AKCESORIA SZKOLNE I BIUROWE

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
AKCESORIA SZKOLNE I BIUROWE AKCESORIA SZKOLNE I BIUROWE

Skompletowanie piórnika jeszcze nigdy nie było tak proste! Warto zadbać o to aby wyprawka szkolna zawierała niezawodne długopisy, ołówki, bloki, temperówki czy gumki. Również artystyczne akcenty są niezwykle ważne - w pełni bezpieczne zestawy z plasteliną, modeliną, farbami, kredkami oraz flamastrami sprawdzą się nie tylko podczas lekcji plastyk...

Skompletowanie piórnika jeszcze nigdy nie było tak proste! Warto zadbać o to aby wyprawka szkolna zawierała niezawodne długopisy, ołówki, bloki, temperówki czy gumki. Również artystyczne akcenty są niezwykle ważne - w pełni bezpieczne zestawy z plasteliną, modeliną, farbami, kredkami oraz flamastrami sprawdzą się nie tylko podczas lekcji plastyki ale także urozmaicą czas spędzany na zabawie. W naszej ofercie znalazły się przybory od najlepszych producentów takich jak BIC, Astra, Bambino, czy Melissa&Doug. 

Więcej

AKCESORIA SZKOLNE I BIUROWE Jest 164 produktów.

Podkategorie

 • Długopisy i zakreślacze

  Oprócz tradycyjnych niebieskich długopisów warto zaopatrzyć się w kolorowe cienkopisy, które wniosą do szkolnych zeszytów energię i zaprowadzą ład na każdej stronie. Wszystkie dostępne długopisy charakteryzują się wyrazistym kolorem, piszą cienko i wygodnie układają się w dłoni. Z kolei kolorowe zakreślacze wspaniale sprawdzą się jako narzędzia do podkreślania w tekście najistotniejszych informacji. Tak zaakcentowane fragmenty od razu rzucają się w oczy, a dzięki temu nauka staje się szybsza.

 • Ołówki

  Ołówek to pierwsze narzędzie do pisania, z którym dziecko może rozpocząć swoją przygodę w świecie cyfr, liter i słów. Właśnie dlatego zostały stworzone ołówki do nauki pisania. Ich wielkość i kształt dopasowano tak aby w odpowiedni sposób kształtować chwyt ołówka oraz sposób pisania. W naszej ofercie znajdują się także tradycyjne ołówki, które z pewnością przydadzą się podczas lekcji matematyki.

 • Kredki ołówkowe

  Kredki ołówkowe w rękach dziecka to kreatywne narzędzia, za pomocą których maluchy mogą wyczarować prawdziwe cuda. Łatwe w użyciu i trwałe, kredki ołówkowe należą do najczęściej wybieranych przyborów plastycznych.

 • Kredki świecowe/woskowe

  Kredki świecowe będą idealnym narzędziem kreatywnej twórczości maluchów. Łatwe w użyciu i wygodne do trzymania w małej rączce świetnie sprawdzą się podczas pierwszych prób samodzielnego rysowania.

 • Pastele

  Pastele olejne i suche będą idealnym wyborem dla bardziej wprawionych małych twórców, ponieważ wymagają precyzji i pewnej ręki. Jeśli Twoje dziecko uwielbia rysować różnymi technikami to zestaw pasteli z pewnością je ucieszy.

 • Farby

  Kolorowe farbki pomagają tworzyć plastyczne cudeńka. Mali mistrzowie malarstwa mogą puścić wodzę fantazji i przelać na papier wszystkie swoje sny i marzenia. 

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 164 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 164 elementów