HAMA MINI

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
HAMA MINI HAMA MINI

Hama mini to najmniejszy rozmiar koralików. Średnica każdego z nich to jedynie 2,5 mm. Zasada ich układania jest identyczna jak w przypadku innych rozmiarów, jednak niemal niemożliwym wydaje się układanie ich palcami. Najlepiej w tym celu sprawdza się pęsetka. Ten rozmiar koralików wymaga ogromnej cierpliwości i precyzji, jednak gotowy projekt s...

Hama mini to najmniejszy rozmiar koralików. Średnica każdego z nich to jedynie 2,5 mm. Zasada ich układania jest identyczna jak w przypadku innych rozmiarów, jednak niemal niemożliwym wydaje się układanie ich palcami. Najlepiej w tym celu sprawdza się pęsetka. Ten rozmiar koralików wymaga ogromnej cierpliwości i precyzji, jednak gotowy projekt sprawia ogromne wrażenie. Hama mini polecane są dla dzieci powyżej 10-ego roku życia. Jest to kreatywne zajęcie plastyczne, które rozwija wyobraźnię oraz zdolności manualne. Koraliki w tym rozmiarze sprzedawane są w zestawach po dwa tysiące sztuk w danym kolorze lub w wersji mieszanej (10 najpopularniejszych kolorów). Oddzielnie można także nabyć podkładki o różnym kształcie (kwadrat, koło, serce, sześciokąt) oraz gotowe zestawy tematyczne, z których ułożymy konkretne projekty. Estetycznie zapakowane i ciekawe zestawy są doskonałym pomysłem na prezent.

Więcej

HAMA MINI Jest 91 produktów.

Podkategorie

  • Podkładki

    Podkładki mini przeznaczone są do układania koralików Hama w najmniejszym rozmiarze – 2,5 mm średnicy. Różne kształty podkładek (kwadrat, koło, sześciokąt, serce) ułatwiają wykonanie danego projektu. Sprzedawane są oddzielnie od koralików, które można nabyć w zestawach po 2 tysiące sztuk. Podkładki są niezbędne do układania koralików Hama. Posiadają wypustki, które ułatwiają zaczepienie koralików. Po ułożeniu pracy, całość należy przykryć specjalnym papierem i zaprasować za pomocą żelazka. Koraliki topią się ze sobą, tworząc jeden obrazek, a każdej podkładki można użyć wielokrotnie. 

  • Koraliki uzupełniające

    Koraliki w rozmiarze mini to najmniejszy produkt Hama. Mają jedynie 2,5mm średnicy, co sprawia, że do ich ułożenia niezbędna może okazać się pęsetka. W ofercie znajdziemy mnóstwo kolorów oraz odcieni, co sprawia, że zrealizujemy niemal każdy pomysł. Koraliki mini sprzedawane są w paczkach po 2 tysiące sztuk. Można nabyć również zmieszane kolory koralików (10 najpopularniejszych kolorów). Do układania niezbędne są także podkładki (sprzedawane oddzielnie). Na podkładce układamy koraliki, całość przykrywamy specjalnym papierem i używamy żelazka, by stopić elementy w jeden obrazek. Projekt można zrealizować według własnego pomysłu lub skorzystać z gotowych rozwiązań, dostępnych na stronie internetowej producenta. 

  • Zestawy

    Zestawy koralików Hama to doskonały pomysł na prezent dla kreatywnej osoby, która lubi zajęcia plastyczne. Koraliki mini są najmniejszym dostępnym rozmiarem. Średnica każdego z nich to 2,5 mm, więc do ich układania potrzeba nie lada zacięcia, precyzji i cierpliwości, oraz odpowiedniego narzędzia – np. pęsety. Gotowe prace robią ogromne wrażenie. W zestawach od Hama znajdziemy odpowiednią ilość elementów, by wykonać odpowiedni projekt – kilka tysięcy koralików w pasujących kolorach, podkładki, papier do zaprasowywania oraz instrukcję. Dostępne są mniejsze i większe zestawy, z różnej półki cenowej, dzięki czemu każdy wybierze coś dla siebie.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 91 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 91 elementów