NARZĘDZIA, PRZEBIJANKI

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
NARZĘDZIA, PRZEBIJANKI NARZĘDZIA, PRZEBIJANKI

Młodzi budowniczowie i majsterkowicze już zacierają rączki na widok zestawów, które znajdziemy w tej kategorii. Dzięki nim Twoje dziecko już od pierwszych miesięcy życia może ćwiczyć swoją małą rączkę i rozwijać w sobie pasję do majsterkowania czy naprawiania różnych rzeczy.

ZESTAWY DREWNIANYCH NARZĘDZI

Najprawdziwsze drewniane skrzynki na narzę...

Młodzi budowniczowie i majsterkowicze już zacierają rączki na widok zestawów, które znajdziemy w tej kategorii. Dzięki nim Twoje dziecko już od pierwszych miesięcy życia może ćwiczyć swoją małą rączkę i rozwijać w sobie pasję do majsterkowania czy naprawiania różnych rzeczy.

ZESTAWY DREWNIANYCH NARZĘDZI

Najprawdziwsze drewniane skrzynki na narzędzie skrywają w sobie wiele przydatnych sprzętów! Znajdziecie w nich drewniane młoteczki do przybijania różnych rzeczy, śrubki, nakrętki, a także klucze do ich odkręcania i śrubokręty. Elementy każdego zestawu są niezwykle trwałe, bowiem zostały wykonane z dobrej jakości drewna. Z nimi Twoje dziecko będzie miało mnóstwo zabawy, która potrwa naprawdę długi czas. Kolorowy design przyciągnie jego wzrok, a paluszki dziecka staną się coraz bardziej zwinne. Wśród zestawów w tej kategorii szczególną uwagę zwraca zestaw narzędzi w drewnianej walizce, w którym znajdziesz takie profesjonalne elementy jak: młotek, kombinerki, zaciski, klucze, kliny, imadła czy piłę do drewna. Z takim zestawem nikt nie będzie miał wątpliwości, że ma do czynienia z prawdziwym fachowcem!

DREWNIANE PRZEBIJAKI

Trening małej rączki to bardzo ważny element rozwoju dziecka. Dzięki zestawom drewnianym Twoje dziecko może zacząć taką naukę już od dwunastego miesiąca życia. W tej kategorii znajdziemy kolorowe konstrukcje z otworami, do których należy włożyć odpowiedni kształt i... uderzyć go młotkiem, tak aby wpadł do środka! To naprawdę fajna zabawa, którą uwielbiają nasi najmłodsi. Zabawa z tymi zestawami uczy cierpliwości i precyzji, a także umiejętności dopasowywania do siebie elementów oraz trzymania różnych narzędzi w małej łapce. Kształt młoteczków obecnych w tych zestawach dostosowany jest idealnie do wielkości i kształtu łapki malucha, dlatego nawet po wielu godzinach przebijania, rączka dziecka nie zmęczy się. Uderzanie młotkiem w poszczególne elementy mogłoby się wydawać niebezpieczną zabawą dla malca, ale wcale takie nie jest! Drewniane przebijanki zaprojektowane zostały w taki sposób, aby były bezpieczne dla dziecka, a także wykazywały się dużą trwałością. Tym zestawom nie grozi zniszczenie! Zestawy do przebijania są bardzo kolorowe i mają przyjazny design, świetnie nadają się na prezent dla młodych odkrywców!

DREWNIANE ZESTAWY MAJSTERKOWICZA BRIO

Szczególną uwagę wśród drewnianych zestawów z narzędziami zwracają zestawy dla małych budowniczych od marki Brio. To rozbudowane zestawy, składające się z kilkuset elementów. Znajdziemy tu klocki stworzone z plastiku i drewna, z których możecie zbudować kolorowe konstrukcje w postaci pojazdów, robotów i budowli. Elementy, które zawarto w zestawie to drewniane klocki z otworami, do których możecie wkręcać śrubki w różnych rozmiarach, kółka, na których będą jeździć Wasze samochodziki, osie, śrubki, a także najprawdziwszy zestaw narzędzi, takich jak młotek, śrubokręt i kombinerki. Słowem, wszystko, czego potrzebujecie do złożenia niesamowitych konstrukcji. Zestawy wykonane zostały z niezwykłą dbałością o każdy szczegół i powstały z materiałów wysokiej jakości, dlatego będą cieszyć naszego małego budowniczego przez długi czas!

Więcej

NARZĘDZIA, PRZEBIJANKI Jest 41 produktów.

Pokazuje 1 - 41 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 41 z 41 elementów