AKCESORIA SZKOLNE I BIUROWE

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
AKCESORIA SZKOLNE I BIUROWE AKCESORIA SZKOLNE I BIUROWE

Akcesoria szkolne i biurowe

Skompletowanie piórnika jeszcze nigdy nie było tak proste! Warto zadbać o to, aby wyprawka szkolna zawierała niezawodne długopisy, ołówki, bloki, temperówki czy gumki. Również artystyczne akcenty są niezwykle ważne - w pełni bezpieczne zestawy z plasteliną, modeliną, farbami, kredkami oraz flamastrami sprawdzą się nie...

Akcesoria szkolne i biurowe

Skompletowanie piórnika jeszcze nigdy nie było tak proste! Warto zadbać o to, aby wyprawka szkolna zawierała niezawodne długopisy, ołówki, bloki, temperówki czy gumki. Również artystyczne akcenty są niezwykle ważne - w pełni bezpieczne zestawy z plasteliną, modeliną, farbami, kredkami oraz flamastrami sprawdzą się nie tylko podczas lekcji plastyki, ale także urozmaicą czas spędzany na zabawie. W naszej ofercie znalazły się przybory od najlepszych producentów, takich jak BIC, Astra, Bambino czy Melissa&Doug. 

Więcej

AKCESORIA SZKOLNE I BIUROWE Jest 501 produktów.

Podkategorie

 • Długopisy i zakreślacze

  Długopisy, cienkopisy i zakreślacze

  Oprócz tradycyjnych niebieskich długopisów warto zaopatrzyć się w kolorowe cienkopisy, które wniosą do szkolnych zeszytów energię i zaprowadzą ład na każdej stronie. Wszystkie dostępne długopisy charakteryzują się wyrazistym kolorem, piszą cienko i wygodnie układają się w dłoni. Z kolei kolorowe zakreślacze wspaniale sprawdzą się jako narzędzia do podkreślania w tekście najistotniejszych informacji. Tak zaakcentowane fragmenty od razu rzucają się w oczy, a dzięki temu nauka staje się szybsza. W tej podkategorii ważne miejsce zajmują produkty od firmy BIC.

 • Ołówki

  Ołówki

  Ołówek to pierwsze narzędzie do pisania, z którym dziecko może rozpocząć swoją przygodę w świecie cyfr, liter i słów. Właśnie dlatego zostały stworzone ołówki do nauki pisania. Ich wielkość i kształt dopasowano tak, aby w odpowiedni sposób kształtować chwyt ołówka oraz sposób pisania. W naszej ofercie znajdują się także tradycyjne ołówki, które z pewnością przydadzą się podczas lekcji matematyki.

 • Kredki ołówkowe

  Kredki ołówkowe

  Kredki ołówkowe w rękach dziecka to kreatywne narzędzia, za pomocą których maluchy mogą wyczarować prawdziwe cuda. Łatwe w użyciu i trwałe, kredki ołówkowe należą do najczęściej wybieranych przyborów plastycznych. W naszej ofercie znajdziecie dobrej jakości kredki ołówkowe od firm BIC, Crayola oraz Astra.

 • Kredki świecowe/woskowe

  Kredki świecowe (woskowe)

  Kredki świecowe, inaczej woskowe, będą idealnym narzędziem kreatywnej twórczości maluchów. Łatwe w użyciu i wygodne do trzymania w małej rączce świetnie sprawdzą się podczas pierwszych prób samodzielnego rysowania.

    

  Nowością w naszej ofercie są kredki świecowe w różnych kształtach, dzięki czemu łatwo je trzymać w dłoni i świetnie się prezentują. Co powiecie na kredki woskowe w kształcie orzeszków bądź zakończonych uroczymi zwierzakami? 

 • Pastele

  Pastele olejne i suche

  Pastele olejne i suche będą idealnym wyborem dla bardziej wprawionych małych twórców, ponieważ wymagają precyzji i pewnej ręki. Jeśli Twoje dziecko uwielbia rysować różnymi technikami, to zestaw pasteli z pewnością je ucieszy. Pastele olejne cechują się dużą trwałością oraz łatwym rozprowadzaniem ich po papierze, co umożliwia małemu artyście cieniowanie oraz mieszanie barw. Doskonale sprawdzą się podczas prac artystycznych zarówno w domu, jak i w szkole. Z kolei pastele suche stworzone są wprost do rysowania cienkich linii, a potem rozcierania ich na najróżniejsze sposoby. Dzięki pastelom suchym Wasze prace będą się prezentować naprawdę efektownie. W tej podkategorii znajdziecie produkty od firmy Astra oraz BIC.

 • Farby

  Farby

  Kolorowe farbki pomagają tworzyć plastyczne cudeńka. Mali mistrzowie malarstwa mogą puścić wodzę fantazji i przelać na papier wszystkie swoje sny i marzenia. W naszej ofercie pierwsze skrzypce odgrywają produkty od marki Astra. Są to zarówno farby plakatowe, jak i farby akwarelowe. Czekają na Was farby w najróżniejszych kolorach, a nawet farby pastelowe, fluorescencyjne, o połysku perłowym lub metalicznym - a to wszystko w bardzo praktycznych kubeczkach. Ciekawą nowością cieszącą się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i ich rodziców są farby w sztyfcie od firmy Titanum. Cechują się one dużą poręcznością i łatwością rozprowadzania, a przede wszystkim pięknymi, intensywnymi kolorami. Gotowi na wspaniałą, artystyczną zabawę?

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 501 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 501 elementów