PLAYMOBIL Dollhouse

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
PLAYMOBIL Dollhouse PLAYMOBIL Dollhouse

Chcesz wyposażyć domek figurek Playmobil? Nic prostszego! Zamień się w architekta wnętrz i urządź domek zgodnie z najnowszymi trendami. Zestawy z serii Dollhouse to mebelki, które wyposażą każdy pokój – łazienkę, sypialnię, kuchnię czy salon. Wewnątrz poszczególnych opakowań znaleźć można łóżko, komodę, szafki czy meble do kuchennego wnętrza. Do...

Chcesz wyposażyć domek figurek Playmobil? Nic prostszego! Zamień się w architekta wnętrz i urządź domek zgodnie z najnowszymi trendami. Zestawy z serii Dollhouse to mebelki, które wyposażą każdy pokój – łazienkę, sypialnię, kuchnię czy salon. Wewnątrz poszczególnych opakowań znaleźć można łóżko, komodę, szafki czy meble do kuchennego wnętrza. Dollhouse to jednak nie tylko wyposażenie wnętrz, ale również piękne domki! W ofercie znajduje się nieco mniejszy w formie walizki oraz ogromny piętrowy domek w kolorze różowym! Zbierz całą kolekcję i ciesz się z kreowania swojego własnego wnętrza dzięki zestawom z serii Playmobil Dollhouse!

PLAYMOBIL DOMEK DLA LALEK

W tej serii do złożenia i ewentualnego uzupełniania będziecie mieli fantastyczny i uroczy Domek dla lalek. W zależności od tego, jaki model wybierzecie będzie się on różnił rozkładem pokoi, kolorem elewacji i akcesoriami w środku. Duże zestawy z domkiem można uzupełniać mniejszymi: z Łazienką, Pokojem dla niemowlaka, Przytulnym salonem, Kuchnią z kącikiem jadalnym i wieloma innymi. W domku zamieszkać mogą figurki Playmobil, które mają w domku swoje zajęcia: urządzają przyjęcia, spędzają czas wspólnie w salonie, opiekują się dziećmi.

Stwórz swój własny, niepowtarzalny dom, który urządzisz tak jak chcesz i będziesz w nim odgrywać różne role. Skorzystaj z dodatkowych figurek i akcesoriów, aby twój dom był jak najbardziej oryginalny i oddawał Twoją osobowość. Miłej zabawy!

 

Więcej

PLAYMOBIL Dollhouse Jest 18 produktów.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów