HAMA Koraliki do Prasowania

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
HAMA Koraliki do Prasowania HAMA Koraliki do Prasowania

Koraliki Hama układa się na specjalnych podkładkach z wypustkami. Po ułożeniu konkretnego obrazka należy go przykryć specjalnym papierem i zaprasować żelazkiem nagrzanym do konkretnej temperatury. Koraliki stapiają się ze sobą i z podkładki odrywamy gotowy obrazek. Każdej podkładki można użyć wielokrotnie. Co możemy ułożyć z koralików Hama? Niem...

Koraliki Hama układa się na specjalnych podkładkach z wypustkami. Po ułożeniu konkretnego obrazka należy go przykryć specjalnym papierem i zaprasować żelazkiem nagrzanym do konkretnej temperatury. Koraliki stapiają się ze sobą i z podkładki odrywamy gotowy obrazek. Każdej podkładki można użyć wielokrotnie. Co możemy ułożyć z koralików Hama? Niemal wszystko. Producent oferuje podkładki o danym kształcie (np. pies, motyl, ciężarówka, smok) oraz kwadratowe, które w dodatku można ze sobą połączyć, by zrealizować większy projekt. Istnieją trzy rodzaje koralików Hama – w rozmiarze mini (2,5mm średnicy), midi (5mm średnicy) oraz maxi (1cm). Najmniejszy rozmiar polecany jest dla osób powyżej 10-ego roku życia. Koraliki mini są na tyle małe, że należy układać je za pomocą pęsety, jednak takie prace robią największy wrażenie. Najbardziej popularny rozmiar to średni – midi. Koraliki układamy na podkładce palcami, jednak są na tyle małe, że możemy zadbać o detale naszej układanki. Ten rodzaj koralików przeznaczony jest dla dzieci powyżej 5-ego roku życia. Koraliki maxi – największe to produkt dla maluszków, które ukończyły trzeci rok życia. Niezależnie od rozmiaru koralików, zasada tworzenia prac wygląda dokładnie tak samo. Układanie z koralików Hama to zajęcie kreatywne, które doskonale rozwija wyobraźnię i umiejętności plastyczne. Ćwiczy zdolności manualne i koordynacyjne. Koraliki są także w pełni bezpieczne, a nawet przypadkowe połknięcie koralika przez dziecko nie powoduje żadnego uszczerbku na zdrowiu. Układanie prac z koralików to zajęcie dla małych i dużych. Można zaprojektować pracę wedle własnego pomysłu lub skorzystać z inspiracji producenta lub osób, które dzielą się swoimi projektami w internecie. W ofercie koralików Hama znajdują się zarówno pojedyncze podkładki oraz zapasy koralików (kolorystycznie lub wymieszane), jak i zestawy tematyczne, które zawierają wszelkie niezbędne elementy. 

Więcej

HAMA Koraliki do Prasowania Jest 711 produktów.

Podkategorie

 • HAMA MINI

  Hama mini to najmniejszy rozmiar koralików. Średnica każdego z nich to jedynie 2,5 mm. Zasada ich układania jest identyczna jak w przypadku innych rozmiarów, jednak niemal niemożliwym wydaje się układanie ich palcami. Najlepiej w tym celu sprawdza się pęsetka. Ten rozmiar koralików wymaga ogromnej cierpliwości i precyzji, jednak gotowy projekt sprawia ogromne wrażenie. Hama mini polecane są dla dzieci powyżej 10-ego roku życia. Jest to kreatywne zajęcie plastyczne, które rozwija wyobraźnię oraz zdolności manualne. Koraliki w tym rozmiarze sprzedawane są w zestawach po dwa tysiące sztuk w danym kolorze lub w wersji mieszanej (10 najpopularniejszych kolorów). Oddzielnie można także nabyć podkładki o różnym kształcie (kwadrat, koło, serce, sześciokąt) oraz gotowe zestawy tematyczne, z których ułożymy konkretne projekty. Estetycznie zapakowane i ciekawe zestawy są doskonałym pomysłem na prezent.

 • HAMA MIDI

  Midi to najpopularniejszy rozmiar koralików Hama. Każdy z nich ma średnicę 5mm. Są na tyle duże, by układać je palcami, jednak na tyle małe, by skończony projekt robił wrażenie. Ten rozmiar koralików polecany jest dla dzieci powyżej piątego roku życia, ale także dla nastolatków czy osób dorosłych. Układanie prac z koralików Hama to kreatywne zajęcie, które rozwija wyobraźnię, doskonali umiejętności plastyczne, ale także redukuje stres. Dostępna jest cała gama kolorów i odcieni koralików, łącznie z  koralikami w prążki, neonowymi, pastelowymi czy  świecącymi w ciemności. Do nabycia są zestawy zapasowych koralików (jeden kolor lub mix kolorystyczny), pakowane po 1000, 3000 lub 6000 sztuk. Ponadto, w pudełeczkach czy tubach dostaniemy zmieszane różne kolory koralików, często również z podkładkami. Dla osób początkujących, lub jako prezent polecamy zestawy tematyczne, w których znajdziemy odpowiednią ilość koralików, podkładki i akcesoria do wykonania danego projektu. A czy wiedziałeś, że z koralików Hama można także stworzyć biżuterię, zawieszki, breloczki, podkładki pod kubek i najróżniejsze akcesoria czy ozdoby do mieszkania? 

 • HAMA MAXI

  Maxi to największy rozmiar koralików Hama. Każdy z koralików ma 10mm średnicy, dzięki czemu mogę je układać już dzieci, które skończyły trzy latka. Koraliki układamy na specjalnie dopasowanych podkładkach z wypustkami. Dzieci mogą realizować własne pomysły lub inspiracje producenta. Po skończonej pracy koraliki należy przykryć specjalnym papierem i zaprasować żelazkiem (niezbędna będzie oczywiście pomoc rodzica). Koraliki są w pełni bezpieczne dla zdrowia dziecka. Ich układnie wpływa pozytywnie na rozwój malucha – stymuluje wyobraźnię, kreatywność, a także umiejętności motoryczne, manualne i koordynacyjne. W ten sposób dziecko może nauczyć się także rozróżniania i nazywania kolorów oraz ich zestawiania. Pozna podstawowe kształty oraz nowe słowa. Koraliki z serii maxi sprzedawane są w zestawach z podkładkami bądź oddzielnie – w paczkach, tubach i pudełkach. Osobno można nabyć także zestawy podkładek. 

 • HAMA MAXI STICK

  Hama Maxi Stick to najnowsza seria koralików/pinezek, która jest alternatywną wersją zabawy dla najmłodszych wielbicieli manualnych zabaw. Zestawy cechują się dużymi elementami, które są bezpieczne dla dzieci już od trzeciego roku życia. Kolorowe pinezki nie wymagają zaprasowywania, maluchy mogą więc bawić się bez pomocy rodziców.

 • Książeczki z Inspiracjami

  Kreatywne układanie zawsze na pierwszym miejscu, ale przychodzi taki moment, że każde dziecko potrzebuje dodatkowej inspiracji. Z pomocą przychodzą książeczki Hama, w których znajdziemy mnóstwo nowych wzorów i pomysłów na stworzenie czegoś wyjątkowego i unikatowego. Inspiracja Hama dedykowane są dzieciom w różnych kategoriach wiekowych, dotyczą koralików we wszystkich rozmiarach.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 711 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 711 elementów