Zabawki Rehabilitacyjne, Antystresowe, Sensoryczne

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Zabawki Rehabilitacyjne, Antystresowe, Sensoryczne Zabawki Rehabilitacyjne, Antystresowe, Sensoryczne

Produkty sensoryczne, rehabilitacyjne oraz antystresowe, jakie umieszczono w tej kategorii to przede wszystkim takie typy ,,zabawek", które mają pomóc dziecku w rozwijaniu zmysłów oraz otwarciu się na otaczający je świat. Bodźce płynące z otoczenia są różnie definiowane i przyjmowane przez organizmy maluchów. Niezwykle ważne jest, aby wspierać r...

Produkty sensoryczne, rehabilitacyjne oraz antystresowe, jakie umieszczono w tej kategorii to przede wszystkim takie typy ,,zabawek", które mają pomóc dziecku w rozwijaniu zmysłów oraz otwarciu się na otaczający je świat. Bodźce płynące z otoczenia są różnie definiowane i przyjmowane przez organizmy maluchów. Niezwykle ważne jest, aby wspierać rozwój dziecka poprzez używanie odpowiednich zabawek i produktów. W tej roli świetnie sprawdzą się sensoryczne i rehabilitacyjne produkty marki Tullo. W ofercie znajdziemy piłki, wałki, półkule oraz obręcze, które sprawdzą się zarówno podczas zabawy jak i zabiegów rehabilitacyjnych. Dostosowane są do ciała dziecka, jednak zróżnicowany rozmiar pozwoli na użytkowanie z produktów osobom dorosłym lub starszym.

Dużą rolę w procesie ,,odstresowania" odgrywają również wszelkiego rodzaju gniotki, zabawki typu stretchy i podobne ,,typowo" produkty, angażujące do pracy rączki dzieci. Pomimo wielu wahań, rodzice bardzo często korzystają z tego typu zabawek, wspomagając dziecko w rozwoju swojej motoryki i dostarczając im powody do duuuuużego uśmiechu :) 

Więcej

Zabawki Rehabilitacyjne, Antystresowe, Sensoryczne Jest 252 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 252 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 252 elementów