraci. Po wzburzonym morzu płynie Pirat z Tratwą i Rekinem Młotem, nie pozwól wpaść mu do wody! Wśród figurek dodatkowych znajdziesz też Wróżkę na Szczudłach, z pięknymi skrzydełkami i wiankiem na głowie, albo Wróżkę z Sarenką. Spotkać tu można Księżniczkę z Flamingiem, a obok niej Wędkarza, który spędza wspaniale wolny czas na powietrzu. Towarzyszy im Gladiator z Bronią, gotowy do walki, która zapewni mu wieczną sławę. Do bitwy gotów jest też Rycerz Krasnolud, uzbrojony po zęby. W tej serii spotkasz też takie postacie jak agenci specjalni, jeźdźcy z Dzikiego Zachodu, Azjatycką wojowniczkę w towarzystwie białego tygrysa, a nawet najprawdziwszego Wodza Indian! 

PLAYMOBIL FIGURKI W SASZETCE

W tej kategorii znajdziesz również specjalną serię figurek-niespodzianek, zamkniętych w poręcznych saszetkach. Niech los zdecyduje, którego bohatera tym razem otrzymasz! W serii występują saszetki z figurkami, które bardziej przypadną do gustu chłopcom, a także takie dla dziewczynek. W każdej saszetce kryje się niespodzianka: piękne księżniczki, lekarki, przedstawicielki różnych zawodów i kultur świata, dzielni rycerze, policjanci, wojownicy czy wampiry.

Wszystkie figurki z tej serii będą doskonałym uzupełnieniem posiadanych już zestawów. Powiększone o nie scenerie nabiorą życia i realizmu, a dzięki temu, że każda figurka jest inna, zabawa nie będzie miała końca. Wymyślaj nowe scenariusze, mieszaj scenerie, pozwól swojej wyobraźni zaszaleć! 

Więcej

PLAYMOBIL Special Plus - Figurki Jest 103 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 103 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 103 elementów