Klocki MEGA BLOKS

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Klocki MEGA BLOKS Klocki MEGA BLOKS

Klocki Mega Bloks świetnie sprawdzą się jako pierwsze zestawy klocków tego typu. Mali fani budowania i konstruowania będą mogli rozwijać swoją pasję – każdy zestaw cechuje się elementami o sporych rozmiarach oraz wyrazistych kolorach, dzięki czemu dopasowanie części jest niesłychanie proste. Klocki przeznaczone są dla dzieci już od pierwszego ro...

Klocki Mega Bloks świetnie sprawdzą się jako pierwsze zestawy klocków tego typu. Mali fani budowania i konstruowania będą mogli rozwijać swoją pasję – każdy zestaw cechuje się elementami o sporych rozmiarach oraz wyrazistych kolorach, dzięki czemu dopasowanie części jest niesłychanie proste. Klocki przeznaczone są dla dzieci już od pierwszego roku życia, dlatego też budowanie przy ich pomocy rozwija zdolności manualne oraz świetnie trenuje zwinność małych rączek.

W ofercie posiadamy mniejsze zestawy zapakowane w wiaderka z rysunkami zwierzątek, jak również większe zestawy o sporej ilości elementów, które zakupić można w wygodnych torpach zapinanych na zamek. Mega Bloks to klocki przyjazne maluchom oraz wspierające ich rozwój już na początkowym etapie samodzielnej zabawy.

Więcej

Klocki MEGA BLOKS Jest 58 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 58 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 58 elementów